• Było widać że szanuje. (2)

Nie zrobili nic aby wygrać.
    Jakby im nie zależało, albo jakby nie mieli sił.
    A już postawa trenera była szokująca.
    Wykorzystał tylko 2 zmiany mimo że było widać że zawodnicy ofensywni, szczególnie

Wykorzystał tylko 2 zmiany mimo że było widać że zawodnicy ofensywni, szczególnie wahadłowi nie mieli kompletnie siły. Dlaczego nie wpuścił choć na 5-10 minut dynamicznego Mazka albo Valcarce? Przecież tu jeden zryw, jakieś wygranie pojedynku 1 na 1 na boku mogło dać tego jednego gola na wagę kolejnych dwóch punktów. Jakby zupełnie odpuścili ten mecz, nie chcieli go wygrać za wszelką cenę.
    Nie pamiętam kiedy wychodziłem tak zdegustowany ze stadionu.
    Nie wynikiem ale właśnie postawą drużyny i brakiem reakcji trenera na ten marazm.

• 47 6

• (1)

ja w ogóle nie rozumiem jak w meczu, który musimy wygrać wychodzimy 3 środkowymi obrońcami, dwoma wahadłowymi (defacto również obrońcami bo ani jeden ani drugi nie specjalnie potrafią grać typowych skrzydłowych) i

ja w ogóle nie rozumiem jak w meczu, który musimy wygrać wychodzimy 3 środkowymi obrońcami, dwoma wahadłowymi (defacto również obrońcami bo ani jeden ani drugi nie specjalnie potrafią grać typowych skrzydłowych) i defensywnym Deją ...... to z bramkarzem powoduje, że mamy na boisku 7 zawodników broniących, a tylko 4 atakujących i jak w takiej sytuacji strzelić bramkę ?? jeśli nie pomaga przypadek, błąd przeciwnika lub jakiś indywidualny przebłysk to nie ma na kim zbudować akcji ofensywnej...... Rosi w tym meczu nie dostał nawet jednej dobrej piłki, to była kopanina bez ładu i składu..... najlepiej było to widać jak nagle zmieniliśmy sposób wyprowadzania piłki spod własnej bramki i zamiast po ziemi to zaczęły się wykopy i straty ..... moim zdaniem trener swoim przywiązaniem do gry 3 środkowymi obrońcami przynosi więcej szkody niż pożytku, i wcale mnie nie cieszy że nie tracimy bramek bo zwycięzcami są Ci co strzelą ich więcej, a nie stracą mniej .... zresztą do przegranej w niedzielę zabrakło naprawdę niewiele.....

• 12 6

• To jak wyszliśmy nie było złe

Przypomnę że najlepsza sytuacja w 1 połowie była po wrzutce Kasperkiewicza.
        Ale najgorsze było to co się działo w końcówce. kompletnie opadli z sił.Tu trzeba było wymienić wahadła na bardziej ofensywne-wpuszczając

Ale najgorsze było to co się działo w końcówce. kompletnie opadli z sił.Tu trzeba było wymienić wahadła na bardziej ofensywne-wpuszczając np Valcarce Skórę, Mazka albo nawet Siemaszkę który gra jak gra ale na świeżości mógłby jakiś rajd zrobić.
        O tym że skreślony jest Młyński już aż się nie chce pisać, to sabotaż który może kosztować awans.
        Ja nawet zaryzykuje że będzie kosztował. Obym się mylił .

• 9 8

• (5)

Nikt mnie nie powie ,ze jak druzyna chce wejsc do ekstraklasy to trzyma na lawce takich zawodnikow jak Mlynski , Mazek , Valcarce , Skora ? Co sie dzieje z Wawszczykiem? W przerwie ostatniego meczu kilku zawodnikow bylo do zmiany i zadnej reakcji ze strony trenera . O co w tym wszystkim chodzi?