Dodaj opinię

Opinie (20)

 • było cudownie
  jak i rok temu. Nie ma porównania z imprezami w halach typu Ergo czy pge. klimat, nagłośnienie, wykonanie, coroczny tradycyjny deszcz, repertuar - takich imprez nam trzeba!!!
  spokojnie
  1 rok
 • To chyba nie taki fajny
  Albo deszczowy, albo udany!
  1 rok
 • Bosko
  Jak co roku sie nie zawiodłam. Wysoki poziom, nowatorskie wykonania utworów, nieszablonowość w wyborze repertuar, orkiestra rewelacyjna. Kameralność i nagłośnienie rewelacja.
  Do przyszłego roku!
  Alicja
  1 rok
 • 3 koncert i 3 w deszczu. (2)
  A pierwszy miał być na plaży :) Taka to już świecka tradycja. Rok temu koncert był ciut lepszy, po prostu genialny. W tym roku tylko bardzo dobry.
  Czytelnik.
  1 rok
  • Zgadzam się - zeszłorocznego ten wczorajszy nie przebił, i widać to było również po braku owacji na stojąco, które z kolei miały miejsce rok temu. A deszczowi w lipcu nikt nie powinien się dziwić, to najbardziej deszczowy miesiąc w Polsce.
   1 rok
 • super ! urywki filmów zmieszane na telebimach z obrazem z kamer, do tego świetna muzyka ! za rok też na pewno się pojawie
  easy
  1 rok
 • dzis odwolany (2)
  ciekawe czemu dzis odlolali concert. I to z dnia na dzien !!
  czyzby dzis I'm deszcze juz przeszkadzal ?
  1 rok
 • wyjście przed bisem (3)
  Panie Tomaszu,

  wyjście niektórych osób przed bisami niekoniecznie jest wynikiem braku kultury. Kolejki po 22 jeżdżą co 35 minut i wiele osób śpieszyło się aby zdążyć na kolejkę i móc wrócić do domu. Sama byłam jedną z tych osób i na peronie znalazło się sporo widzów koncertu. może warto pomyśleć też, iż niektórzy mają dzieci i np, muszą zwolnić opiekunki a nie wytykać wszystkim brak kultury. na przyszłość organizatorzy choć raz mogliby zacząć koncert o czasie a nie od 3 lat odbywa się on z 20-30 minutowym opóźnieniem
  1 rok
  • I połowa sali spieszyła się na skm? Wątpię (1)
   Zostałam do końca koncertu - wcześniej zapełniony parking przy Aquaparku był w połowie pusty. Moim zdaniem ludzie wyszli szybciej, żeby uniknąć korków podczas wyjazdu z parkingu, a nie z powodu skm...
   Ola
   1 rok
   • Jest niestety zjawisko stadne ucieczki przed korkami , zgadza się.
    I jest zjawisko stadne podjeżdżania autem jak najbliżej sceny.
    Obawiasz się korków wyjazdowych nie przyjeżdżaj autem. Albo zostaw samochód 300 metrów dalej. Byłem kiedyś na płw. Kolka na Łotwie. Łotysze zostawili swoje auta 400 metrów przed punktem widokowym i zrobili sobie miły spacer. Natomiast prawie na samej plaży stały 3 auta na polskich numerach. Jesteśmy czasami leniwi. Trzeba zaparkować tak aby obmyć kołpaki falami Bałtyku.
    1 rok
  • Zgodzę się, że komunikacja publiczna u nas nie jest zupełnie dostosowana do coraz większego zainteresowania tzw. wychodzeniem z domu i uczestniczeniem w wydarzeniach kulturalnych. Wizja komunikacji trochę zatrzymała się na czasach sprzed 20 lat kiedy nie działo się zupełnie nic i należało o 22:00 iść spać. Dzisiaj naprawdę oferta życia wieczornego jest bardzo atrakcyjna. Dostosowały się do tego puby i restauracje. Natomiast rozkłady jazdy autobusów i SKM się nie zmieniły. W szczególności kiedy mamy tyle ofert ciekawych koncertów w wakację. I są to jedyne tygodnie w roku kiedy jest długo jasno i można uczestniczyć w imprezach na otwartym powietrzu. Deszcz się skończył tuż przed zakończeniem koncertu i nie był żadnym problem w powrocie do domu. Nawet na piechotę.
   1 rok
 • świetny koncert
  byłam trzecie rok z rzędu, Paulina Przybysz genialna. niektóre utwory nie wybrzmiały, może przez ten deszcz, ale i tak warto. do zobaczenia za rok!
  1 rok
 • Deszcz nie popsuł widowiska,czyli jak byłoby slońce to widowisko byłoby nieudane.Przestańcie pitol....ć prawda jest taka że w tym kraju pogoda jest do h,,,,,,,,,,,,,,,a niepodobna i psuje ludziom wymarzony urlop i rozrywkę ,dlatego lepiej na urlop jechać nad M Śródziemne gdzie słoneczko świeci non stop i człowiek ma inny humor.Wystarczy w Polsce pochodzić po plażach w deszczu i widać jak ten deszcz nikomu nic nie psuje,nie ma żywej duszy.........
  Radek
  1 rok
 • Tomjiz wiemy czemu odwołali koncert dzisiaj na operze..
  1 rok
1

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii