Dodaj opinię

Opinie (18) 2 zablokowane

 • Czemu? Bo po co trenowac jak się jest gwiazda od urodzenia?:) (3)
  Zaszłości z okresów wychowania piłkarskiego sa aż nadto widoczne i nie tylko w ekstraklasie . Błedy popełnione z dziecmi co miał 10-12 lat sa juz nie do naprawienia w tym systemie szkolenia w Polsce.
  I bez względu ile by nie trenowali to wyników nie będzie.
  40 milionów ludzi a mamy 1 Lewandowskiego....Ciekawe czemu sa kraje mające 2 miliony mające wyższy poziom pikarski?:)
  2 miesiące
  • podaj 2 milionowy kraj gdzie maja lepszy poziom ligi i kadry. Pozniej zaloz klub i trenujcie 5x w tygodniu. Na pewno od razu bedzie wiecej Lewandowskich...
   tytus
   2 miesiące
  • Coś ci forum się pomyliło . Jak chcesz pisać o reprezentacji czy Ekstralidze to zmień forum. Tu piszemy o drużynach od B klasy do 5 ligi
   2 miesiące
 • O czym tu mówimy (1)
  Jak w Kowalach jest grubo ponad setka dzieci, a wójt w ramach niechęci do GKS Kowale zabrał budynek klubowy żeby zrobić tam jakiś dom seniora dla kilku osób.
  Aaa
  2 miesiące
 • Bo nie maja gdzie,orliki pozamykane...
  2 miesiące
 • Brak kasy (1)
  Gram w B Klasie, przeszedłem do zespołu ponieważ wcześniej grałem , a teraz po przeprowadzce brakowało mi kontaktu z piłką. Grałem na poziomie A klasa do IV ligi. Grałem w zespołach z mały miasteczek i wsi, ale nigdy nie spotkałem się z tym co w Gdańsku. Nigdy nie ograniczało treningów brak możliwości a boisko w 15 tysięcznym mieście było jedno i orlik również jeden. Nie rozumiem, jak miasto Gdańsk może tak podchodzić do zespołów z niższych lig. Te zespoły nie chcą pieniędzy, one chcą organizacji, chcą mieć gdzie trenować. Grając teraz w B klasie musimy płacić, za możliwość trenowania ponieważ miasto chcę od nas opłaty za orlik czy też za boisko na którym gramy mecze ligowe... to jest skandal. Nie mówiąc już o tym, że cały sprzęt, stroje i piłki itp. musimy finansować ze swoich środków, dojazdu również w swoim zakresie. Rozumiem, że w mieście Gdańsk jest dużo grup sportowych, ale również mieszka tu tyle ludzi i Miasto ma tyle pieniędzy, że na krzewienie kultury nie powinno brakować pieniędzy. Ewidentnie są tu bardzo duże zaniedbania.
  BELO
  2 miesiące
  • Generalnie w tej klasie rozrgrywkowej to jest czyste hobby
   A za uprawianie hobby jeśli trzeba płacić to z własnej kieszeni. Szanuję zapał do uprawiania sportu ale ranga takich drużyn to amatorszczyzna. Jeśli z kilkoma kolegami chcemy pograć to albo szukamy boiska za free albo hali lub obiektu, za który musimy się złożyć i zpałacić. Dla mnie to normalna sytuacja bo to moje hobby i nie oczekuję że ktoś za nie zapłaci.
   2 miesiące
 • Mało trenują bo to lenie (1)
  Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn ci ludzie, często bez średniego chociażby wykształcenia, bez ogłady, mający problemy z nałogami, "pracujący" śmiesznie mało w stosunku do reszty społeczeństwa mają status gwiazd i krezusów finansowych.
  To jest patologia...
  tak wiem zal mi coś tam ściska
  2 miesiące
  • Ale tu mowa o V lidze i B klasie
   to ludzie, którzy raczej dokładają do biznesu i mają przeróżne wykształcenie. To amatorzy.
   2 miesiące
 • Znaleźli się komentatorzy... (1)
  Każdego kto uważa że dla tych ludzi to tylko hobby i głupie bieganie za piłką, zapraszam do któregokolwiek klubu na kilka tygodni treningów. Poczujecie ducha walki, atmosferę, zobaczycie że drużyna jest jak rodzina, a z każdym kolejnym treningiem każdemu zależy coraz bardziej na osiągnięciu jak najlepszego wyniku.
  Niepiłkarz
  2 miesiące
 • A gdzie o SPK!?
  Czemu nic nie piszesz o Sopocki Potok Kamionka redaktorze!?
  Wk.....ny
  2 miesiące
 • Trenować można wszędzie. (1)
  Zapraszamy do parku Reagana, dużo miejsca jeśli nie chcą zawodnicy kopać piłek z pełną siła to myślę, że sporo ćwiczeń można wykonać.
  Biegi przez las czy morze, pewnie zdecydowanie lepsze niż boisko.
  Dodatkowo jaka reklama dla klubu.

  Nam kiedyś wystarczyło kawałek pola i 4 kije, w Ameryce południowej pewnie mają jeszcze mniej. Jednak jak się ma chęci na latanie helikopterem na trening to wtedy jest trudniej.
  2 miesiące
  • i jak się gra nie dla frajdy, tylko dla kasy, to nigdy nie wystarczy chęci

   nieważne. "się kupi Murzynów"
   2 miesiące
 • Wielka Lechia (1)
  Jesteśmy najlepsi . NIe potrzebujemy.
  Gdybyśmy byli jak Arka to byśmy trenowali 9 dni w tygodniu.
  A może i 11 dni w tygodniu!
  Analia
  2 miesiące

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii