Dodaj opinię

Opinie (46) 5 zablokowanych

 • moja znajoma otwarcie mówi, jest rodzicem zastępczym tylko dla kasy.
  za jedno dziecko dostaje z MOPSu prawie 2000 zł a ile taki dzieciak zje? wszystkie ciuchy, książki nawet komputery dostaje od ludzi dobrego serca których bierze na litość. zadowolona jest z tego interesu.
  1 rok
 • piękna inicjatywa
  Inicjatywa piękna - podpisuje się pod nią rękoma i nogami - mając dzieci nie wyobrażam sobie , że są takie które nie mają bezpieczeństwa w postaci mamy i taty - same sobie zostawione i w dodatku nie rozumiejące tego - straszne - jednakże w tym przypadku potrzebni są ludzie którzy kochają dzieci , mają do nich serce , mają anielską cierpliwość i powołanie a mile by bylo gdyby instynkt rodzicielski też się pojawił , jak histroria i wiadomości pokazały z tym było różnie - ludzie bez serca we wszystkim widzący tylko pieniądze i interes mogą tylko zrobić więcej szkody niż pożytku - bhoje się że udawający milusich rodziców kandydaci mogą okazać się zwykłymi szujami wietrzącymi dla siebie dobry interes kosztem tych biednych dzieci - oby tak nie było !
  Robert
  1 rok
 • wytykasz ułomność MOPSu - niestety to prawda - pracownicy nie spełniają od dawna swoich funcji a zapowiedziane odwiedziny u rodzin zastępczych wyglądają kurjozalnie jak wizyta księdza na kolędzie - wszystko ładnie ustawione jak na wystawie sklepowej - a to nie o to chodzi ... a kto cierpi - dzieci !!!
  opos
  1 rok
 • to ma panicz bardzo ograniczoną wyobraźnię
  1 rok
 • To jest niestety prawda. Rodziny zastępcze to biznes, który odbywa się kosztem dzieci, z błogosławieństwem państwa. Często w takich "rodzinach" dochodzi do strasznych patologii i nikt z tym nic nie robi. Dzieciom często jest lepiej w domu dziecka, niż w rodzinie zastępczej.
  Są oczywiście ludzie, którzy poświęcają się dla dziecka, ale takich rodzin jest garstka.
  były pracownik MOPRwG
  1 rok
 • mamy w Trójmieście wspaniałą osobe która wychowała wielu takich dzieci a do tego jest bohaterem Solidarnosci,
  to Pani Henryka Krzywonos.
  1 rok
 • Super
  To.niezle z niej ******
  Harold
  1 rok
 • i co z tego że ona jest ...... , nikt z tym nic nie robi bo nie lubi robić sobie problemów a dzieci cierpią - chore podejście ... byle by mieć spokój
  herod na opiekuna
  1 rok
 • takie czasy ,że to jak powinno być normalnie jest wygórowanym standardem pozostającym w sferach wyobraźni - przykre, że są tacy co przyklaskują codziennej patologii i upadkowi obyczajów
  buuu
  1 rok
 • Tak, to jest forma pracy. Pracy z dziećmi na które dostaje się środki. Jak ma taka rodzina utrzymać się i dziecko ? Z rentierstwa?
  I tak jest to zdecydowanie lepsza forma opieki nad dziećmi niż dom dziecka.
  Ci ludzie robią to dla kasy - OK ale robią to czyli opiekują się tymi dziećmi.
  A wy tylko potraficie ich szkalować .
  zastepczy
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii