Dodaj opinię

Opinie (118) ponad 20 zablokowanych

 • Jako samiec od wszelkich modelek zdaleka. (39)
  Wszystkie niezależne teraz płaczą, źe nie ma facetow. Chciałyście to macie swoją niezależność. Nic nie denerwuje tak kobiet jak kompletna ignorancja z naszej strony Panowie. MGTOW
  Trzymajcie swoją kase tylko dla siebie i wydawajcie na wasze hobby i przyjemności. Pracuje z 4 kobietami które wyglądaja zjawiskowo, mogą mieć sporo facetów. Ale 2 juz się leczą, a drugie 2 w kolejce. Jedna z nich mi powiedziala że jak sie spotykają w babskim gronie to płaczą. Pomimo swojej urody zadna nie jest w stanie zatrzymac faceta na dłużej. Zgrywanie niezależnych księżniczek odpycha.
  MGTOW
  4 miesiące
  • jako kobieta... (25)
   "Nic nie denerwuje tak kobiet jak kompletna ignorancja z naszej strony Panowie."
   - niewiedza, nieobeznanie, nieznajomość, nieuctwo, nieświadomość, niekompetencja, dyletantyzm.

   Rzeczywiście jest denerwująca bo jet objawem miałkiego umysłu. Szkoda czasu na spędzaniu czasu z jakimś szympansem który książkę ostatni raz czytał w podstawówce.
   W tym tkwi pewnie szkopuł. Większość kobiet jest w tym kraju dobrze wykształcona i znalezienie kogoś na tym samym poziomie jest trudno, ale hej! Bez zbędnego współczucia, żywy umysł potrafi zadbać o własną rozrywkę ;)
   FU
   4 miesiące
   • Mam tak samo w drugą stronę.. (9)
    mgr inż.
    4 miesiące
    • Moja skończyła studia a ja nie skończyłem (4)
     Ona ma opcje na lepiej płatną pracę, ja na gorzej płatną. Ale leniwa jest strasznie. Pracuje w budżetówce, bo tam lamuje i nic nie zarabia, i boi się iść do prywatnego sektora, gdzie ja od zawsze pracuję. W domu ja gotuję, bo byśmy z głodu umarli. A mamy już dzieci, więc gotować trzeba.
     4 miesiące
    • Panie mgr. inż. (3)
     Zauważ, że przy obecnej kulturze materializmu dzisiejsze kobiety to chodzący koncert życzeń. Szczególnie te młode(do 30tki). Wystarczy wejść w anonse.. "Mężczyzna MUSI to, to, to i tamto". Same nie mają do zaoferowania nic poza wyglądem bo co potrafią? Chodzić po galeriach wpatrzone w smartfon? Czy aby warto? Mam wrażenie że cwane pindzie prowadzą coś w rodzaju licytacji aby znaleźć chodzący bankomat do spełniania ich zachcianek.
     4 miesiące
   • może za granicą poszukać idelnego faceta? (11)
    Wolę spędzić czas na hobby niż z kobietą która nie rozumie mojej pasji i uważa że mam "miałki umysł". Nie ma nic lepszego niż satysfakcja z hobby. Mądra kobieta zrozumie, że ten "miałki umysł" może wydawać się dziwakiem ale w głębi jest człowiekiem który chce kochać i być kochanym i nie wymaga to wyboru między kobietą a hobby, bez krytyki która nic nie wnosi... facet potrafi przyjąć kobietę jaka jest, ale kobieta facetowi to lubi nagadać że coś robi inaczej niż wszyscy. A facet nie jest skomplikowany, bo po co? problemy zawsze są/będą po co bardziej sobie komplikować życie? "Kobiety w tym kraju" chyba same nie wiedzą czego chcą od/u faceta?
    4 miesiące
    • jako kobieta. (10)
     Widzę, tu odwieczny problem z pojęciem "miłości". Rozumiem, że według Ciebie to całkowite wielbienie wszystkich Twoich dziwactw i dobry seks, być może rozrzutność związana z hobby. Tymczasem kobieta postrzega miłość jako poczucie bezpieczeństwa i szacunek jako do osoby która może mieć hobby zupełnie inne niż Twoje. Nie łudź się, kobieta i mężczyzna nie żyją tak samo i nie mają takiego samego startu. Kobietom jest trudniej pod każdym względem bo natura tak to stworzyła, a ty stękasz? Zejdź na ziemię, świat jest pełen różnych ludzi, z różnymi potrzebami po co to generalizowanie????
     Mam znajome które rzeczywiście za granicą znalazły normalnych partnerów. I super!
     FU
     4 miesiące
     • Jestem 35letnią kobietą (nie jestem żadną feministką) (3)
      i generalnie zgodzę się z przedmówczynią. Nie podzielę jednak zdania, że kobiety postrzegają miłość jako poczucie bezpieczeństwa otrzymane od partnera/męża. W dzisiejszych czasach sama sobie takie poczucie zagwarantuję, nie potrzebuję do tego faceta. Poza tym, po latach spędzonych razem, kobiety uświadamiają sobie, że ci partnerzy to tylko taki dodatek do życia.
      Jednak.
      4 miesiące
     • kobieta kobiecie :) (1)
      Ja siebie jako osobę kocham. Więc sama sobie to poczucie bezpieczeństwa zapewniam. Gdzie tutaj mowa jest o tym że potrzebny do tego mężczyzna :) To tylko luźna interpretacja co potrzeba - mnie - jako kobiecie do szczęścia. I absolutnie się zgadzam. Nie jest nim mężczyzna :)

      PS. Co jest złego feminizmie????? To jest dokładnie to o czym mówimy, kobieta jako istota, gatunek ludzki ma prawo do szacunku i własnego głosu. To źle? Kochana jesteś feministką. Tylko masz błędne pojęcie czym on jest :)
      FU
      4 miesiące
     • Moje zapatrywanie na świat określiłabym najwyżej soft-feminizmem, jeśli już ;)
      Pozdrawiam podobne myślenie :)
      4 miesiące
     • Płytkie. Zapewniamy sobie wsparcie i miłość w trudnych chwilach.
      Tego nie da się kupić. Można próbować, ale za kasę nikt nie odda życia. W prawdziwym związku jest to możliwe. Jeżeli kogoś kocha się prawdziwie, to priorytetem jest szczęście tej osoby. No, ale ja może jestem dinozaurem bo w związku już od 30 lat...
      3 miesiące
     • rozumiem... (1)
      że nic nie zrozumiałaś :)

      a Twoja wypowiedź tylko utwierdza mnie w przekonaniu :)
      4 miesiące
     • pozdrawiam
      Być może. Chociaż wątpię. Przypisuję to raczej męskiej (hehe) ignorancji. Mars i Wenus. Perspektywa zmienia się wraz z punktem siedzenia. Polecam wczuć się w rolę kobiety w społeczeństwie dla odmiany. Nie wytrzymałbyś miesiąca. Polecam nie dokładać kolejnej partnerce swoich problemów, i pomysłów na SWOJE życie, bo wierz mi, ona zmaga się z czymś o czym ty najwyraźniej zielonego pojęcia nie masz :)
      FU
      4 miesiące
     • Zycze szczescia z normalnymi partnerami zagranicznymi
      Zycze szczescia z normalnymi partnerami zagranicznymi
      Hetman Litewski
      4 miesiące
     • FUnia, a czym to natura tak pokarala kobiety, że mają gorzej pod każdym względem? To jakiś cytat z podręcznika początkującej feministki?
      4 miesiące
     • biologia klasa 6 (1)
      Lekcje biologii klasa podstawowa. Jeżeli nie rozumiesz, że każda kobieta jest biologicznie unieruchomiona w miesiącu przynajmniej 5 dni (to hehe prawie tydzień z życia) to jesteś dzban. Te 5 dni o których kobiety z jakiegoś nieznanego mi powodu milczą w obecności mężczyzn bywają gehenną. Nie wymagam od nikogo empatii, wystarczy wiedza. Więc tak. Mamy gorzej, jesteśmy często słabsze fizycznie, co miesiąc przechodzimy tortury, do tego finansowo wszystkie jesteśmy obciążane kosztami o których przeciętny mężczyzna nie musi co miesiąc myśleć. Natomiast hej, nie narzekam! Idę do przodu i nie stękam jacy to mężczyźni mało empatyczni i źli, do tego nie podzielają mojego hobby jak pan który zaczął dyskusję perorując na temat kobiet jakieś kocopoły. Uwaga teraz będzie szok: kobiety nie posiadają żadnego guzika, który mężczyzna musi wcisnąć by ta mogła funkcjonować w społeczeństwie. Nie musimy być uznawane za atrakcyjne, ani być waszym obiektem fantazji. Możemy mieć to w 4 literach.
      FU
      3 miesiące
     • oczywiście - i efekt będzie adekwatny :)
      3 miesiące
   • ale ty nie szukasz kogoś kto czyta książki (2)
    tylko kogoś kto czyta takie jak ty. Bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna, każdy szuka w związku zrozumienia własnych potrzeb, wsparcia i ciepła. To jest podstawa relacji, zarówno miłości jak i przyjaźni. Z tego co opisujesz ty nie szukasz relacji tylko rozmówcy, a do tego nie trzeba się nawet lubić.
    4 miesiące
    • Racja. Nie szukam. (1)
     Sarkazm. Polecam. Lżej się żyje. Natomiast obalę Twoje założenie, bo nie szukam :) W Polsce nie ma PRAWA w którym nakazuje się z kimś być. Od zarania dziejów było tak, że byli ludzie którzy żyli w związkach i tacy którzy żyli samodzielnie. A samodzielnie, nie znaczy samotnie. krew mnie za to zalewa, że kiedy ukazuje się wywiad z atrakcyjna kobietą, musi pojawić się jakiś samiec, który już wie czego ta kobieta chce i wyjaśnia jej czemu tego nie dostanie. Boki zrywać.
     FU
     3 miesiące
     • no to obalasz czy potwierdzasz?
      Ja nie twierdzę że trzeba z kimś żyć, ale sposób w jaki wylałaś swój żal z tego powodu wskazuje raczej na to że nie wiesz nawet czego szukać.
      3 miesiące
  • Ignorancja znaczy co innego niż ignorowanie
   Za Słownikiem Języka Polskiego PWN:

   "Ignorancja -
   brak podstawowej wiedzy lub nieznajomość czegoś; nieuctwo, ciemnota, niewiedza"
   4 miesiące
  • jasne jasne, już widzę jak z twoim podejściem ci się zwierzają ;)
   4 miesiące
  • Nie płaczą, to nieprawda - tylko chlają wino po 2 butelki na łeb
   4 miesiące
  • Masz super podejście do "fajnej kobiety "
   Chyba w życiu nie widziałeś fajnej kobiety twierdząc , że uroda ma jakiekolwiek znaczenie. Pozwól, żeby każdy człowiek podejmował decyzje wg. Swojego sumienia a nie Twojej błędnej wizji idealnej kobiety
   4 miesiące
  • tak sobe tłumacz własną incelowatość
   4 miesiące
  • Buahahaha
   A ktora to dala czarna polewke? Niech kazdy mowi za siebi e i o swoich doswiadczeniach.
   4 miesiące
  • Potwierdzam bracie. Chcą równouprawnienia, które rozumieją jako dyskryminację mężczyzn - (1)
   doigrają się.
   opinia
   4 miesiące
  • samcow ci nam nie trzeba
   a ja do model ma calkiem inny stosunek. ladna nie zawsze znaczy glupia. kwestia jaki sie prowadzi styl zycia. wielu zdolnych muzykow bylo z modelkami. Bowie, Niemen.
   4 miesiące
  • MGTOW w 3mieście
   W końcu.
   Szam Pan
   3 miesiące
  • W sedno .....Polskie kobiety są jak pijawki , wydoją faceta z ostatniego grosza,a najgorsze że te brzydkie jak noc uważają si\e też za piękne i zgrabne i mądre.Ja po rozwodzie dalem sobie spokój mimo to że jestem ponoć przystojny bo 190 cm wzrostu i budowa sportowa ,wolę wydawać swoją kasę na siebie i swoje pasje,do tego jestem wolny robię co chcę,śpię gdzie chcę i skim chcę a lubię takie młode zgrabne sarny...mimo tego że jestem po 40-tce i jak mam porównanie jak było w małżeństwie to teraz jest mi dziesięć razy lepiej.Wolnośc daje siłę nic i nikt mnie nie ogranicza jest po prostu pięknie.Faceci nie bójcie się odchodzić od swoich nudnych bab ,życie jest krótkie trzeba żyć ....do dzieła.
   3 miesiące
  • wlasnie wrzucili twoj ulubiony subreddit do kwarantanny bo jakis czlowiek ktory chcial wystrzelic ludzi mial to jako top wyszukiwanie w przegladarce. dalej sobie wmawiaj ze to nobliwy ruch dla strudzonych mezczyzn a nie szowinistyczna histeria
   3 miesiące
 • Super kobieta, I do tego piękna :)
  Kobieta
  4 miesiące
 • po 30 to dopiero człowiekowi zaczyna się układać (5)
  w głowie
  4 miesiące
 • 30 to już dojrzałość ? (4)
  Nie zgadzam sie.
  Assus.
  4 miesiące
 • Kobety (2)
  Zadbane kobiet to po 60 potrafią być zjawiskowe.
  Marcin
  4 miesiące
 • Nadmierne skupianie się na sobie, na swoim wyglądzie jest szkodliwe dla zdrowia psychicznego. Prawdziwe szczęście daje bezinteresowne otwarcie się na drugiego człowieka.
  Genowefa
  4 miesiące
 • 50+ kwintesencja kobiecości (4)
  34 to nie jest dojrzałość .
  W dzisiejszych kobietach 18-40 brak jest kobiecości począwszy od obycia do wyglądu i wyczucia gustu . Dziewczyny myślą że wizyta na solarium i skóra nosorożca po nim to jest coś pociągającego do tego mnóstwo pudrów itp. już nie rozpisując się na temat korekcji ust to aż śmieszne hmmm na takie rzeczy wolę iść popatrzeć do oceanarium gdyńskiego;)
  Większość może się uczyć od kobiet 50+ jak być kobietą przez wielkie K potrzeba oprócz fatałaszków kobiecości i seksapilu.
  Lubię dojrzałe kobiety.
  4 miesiące
  • Zgadzam się, wszystkie chodzą nawet tak samo ubrane, kilka brzydkich modeli butów i obowiązkowo goła kostka, szczególnie ciekawe rozwiązanie na zimę, prywatni lekarze beda mieli zbiory za kilka lat..;)
   4 miesiące
   • K.......na te gołe blade kostki u tych dziewczyn z widocznymi na białym tle żylami....brrrrr jak się na to patrzy to odechciewa się seksu na całe życie
    3 miesiące
  • I ten brak kobiecości i roszczeniowosc
   Brrrr
   4 miesiące
  • Kwintesencja kobiecości hahaha na dole rękawy i fartuch czarodzieja o buźce przypominającej faceta i o pomarszczonych wargach nie wspomnę. Po 40 tce to kobiety powinny dechy szlifować na skrzynkę w której będą się podobać ale diabłu.
   3 miesiące
 • Ma być finezyjnie, czy "na drwala"?
  Ad. 1. Ciekawa i wciągająca uroda wcale(!) nie dojrzałej, ale w pełnej krasie, kobiety!
  Ad.2. Super lachon!
  4 miesiące
 • Jest takie piękne przysłowie (1)
  Nie to co piękne lecz to co się komu podoba
  4 miesiące
 • I taka modelka to ja rozumiem.
  Pozdrawiam
  4 miesiące

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii