Opinie (223) ponad 20 zablokowanych

 • Lepszy spadek niż bankructwo (34)

  Przypomnijcie Sobie: W maju były obawy odnośnie dalszego istnienia klubu. Pensji nie było. Pieniędzy miało nie wystarczyć, aby dokończyć sezon. Właściciele byli wycofani. Miasto wstrzymało środki. Pod znakiem zapytania stanęło nie utrzymanie Arki w lidze, ale w ogóle jej dalszy byt... a teraz oprócz utrzymania wszystko powyższe jest już znów ustabilizowane i nie powinno być problemu z ponownym awansem za rok. - A to, że zawzięte, spaczone hejterstwo ma teraz używanie.. to Kogo to?

  • 107 50

  • nie jest ustabilizowane (1)

   Arka ma na dzis ponad 3 miliony zadłużenia. Nie wszystkie pensje zostały popłacone i sporo innych zaległości jest. Kołakowski mówi, że pieniędzy nie ma i trzeba mocno redukować. Pewnie wycofana zostanie drużyna rezerw i bardzo ograniczone szkolenie. Szkoda, że Kołakowski nie koncentruje się na pozyskiwaniu pieniędzy a tylko na cięciach. Chyba powinno iść w parze. Prawdą jest, że mimo wszystko istniejemy

   • 19 9

   • W wywiadzie...

    Na zadane pytanie: "Klub miał zaległości finansowe wobec piłkarzy. Gdy do Arki przyszedł Michał Kołakowski, zobowiązania zostały uregulowane?" = Michał Nalepa odpowiedział = "TAK"

    • 5 1

  • Serio ??? (1)

   Po czym Wnosisz, że nie będzie problemu z powrotem do ekstraklasy ? Klubu nie stać na dobrych piłkarzy, więc nowy sezon to wielka niewiadoma

   • 25 5

   • Wielka niewiadoma?

    Wielka niewiadoma byłaby dopiero wtedy, gdybyśmy usłyszeli, że cały obecny skład miałby odejść

    • 3 0

  • Arka spadła na 90-lecie Bałtyku ;-)

   i to jest główna przyczyna. Bałtyk się postarał i nie spadł

   • 8 5

  • Będzie ciężko

   utrzymać się w pierwszej lidze. Ale trzeba mieć nadzieję, że Arka się utrzyma. Zobaczymy kto zostanie w klubie. Oby zostali Marciniak, Markus i Steinbors. Cieszę się, że jest Lechia, która będzie reprezentować Trójmiasto w ekstraklasie.

   • 10 11

  • Przecież Marciniak to już powiedział kiedyś po derbach:

   "po prostu jesteśmy słabi" i się chłopak rozpłakał.

   • 8 4

  • ARKA (26)

   Sytuacja Arki jest trudna ponieważ fatalny wynik sportowy nie jest efektem jednego czy drugiego błędu ludzkiego tylko 3 letniej zorganizowanej działalności klubu. To nie jest tak że Arka miała pecha bo jeden czy drugi zatrudniony w klubie zrobił coś nie tak. Arka dzięki szajce oszustów z podwarszawskiej prowincji którzy uważali że wszystko wiedzą najlepiej a na piłce znali się najmniej zrobili z

   Sytuacja Arki jest trudna ponieważ fatalny wynik sportowy nie jest efektem jednego czy drugiego błędu ludzkiego tylko 3 letniej zorganizowanej działalności klubu. To nie jest tak że Arka miała pecha bo jeden czy drugi zatrudniony w klubie zrobił coś nie tak. Arka dzięki szajce oszustów z podwarszawskiej prowincji którzy uważali że wszystko wiedzą najlepiej a na piłce znali się najmniej zrobili z Arki klub monstrum w którym nic nie działało tak jak powinno w profesjonalnym klubie a wszystko było nastawione na jak największą i najszybszą katastrofę.
   Przed nowymi właścicielami gigantyczna praca do wykonania w ekstremalnie krótkim czasie. Przede wszystkim trzeba zbudować ten klub od nowa zorganizować w nim wszystko tak by działało jak w profesjonalnej piłce a nie realizowało chore wizje podwarszawskich amatorów. Arka musi się uporać z długami oraz zorganizować się tak by budżet się bilansował. Nie może być tak że budżet sezonu 2019/2020 skończył się 6 grudnia 2019
   Klub piłkarski musi być organizacją wydolną finansowo i organizacyjnie.
   Równocześnie szybko zbliża się trudny sezon 2020/2021 na koniec którego Ekstraklasa będzie powiększona trzeba szybko przebudować pion sportowy a przede wszystkim gruntownie zmienić drużynę. Za dużo jest w niej przepłaconych dawnych "gwiazdeczek" którym się nie chce za mało ludzi do ciężkiej pracy. W krótkim czasie trener Mamrot musi całkowicie zmienić drużynę i przestawić na nowe tory. Czasu ma skrajnie mało warunki trudne a oczekiwania duże. Mniejmy nadzieje że transfery do Arki które odbywają się od początku lipca pomogą zbudować tu ambitną drużynę głodnych sukcesu zawodników. Arka może być dla wielu piłkarzy z niższych klas szansą na rozwój na wybicie się.
   Wszystko to będzie bardzo trudne bo czasu mało. Właściwie gdy spadek stał się faktem należało by już rozpocząć pożegnania z piłkarzami których w nowym sezonie nie będzie. Ostatnie mecze mogą zagrać inni ich wyniki i tak nie mają większego znaczenia.

   • 11 2

   • Należałoby (25)

    podszkolić się z gramatyki języka polskiego.

    • 2 8

    • Masz rację (24)

     "podszkolić się z gramatyki języka polskiego."
     W języku polskim zdanie rozpoczyna się z wielkiej litery to wiedza z poziomu 1 klasy szkoły podstawowej . Masz jeszcze trochę czasu chłopcze do 1 września by nadrobić zaległości.
     Pozdrawiam.

     • 5 2

     • (23)

      Po pierwsze zdanie rozpoczęłam od słowa należałoby, którego to pisownia dla Ciebie jest obca. Po drugie, znowu zrobiłeś błąd, ponieważ wyrażenia z wielkiej, dużej litery, z małej litery są kalkami rosyjskich połączeń. W polszczyźnie od wieków używa się innej składni: pisać, napisać coś wielką, dużą bądź małą literą lub pisać, napisać coś od wielkiej, od dużej bądź od małej litery. Jeszcze raz proponuję, poucz się gramatyki, zanim coś napiszesz.

      • 1 4

      • Mylisz się. (8)

       "pierwsze zdanie rozpoczęłam od słowa należałoby,"
       Słowo należałoby nie rozpoczęło twojego zdania ono było Tytułem twojej wypowiedzi. Należy rozumieć co się pisze, po co i w jakiej formule.
       Natomiast swoje zdanie rozpocząłeś od słowa podszkolić. Nie rozumiem jak możesz patrzeć na swój wpis i nie widzieć tego co napisałeś. Może po prostu na tobie spełnia się biblijna przypowieść o belce

       "pierwsze zdanie rozpoczęłam od słowa należałoby,"
       Słowo należałoby nie rozpoczęło twojego zdania ono było Tytułem twojej wypowiedzi. Należy rozumieć co się pisze, po co i w jakiej formule.
       Natomiast swoje zdanie rozpocząłeś od słowa podszkolić. Nie rozumiem jak możesz patrzeć na swój wpis i nie widzieć tego co napisałeś. Może po prostu na tobie spełnia się biblijna przypowieść o belce którą masz w swym oku tak wielką że nie widzisz swoich błędów bo akurat szukasz ich tylko u innych, merytorycznie nie mając nic do powiedzenia za to napędzany pychą i wrodzoną złośliwością czepiasz się innych uznając za błąd to co sam za błąd uważasz.
       "napisać coś wielką, dużą bądź małą literą lub pisać, napisać coś od wielkiej,"
       Zdanie w języku polskim zdania rozpoczyna się z wielkiej litery jest napisane poprawnie. W języku polskim nie występują zaś duże litery tylko wielkie. Dodatkowo stosuj zasadę pisania zdania z wielkiej litery a nie zaczynasz z małej. Bo to błąd dużo poważniejszy niż ten który mi zarzucasz. A merytorycznie w tej sprawie nie masz nic do powiedzenia może to i lepiej mniej dzięki temu złośliwości nazywanej czasem żółcią z twojej wypowiedzi widać.
       Pod wypowiedzią należy się też podpisać ale rozumiem że to już przerasta możliwości.

       • 1 1

       • (7)

        Najważniejsze, że się czegoś dowiedzialeś, a ja pomoglam. Ucz się pisać, ucz się mówić poprawnie, a będzie to z korzyścią dla wszystkich. Pamiętaj, zdanie rozpoczynamy wielką bądź dużą literą, nigdy "z wielkiej". Oczywiście zwrot "należałoby", to jeden wyraz. Milej nauki.

        • 0 1

       • Szkoda tylko ... . (6)

        Jak mówią mądrzejsi od nas człowiek uczy się całe życie najlepiej na własnych błędach. Nieszczęście polega na tym że własnych się nie widzi bo zajmuje się innymi. Rozpoczynaj zdania z wielkiej litery albo od wielkiej litery jak wolisz najważniejsze to pamiętać by tak robić a nie opowiadać że zdanie zaczęłam gdzieś indziej niż na początku zdania.
        Ważne też by zebrać się na odwagę i podpisać

        Jak mówią mądrzejsi od nas człowiek uczy się całe życie najlepiej na własnych błędach. Nieszczęście polega na tym że własnych się nie widzi bo zajmuje się innymi. Rozpoczynaj zdania z wielkiej litery albo od wielkiej litery jak wolisz najważniejsze to pamiętać by tak robić a nie opowiadać że zdanie zaczęłam gdzieś indziej niż na początku zdania.
        Ważne też by zebrać się na odwagę i podpisać swoje twierdzenia. No przymusu nie ma ale minimum kultury wypowiedzi i szacunku do inny powoduje lepszą atmosferę dialogu.

        • 0 1

       • ARKA (5)

        Nazywam się Marzena A., uczę w jednej ze szkół Trójmiasta języka polskiego. Chodzimy naszą rodziną na mecze Arki, a Tobie życzę byś dbal o język polski. To nasz ojczysty język, tak jak Arka to klub, któremu kibicujemy. Możesz też napisać coś o sobie, bedzie lepsza atmosfera dialogu.

        • 2 1

       • Na meczach Arki mówimy w naszym ojczystym języku Kaszubskim !!!!

        • 3 3

       • Ok. (3)

        Na imię mam Łukasz i choć nie uczę zawodowo w szkole to podzielam twój pogląd o szacunku i dbałości o język ojczysty choć widzę to nie co inaczej.
        Przede wszystkim nie przywiązuję aż takiego znaczenia do pisaniny w komentarzach pod artykułami. Bo pełno tu błędów gramatycznych stylistycznych czy interpunkcyjnych raczej wolę polemizować z treścią wpisu niż ze sposobem zapisu to też związane

        Na imię mam Łukasz i choć nie uczę zawodowo w szkole to podzielam twój pogląd o szacunku i dbałości o język ojczysty choć widzę to nie co inaczej.
        Przede wszystkim nie przywiązuję aż takiego znaczenia do pisaniny w komentarzach pod artykułami. Bo pełno tu błędów gramatycznych stylistycznych czy interpunkcyjnych raczej wolę polemizować z treścią wpisu niż ze sposobem zapisu to też związane jest z tym że wpisy te często są bardzo emocjonalne dlatego rozumiem niedostatki warsztatowe w pisowni. (Tobie pewnie trudniej z powodów zawodowych) Moim zdaniem najgorsze jest to iż połowa zawiera niemal wyłącznie wyzwiska. Po co ktoś to pisze ???
        Zajmowałem się kiedyś piłką od strony praktycznej dlatego też nie zgodzę się z twoją oceną że wynik sportowy Arki w sezonie 2019/2020 to efekt braku ambicji czy chęci piłkarzy to znaczne uproszczenie. Klub funkcjonował wadliwie w każdym elemencie działalności zamiast zespołu, drużyny mieliśmy przypadkową zbieraninę piłkarzy z różnych stron świata o niskich umiejętnościach za to ogromnych zarobkach. Już po pierwszym 0:3 z Jagiellonią widziałem że tu wszystko zmierza do katastrofy bo w Arce nic nie działa jak powinno. Dlatego teraz najpierw trzeba naprawić klub a strona sportowa klubu naprawi się w konsekwencji. Prezes Pertkiewicz naprawił klub w latach 2012-2015 efektem tego było wygranie 1 ligi w 2016 roku. W sporcie nie osiągnie się sukcesu jak w klubie nic nie działa.
        Mam nadzieję że nowe porządki w klubie przyniosą dobre efekty i znów stadion zapełni się kibicami i będzie na co popatrzeć. Arka miała przecież budżet na średnim poziomie w lidze a mimo to po sezonie jest 3 miliony długu i fatalny wynik sportowy. Bo fajnie było by znowu pojechać na finał Pucharu Polski i przeżyć sensację jak w 2017 roku.

        • 2 1

       • (2)

        Nie napisalam, że wynik sportowy Arki, to efekt braku ambicji i chęci piłkarzy. Nie byla to opinia napisana przeze mnie. Poza tym zgadzam się, że wiele czynników wpłynęło na mizerny efekt końcowy. Miejmy nadzieję na szybki powrót do ekstraklasy, a przede wszystkim na stabilizację, tak potrzebną w klubie. M.A. (Poza tym, pozwoliłam sobie zwrócić Ci uwagę, ponieważ Twój wpis był merytoryczny, a tu w

        Nie napisalam, że wynik sportowy Arki, to efekt braku ambicji i chęci piłkarzy. Nie byla to opinia napisana przeze mnie. Poza tym zgadzam się, że wiele czynników wpłynęło na mizerny efekt końcowy. Miejmy nadzieję na szybki powrót do ekstraklasy, a przede wszystkim na stabilizację, tak potrzebną w klubie. M.A. (Poza tym, pozwoliłam sobie zwrócić Ci uwagę, ponieważ Twój wpis był merytoryczny, a tu w opiniach to rzadkość. Masz rację. Przeważnie widzimy tutaj w opiniach, niezdarnie napisane, niezrozumiałe ataki naszych kibiców na kibiców np. Lechii.)

        • 0 1

       • Arka. (1)

        "niezdarnie napisane, niezrozumiałe ataki"
        Bardzo łagodnie napisane. Najczęściej to stek prostackich wyzwisk.
        Ale w tym roku kilka uszczypliwości na poziomie też mi się zdarzyło przeczytać. To wymaga większego wyrafinowania ale czasem się zdarza.
        Szybki powrót do ekstraklasy jest możliwy choć trudny. Z drugiej też strony za rok ekstraklasę powiększą do 18 zespołów i też trudno

        "niezdarnie napisane, niezrozumiałe ataki"
        Bardzo łagodnie napisane. Najczęściej to stek prostackich wyzwisk.
        Ale w tym roku kilka uszczypliwości na poziomie też mi się zdarzyło przeczytać. To wymaga większego wyrafinowania ale czasem się zdarza.
        Szybki powrót do ekstraklasy jest możliwy choć trudny. Z drugiej też strony za rok ekstraklasę powiększą do 18 zespołów i też trudno będzie się w niej utrzymać bo różnicą finansowania 1 ligi a ekstraklasy to olbrzymia różnica. W 2017 roku po awansie Arka miała najniższy budżet w lidze i mimo dobrego startu do ostatniego meczu walczyli o utrzymanie ale wtedy była drużyna był zespół ludzi którym zależało i się udało. W tym roku miałem wrażenie że za często piłkarze są na boisku ale tak jakby jedną nogą . Za rok jak wejdziemy znów będziemy mieli jeden z najniższych budżetów w lidze ale za 2 lata było by jeszcze gorzej. Poziom piłki w Polsce nie jest zbyt wysoki dlatego grupa ambitnych chłopaków spokojnie sobie poradzi jak będą solidnie pracowali.

        • 1 0

       • Mam nadzieję, jak wszscy kibice Arki, na powrót do ekstraklasy za rok. Sądzę, że jeżeli w klubie nie było stabilizacji, to pilkarzom bylo trudno grać i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Widać było też podczas meczów, że są pilkarze, którzy nie chcą grać w Arce i mecz był dla nich karą. Oby nadeszly zmiany na lepsze, a wtedy awans będzie łatwiejszy. M. A.

        • 0 0

      • gramatyka (12)

       a ja zdanie rozpocząłem również od małej litery.. i teraz napisz mi też, to samo, co napisałaś powyżej tzn. "podszkolić się z gramatyki języka polskiego"
       - No śmiało! napisz to!

       • 4 1

       • (11)

        Pani wytłumaczyla ci, że można napisac coś malą literą, a nie rozpocząć zdanie malą literą. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

        • 1 4

       • Nie tłumacz

        arczaninowi, ono nie zrozumie.

        • 2 6

       • (9)

        To chyba Ty "nie potrafisz czytać ze zrozumieniem" bo przecież ja "piłkarska fanko" najzwyczajniej w świecie kpię sobie z Ciebie.. nie dostrzegasz tego?

        • 4 3

       • (8)

        Pani ci ładnie i elegancko wytłumaczyla, a ty kpisz sobie z własnej niewiedzy.

        • 5 4

       • (6)

        Jeszcze raz ci "piłkarska fanko" powtarzam: "kpię sobie z Ciebie" i z takich tobie podobnych, którzy na forum sportowym udzielają "merytorycznych stricte wypowiedzi sportowych"

        • 4 2

       • Chyba żartujesz. (5)

        Artykuł o Arce, nie ma nic wspólnego ze sportem. Sport cechuje się walką, ambicją, wolą zwycięstwa, a piłkarzyki naszej Arki są pozbawieni tych cech.

        • 3 3

       • Chyba żartujesz. (??) (4)

        "Artykuł o Arce (ŁKS i Koronie), nie ma nic wspólnego ze sportem. Sport cechuje się walką, ambicją, wolą zwycięstwa, a piłkarzyki (Arki, ŁKS-u i Korony) są pozbawieni tych cech." (??)

        • 3 1

       • (2)

        Cale Trójmiasto szczęśliwe, nie ma tej zakały w ekstraklasie.

        • 4 5

       • (1)

        Z Żabianki, to ja też uciekałam przed rozwścieczonymi kibicami lechii razem z moją ciocią.. chociaż mieszkamy na Przymorzu, to i tak nas też gonili.
        Ps. zakała w Trójmieście jest tylko jedna.. to klub piłkarski grający w Gdyni na boisku do rugby..

        • 3 3

       • Ciekawe

        Toczą się dyskusje, gdzie bezdomna zakala arka ma grać. Podobno pod Wejherowem, bo stadion przy Olimpijskiej wraca do prawowitego właściciela czyli do Wielkiego Bałtyku Gdynia.

        • 4 8

       • Piłkarze Korony czy ŁKS-u mnie nie interesują. Korona walczyla ambitnie w meczu z nami, a Arka poddala się. Mnie interesuje nasza Arka. Arka, która jest na dnie, bo można przegrać, można spaść, ale z honorem. W naszej drużynie, poza Marciniakiem, który chcial, pozostali mieli w d nasz klub.

        • 2 3

       • Bo on z frakcji Komorowskiego

        • 1 1

      • Widać , że jesteś jak PiS . Taki Porządny i Sumienny

       • 1 1

 • JW (7)

  I tak wolę Arkę w 1 lidze niż klubowi któremu pomagają jak nie PZPR to Jankowski jak nie to Tusk jak nie to Kurski i tak w koło Macieju

  • 63 127

  • otwórz oczy

   • 25 5

  • No to masz... (1)

   ...tak jak lubisz : Puszcza, Bruk - Bet. itd...

   • 21 4

   • ŁKS, Widzew, Sosnowiec...

    ... nie ma takiej tragdii.

    • 0 0

  • Jak nie Kurski to Szczurek, jak nie Szczurek to Krauze, jak nie Krauze to Fryzjer.

   • 45 9

  • Wyjdz z psychiatryka

   • 11 0

  • arka

   i milicja, jedna KOalicja.

   • 12 8

  • jak w klubie jest jegomość łukasiewicz i 0 odpowiedzialnosci

   to o czym my mowimy? kolsiesiostwo , gosciu ktory nie ma pojecia o transferach jest za to odpowiedzialny , klub sprzedawany jest bachorowi z wawy ktory ma za zadanie doprowadzic do upadlosci , pozniej zatrudnianie trenera od okregowki i trzymanie go przez wiekszosc sezonu i mozna by tak bylo pisac do bialego rana ze w Gdyni w klubie Arka Gdynia pracuja ludzie ułomni , jestesmy poswiewiskiem

   to o czym my mowimy? kolsiesiostwo , gosciu ktory nie ma pojecia o transferach jest za to odpowiedzialny , klub sprzedawany jest bachorowi z wawy ktory ma za zadanie doprowadzic do upadlosci , pozniej zatrudnianie trenera od okregowki i trzymanie go przez wiekszosc sezonu i mozna by tak bylo pisac do bialego rana ze w Gdyni w klubie Arka Gdynia pracuja ludzie ułomni , jestesmy poswiewiskiem kibicowsko ( derby straty opraw itd) oraz zarzadzajac klubem jest na tym samym poziomie wszyscy za to odpowiedzialni powinni miec honor i raus !

   • 0 0

 • Wystarczy przypomnieć jeden z wywiadów po derbach (5)

  Marciniak po meczu powiedział że znowu przegrali bo wychodzi na to że są słabi...
  Wiec jak ktoś nie wie czemu spadli to porosze zapytać Marciniaka

  • 175 2

  • Jak wróci z solarium, to go zapytam (1)

   • 28 1

   • On nie potrzebuje solarium, wystarczy stumetrowa przebieżka

    • 20 0

  • (1)

   Sędziego?

   • 1 5

   • Tak

    Sędzia dał nam w prezencie dwa karne w meczu derbowym, a nasze kopacze arczane nie potrafiły nawet tego meczu zremisować. W meczach z Rakowem i Koroną nawet nie próbowali walczyć. Dlatego spada arka nasza do pierwszej ligi. Oby tylko do pierwszej. Zobaczymy co dalej z naszym klubem.

    • 9 1

  • Marciniak ma częściową rację.

   Bo by przegrać z Lechią być słabym to przesada. Trzeba być już kompletnie beznadziejnym.

   • 4 3

 • (9)

  Za dużo zmian właścicielskich. Był kiedyś Rychu to był porządek.

  • 69 9

  • a i przelewy na czas docierały

   sędziowie i inni sprzedawczykowie pokroju arki byli zachwyceni

   • 18 4

  • Co sportowo było za Krauze? Oprócz kilku starszych znanych średnio zawodników.

   • 7 4

  • Wrócimy na ejsmonda, (5)

   a stadion przy Olimpijskiej wraca do prawowitego wlaściciela czyli do Bałtyku Gdynia.

   • 7 6

   • To stadion miejski,kadłubie. (1)

    Ile zainwestowaliście w obecną postać?

    • 3 4

    • Skoro to stadion miejski to wypad stąd.

     A i zabierzcie ten napis z nad bramy, najlepiej do Wejherowa, tam tylko zostali arkowcy.

     • 6 2

   • Co to? (2)

    Co to Baltyk
    Znam tylko morze Baltyckie

    • 2 4

    • Bałtyk Gdynia

     to najstarszy Klub pilkarski w naszym mieście. Jest jeszcze inny klub, który powstał w 1952 roku i 147 zarzutami prokuratorskimi przyniósł hańbę Gdyni

     • 7 1

    • Gregor może to dlatego że mieszkasz w Wejherowie, tam tylko arka, gryf a morze bałtyckie znasz tylko z wycieczek.

     • 2 1

  • Czy musiało do tego dość?

   Na tak postawione pytanie jest tylko jedna odpowiedź:
   Widocznie musiało, skoro doszło...

   • 1 0

 • Arka spadla bo jest ejstremalnie kiepska (5)

  Z tym składem to i w pierwszej lidze nie będzie lekko

  • 112 9

  • Trudno, spadliśmy. (3)

   Teraz będą nas gonić kibice Puszczy, Chojniczanki i Termaliki.

   • 10 5

   • Nic z tego

    Chojniczanka też spada ligę niżej

    • 1 2

   • (1)

    Chłopaku ty cały czas jeszcze biegniesz. Że ty w ogóle jeszcze umiesz pisać w biegu A jak się zatrzymasz to Ochłoń

    • 3 1

    • Uciekałem

     to czas przeszły, a jak piszę posta to nie biegnę. Na ucieczki przyjdzie pewnie czas w nowym sezonie w pierwszej lidze. Oby tylko nasza Arka się utrzymała i nie spadła do II ligi.

     • 2 1

  • Był Rysiu, był fryzjer, była kasa i ekstraklasa ...

   • 1 0

 • Bo sklad z lapanki i posrednictwa pracy byl (1)

  Teraz niech ci manago zapłacą za zakupy szrotu Ponad połowa składu była z wyprzedaży garażowej i z tymi umiejętnościami to nawet o 2 lige musieli by się bić. A prawda jest taka że jak zawodnik słaby psychicznie to wychodzi przegrany. 2 zawodników na 20 ma mentalność piłkarza który gra aby wygrać

  • 59 2

  • Przebudowa drużyny.

   Pilnie potrzebna jest szybka przebudowa drużyny. Sezon na boisku powinni dokończyć wyłącznie piłkarze którzy zostają na nowy sezon reszta niech się pakuje i w drogę. Spadek jest faktem nie ma się co obrażać trzeba szybko pozbyć się przegranych i zacząć szukać nowych ambitnych zawodników i z nich zbudować silną zgraną drużynę. 1 liga to niski poziom gra głównie fizyczna i dużo biegania. Tu

   Pilnie potrzebna jest szybka przebudowa drużyny. Sezon na boisku powinni dokończyć wyłącznie piłkarze którzy zostają na nowy sezon reszta niech się pakuje i w drogę. Spadek jest faktem nie ma się co obrażać trzeba szybko pozbyć się przegranych i zacząć szukać nowych ambitnych zawodników i z nich zbudować silną zgraną drużynę. 1 liga to niski poziom gra głównie fizyczna i dużo biegania. Tu wygrywają ci którym się chce. Dlatego z obecnego składu nie wielu może zostać. Jest ambitny trener są oddani kibice jest nowoczesny stadion trzeba ciężko pracować i wygrywać a za rok może będziemy cieszyli się z awansu. Na nowo zorganizowany klub może być istotnym graczem w walce o awans do Ekstraklasy.

   • 0 1

 • Co za pytanie ? (5)

  Odpowiedź jest oczywista. Bo rządził tu Midak.

  • 87 10

  • Na meczach naszej arki,

   pusty prawie stadion, wulgarny doping i brak umiejętności pilkarskich. Dlatego spadamy - tyle w temacie.

   • 11 3

  • Niestety,to jest główny powód. (1)

   Żeby poznać drugi powód spadku (ale będący konsekwencją pierwszego), to wystarczy popatrzeć na tabelę po rundzie jesiennej: Arka zawsze jesienią budowała sobie bazę punktową i nawet grając wiosną padakę była w stanie się dzięki temu utrzymać. Dlatego w momencie,gdy Arka była po jesieni praktycznie w strefie spadkowej, to było już jasne że po sezonie będzie spadek. Oby oba Midaki (stary i młody) zgniły za to w pudle,a wcześniej czy później ci szwindlarze tam się znajdą!

   • 2 3

   • Dwaj panowie M.

    zrobili dużo dobrej pracy. Przede wszystkim doprowadzili do spadku z ekstraklasy najbardziej skorumpowanego klubu w Polsce. Podniesie się poziom ekstraklasy, dla dobra polskiej piłki nożnej.

    • 5 3

  • czemu spadła? bo strzelali mniej bramek niż wpuszczali

   • 2 0

  • Mindak?

   Czy wiadomo co z nim?

   • 0 0

 • Ogólnie rzecz biorąc Arka spadła bo była i jest bardzo słaba (1)

  Oglądając mecze Arki trzeba być masochistą

  • 87 12

  • Ja podczas ich szpili trzy razy sie zrzygalem..

   • 5 0

 • Widzimy się w II lidze!!! (4)

  Derby małego i durzego Trojmiasta!

  • 53 26

  • Gryf tez leci

   • 8 1

  • Od razu widac, kto pisal.. Wejherowo samo "h". (1)

   duRZego .. proponuję poczytać trochę, może o grodzie Wejhera. :d

   • 9 5

   • Jo, ty mosz recht.

    • 9 1

  • Tak , bardzo duRZego !

   • 4 3

 • Analiza - gra (2)

  A czy w naszym klubie jest analityk z prawdziwego zdarzenia? Co analizuję grę przeciwnika??

  • 35 7

  • Tak - analizuje, ale nie umie wyciągać wniosków.

   • 9 0

  • tak analitycy eksperci to lukasiewicz ekspert od niczego

   oraz bendarczyk czlowiek od bidonów w arce , do skladu mozna jeszcze dorzucic bylego globisza ktory od lat nie widzi bo ma bardzo duze problemy z oczami 14 bodajze operacjii na oczy no i był jeszcze ekspert od analiz transferowych z meksyku bodajze ale nikt o nim za duzo nie wie , jako kolejną ciekawostke w tej patologi trzeba dodac ekspertow od opraw gdzie po raz n-ty traca oprawy przed derbami i

   oraz bendarczyk czlowiek od bidonów w arce , do skladu mozna jeszcze dorzucic bylego globisza ktory od lat nie widzi bo ma bardzo duze problemy z oczami 14 bodajze operacjii na oczy no i był jeszcze ekspert od analiz transferowych z meksyku bodajze ale nikt o nim za duzo nie wie , jako kolejną ciekawostke w tej patologi trzeba dodac ekspertow od opraw gdzie po raz n-ty traca oprawy przed derbami i jedyne co potrafi spiewac na meczach to w kolko to samo ze LALEczka Arka dzisiaj gra ole ole i sie nie zessss....cie ! to dalo efekt gry na poziom jaki reprezentujemy , aaaa i fachowcy tacy jak smołka czy tiki taka rogic gdzie zielinski zjadl zeby na naszym podworku uratowal Arke ale to za mało bo tu chcieli za transfery i wiedze lukasiewicza zrobic tiki take z tych połamanców , efekt kazdy widzi , brawo ludzie gdyni !

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.