Dodaj opinię

Opinie (25) 3 zablokowane

 • W czasach pandemi mogli by sprzedawac kody w Biedronce do ogladania spektakli on line
  Jeden kod 1zl.
  3 miesiące
 • Balet mistrzyni
  Balet mistrzyni Izabela.... Bardzo Ją lubię ale nie przeginaj proszę ...
  Ja
  3 miesiące
 • Ja sie pytam ... (1)
  Dlaczego oni wszyscy są bez maseczek?
  3 miesiące
 • W Teatrach pusto za to w w Sejmie Teatr :)
  Technik Maliniak z Nowogrodzkiej
  3 miesiące
 • Nasza Opera Bałtycka wygląda jak ruski dworzec gdzieś pod Moskwą. Popatrzcie na inne teatry chociażby w Odessie, Lwowie. (2)
  I to nie hejt, to prawda.
  3 miesiące
  • Ale
   Ale za to co dyrektor to nowe logo..jakiś problem z tym chyba mają ..
   Ja
   3 miesiące
  • Co porownujesz do naszej dziury!?!
   Gdańsk to prowincja ,tylko my mamy rozbuchane ego na punkcie miast ,którego dziedzictwo kulturowe jest nam obce, My tu jesteśmy od 1945roku .
   Operetka
   3 miesiące
 • Muzyczny - jak zwykle... (2)
  Dlaczego Muzyczny nie udostępni własnych nagrań produkcji autorskich (zwłaszcza tych, które zeszły z afisza)? Przecież każdy teatr robi na własne użytek takie nagrania! Inne teatry (np. TR Warszawa, Nowy Teatr w Warszawie albo Wybrzeże) udostępniają też rejestrację spektakli, które są obecnie na afiszu, a Muzyczny chce odnajdywać w internecie jedynie jakieś skrawki i je puszczać? To żart czy co?! Jeżeli ktoś jest zainteresowany rejestracją "Chłopów" lub "Lalki" nagraną dla TVP Kultura to bez problemu może je odnaleźć w internecie i nie trzeba tworzyć w tym celu żadnego specjalnego wydarzenia, ani prosić TVP Kulturę o zgodę! Dlaczego Muzyczny nie wrzuci np. "Złego", "Kumernis", "Krakowiaków i Górali...", "Balu w Operze"? To są ich własne, autorskie produkcje, które zeszły z afisza, więc co stoi na przeszkodzie? Przecież w takim przypadku nie muszą prosić o zgodę na Broadwayu czy West Endzie!!!
  3 miesiące
  • Po co Wybrzeże stara się stworzyć wydarzenie z nagrania "Ciała obcego", które zostało stworzone przez TVP Kultura? To nagranie jest dostępne w internecie! Jeżeli ktoś chce - odnajduje i ogląda! Chyba lepiej skupić się na tych (własnych) nagraniach, do których nikt nie ma dostępu! Nie podoba mi się strategia działania Wybrzeża: najpierw wrzucili rozpiskę swojego repertuaru online (zarówno na stronę www, jak i facebooka), potem po prostu to usunęli i nikt nie ma pojęcia, co się stało! Wystarczyłby nowy wpis, że projekcje się nie odbędą, a nie zacieranie śladów! Ponadto - co stało się z "Trojankami"? Chyba Eurypides nie zabronił? :D
   3 miesiące
  • Czemu w Miniaturze brak oferty dla starszej publiczności?
   3 miesiące
 • Jest spoko - przynajmniej nie ma tej głupiej publiczności
  Nareszcie można wieść życie prawdziwego Artysty bez tego żenującego obowiązku pojawiania się na spektaklach i przedstawieniach.
  3 miesiące
 • Teatr (1)
  To nie artykuł pierwszej potrzeby bez niego można żyć ale bez jedzenia już NIE
  Wolny
  3 miesiące
 • Przestrzegam wszystkich przed zakupem biletów poprzez portal biletyna.pl
  biletyna.pl nie chce zwracać pieniędzy za zakupione bilety na spektakle, które nie odbyły się ze względu na koronawirusa. Informują najpierw, że zwrot nastąpi do 180 dni a następnie, że termin ten może znacząco się wydłużyć. Nikomu nie polecam tego serwisu i proponuję wejść na profil faceebookowy biletyny i poczytać opinie ludzi w komentarzach.
  Jacek
  3 miesiące
 • My artyści w końcu
  ..nie musimy NIC robić. Oddajemy się wspólny biesiadom przy alkoh. A frajerzy z szkół ,szpitali,i sklepów zapierdzielsjcie by podatki zapłacić żebyśmy mieli wypłatę i za co wypic
  Operetka
  3 miesiące
1

Twoja opinia

zamknij

Regulamin dodawania opinii

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat