Opinie (126) 9 zablokowanych

  • ciekwe ile w tym obiektywizmu. restauracje pewnie już rozpoznają Pana Łukasza:) (1)

    • 49 13

    • Artykuły sponsorowane

      Prawda jest taka, że aby pojawić się jako lokal w artykule należy uiścić opłatę ;)

      • 2 0

  • Szkoda, ze nie padła odpowiedź dlaczego w Polsce Burger z furgonetki kosztuje 5 euro (19)

    I jest jednym z najdroższych w Europie.

    • 114 10

    • (7)

      Jeśli wiesz to odpowiedz. Jeśli nie wiesz to załóż firmę, zatrudnij księgową, kup auto, przerób na foodtrucka, wyposaż w niezbędny sprzęt, zatrudnij ludzi, zainwestuj w reklamę i sprzedawaj burgery po 2 euro za sztukę.

      • 40 29

      • biedny motłoch nie ma kasy (2)

        i do tego rynek ogranciza sie do młodych i zarabiajacych. dzieciaci, 45 plus i inni sa juz wywaleni z magicznego kręgu. jak klientow jest malo to sprzedajesz w wyzszej cenie zeby skompensowac braki w obrocie.

        • 17 3

        • Wiadomo

          • 2 0

        • Głosujcie dalej za świętą

          trójcą w 3mieście. To na pewno pomoże.

          • 0 1

      • (3)

        Czyli na zachodzie nie musieli inwestować czy jak?

        • 10 4

        • na zachodzie kupuje się normalnie foodtrucki w każdym sklepie z foodtruckami. Podobnie jest z zaopatrzeniem.

          • 2 3

        • nie wiem, doskonały burger z budki smażony na blacie 3.70 funta (1)

          masz pomidora, sałatę, cebulę czerwoną, ogórka kiszonego i bardzo dobry sos,
          za około 3.50 wszędzie zjesz podstawowy lunch, za 6 masz full wypas na przykład świeżutki stir fry z udon albo co sobie wymarzysz, jeśli chcesz posiedzieć w ładnym otoczeniu to x2

          • 4 0

          • Za 6 funtow to w Gdansku zjesz watrobkę

            • 3 0

    • (1)

      To mnie akurat nie dziwi, bo przecież mają prawo sprzedawać i za 50 EURO za sztukę. Dziwi mnie natomiast, że ktoś takie g...o z budy na kółkach prawie w cenie obiadu z restauracji kupuje.

      • 34 8

      • O to chodzi. Budy zawsze byly, nie bylo jedynie na nie mody, ale nigdy zarcie z budy nie dorownywalo cenowo jedzeniu w restauracjach

        • 18 0

    • Przecież nie chcecie kułaków (4)

      A to chyba logiczne, że ktoś musi jakieś tam usługi/produkty dostarczać, więc tak typowa w polsce nienawiść do przedsiębiorców przekładająca się na wysokie podatki, ograniczenia administracyjne itp. musi z kolei przełożyć się na wyższe ceny.
      Np. Janusz krzyczy "dowalić banksterom" a potem "a czemu za przelew 5 euro? Dowalcie im znowu!" - błędne koło :/
      Dlaczego tak mało jest dużych,

      A to chyba logiczne, że ktoś musi jakieś tam usługi/produkty dostarczać, więc tak typowa w polsce nienawiść do przedsiębiorców przekładająca się na wysokie podatki, ograniczenia administracyjne itp. musi z kolei przełożyć się na wyższe ceny.
      Np. Janusz krzyczy "dowalić banksterom" a potem "a czemu za przelew 5 euro? Dowalcie im znowu!" - błędne koło :/
      Dlaczego tak mało jest dużych, międzynarodowych polskich firm? Bo gdy kułak kupi drugiego traka staje się znienawidzonym korpo i jest celem ataku urzędników, mediów i zwykłych ludzi.
      Jest też niepoprawnie politycznie, że ktoś ma czegoś więcej od innych.

      • 12 7

      • Rozmawialem z właścicielem małej, 5 osobowej firmy zajmującej się automatyką przemysłową (3)

        Facet twierdził, że ledwo wychodzi na zero. A potem się okazało, że kupił mieszkanie za 400 tysi.
        Teraz się zastanawiam, czy mówił prawdę. Może fiskusowi też wykazywał że jest na zero...

        • 10 8

        • mieszkanie za 400 tysi (2)

          ojojoj, to musiał być APARTAMENT !!

          • 18 6

          • Apartament czy nie (1)

            Za gotówkę mało kogo stać, a już na pewno nie tych którzy wychodzą na zero.

            • 10 2

            • A kto powiedział, że za gotówkę?

              • 2 0

    • (1)

      to proste. filozofia właścicieli tych przybytków to nowe auto i mieszkanie po 2 latach działalności.

      • 15 5

      • Otóż to.

        • 7 2

    • I jak to rozwiązać?

      Ceny wysokie bo podatki wysokie, a zarobki niskie.

      • 6 3

    • He.....

      • 2 0

  • (10)

    Jak zapiekanka to "U Szwagra" wiadomo gdzie...

    • 40 6

    • Tylko w Oliwie autobusowa wszystko tam smaczne

      • 11 2

    • Gdynianka (3)

      Gdynianka super zapiekanka

      • 3 4

      • (2)

        Sprawdze oba miejsca w Oliwie to wiem na placu przy wyjsciu z skmki a w Gdyni gdzie szukac?

        • 1 2

        • (1)

          Gdynianka - jakieś 300m w dół Świętojańskiej od Urzędu Miasta ( prawa strona ).

          • 4 2

          • Dzieki za namiary:)

            • 1 2

    • (3)

      jeszcze Malta na tagru drzewnym dobra. Co do Szwagra z chęcią spróbuję

      • 2 1

      • Szwagier nie jest warty uwagi. (2)

        Ma markę tylko z uwagi na wierne kółko wzajemnej adoracji od kufelka, które intensywnie spamuje pochlebstwami.

        • 7 7

        • (1)

          Akurat moje dzieci kupiły sobie jakiś czas temu po kebabie "U Szwagra".
          Jak mięsko i owszem,bo kebab w wariancie drobiowym,to pół pity nawalone surowej cebuli....brrr!!

          • 6 2

          • Co do tej surowej cebuli to wlasciciel tam nie ukrywal inspiracji "sopockim kebabem" tak popularnym a ktory sklada sie z miesa surowej cebuli i poszatkowanych ogorkow cos jak "salatka szwedzka"

            • 8 0

    • w Mońkach k. Białegostoku

      • 3 3

  • Pracuję w Sanepidzie 20 lat (8)

    Państwa artykuł jest nam bardzo przydatny do codziennej pracy, dzięki niemu zrobiłam wynik w mandatach i decyzjach na 3 lata do przodu. Poproszę o więcej ;)))

    • 84 10

    • Smak Morza w sopocie (1)

      szczury na zapleczu

      • 19 0

      • W końcu to smak morza hehe

        • 1 0

    • (3)

      Bar Turystyczny-. smażenie ryb i mięsa., placków ziemniaczanych do placka po cygańsku na tej samej patelni . Pracownicy mają swoje ubrania robocze,resztki mięs z poprzedniego dnia zrobione jako mielony itp. Pracownicy nie mogą zjeść żadnego mięsa na obiad.

      • 18 3

      • (2)

        nie widzicie,że to głupia prowo?ta,na pewno "babsko"z sanepidu.już lecę uwierzyć.

        • 2 7

        • Mieliśmy na studiach taka koleżankę (1)

          Typowy ogór korniszony w 4literach- na imprezę nie poszła, na piwo do knajpki tez nie, ale tyłek rąbała wszystkim jak leci. Po studiach dostała prace w sanepidzie, wiecie ze jako pierwsza wyrobiła normę w mandatach? Wredna jędza.

          • 3 0

          • Inspektor wredna jędza, a truciciele w porządku?

            I kibole wyklęci wyzywający od konfidentów...
            Ten kraj stoi na głowie..

            • 2 1

    • :-)

      • 1 0

    • ja

      Tępa jesteś kobieto. Bez tego artykułu nie wiesz gdzie są w 3-mieście lokale gastronomiczne?

      • 1 2

  • (1)

    Może zrobić ranking najpopularniejszych miejsc i dań tam oferowanych? !

    • 6 4

    • NO TeŻ.

      • 0 0

  • fajne artykuly ale te wszystkie miejsca sa za drogie. (18)

    Przycinanie takich marzy to cos strasznego. Spojrzcie ile kosztuja swieze skladniki w biedronce a przygotowanie to chwila. Uwazam ze ceny powinny byc ustalane przez odpowiednie organy zeby bylo kazdego stac na nie.

    • 24 62

    • (2)

      Kryska podziękuj państwu za takie ustawienia polityki gospodarczej. Prowadze działalność gastronomiczna to wiem jakie to koszta.burger musi kosztowac około 20 zł minimum by zarobić , oczywiście składniki na niego kosztuka 7 zł, ale inaczej bym musiał dokładać..

      • 11 6

      • skladniki na burgera kosztuja 2 Pln. tylko chcesz wyzyskiwac wysoka marze. (1)

        • 4 7

        • Krysia, zrób sobi tego burgera sama.

          Dlaczego tak trudno zrozumieć, że cena musi być wyższa. Przecież sprzedawca wlicza w to nie tylko koszt produktów, ale koszta pośrednie. Płacisz za trucka, za zus, wszystkie opłaty i czas potrzeby na przygotowanie. Do tego musi być też zysk, sprzedawca nie może wyjść na zero.

          • 5 1

    • Krysia, na szczęście nie mamy już gospodarki centralnie sterowanej (6)

      i jak ktoś chce i go stać to zje hambugsa za 20 zeta, a jak nie - zrobi sobie w domu.

      • 17 2

      • (5)

        albo kebsabugsa za 35zł

        • 7 0

        • lub frytolce za 10zł / 150g

          • 5 0

        • (3)

          najlepsze są goofery za 12 zł z owocami za 5 zł

          • 6 0

          • nie będę płaciła 5zł za fruty! (2)

            • 3 2

            • za 5piątala masz piwerko!

              • 3 0

            • Nie musisz, to tylko dla chętnych.

              • 4 0

    • Rzuć pracę za 2 tys.zł nie dawaj się wyzyskiwać, a będzie Cię stac na burgera za 20 zł (1)

      Bogaty przedsiębiorca, u którego pracujesz zarabia na takie burgery Twoimi spracowanymi rękami.
      Praca za godną pensję dla uczciwego obywatela jest - tylko trzeba ją znaleźć, a nie mówić, że nie ma innych niż ta, w ktorej się jest.
      Ja bez 250 zł dniówki dziennie nie wstaję z łóżka :) i nie jest to mój szczyt marzeń a minimum.

      • 4 7

      • DonKichot

        to może wszyscy rzucą swoją pracę i będą leżeć i szukać takich stawek, ciekawe kto wtedy będzie obsługiwał w sklepach, barach, restauracjach i mogłabym tak wymieniać do jutra ...

        • 7 2

    • Komuno wróć...

      Gospodarka centralnie sterowana??? Już to przerabialiśmy, czy może Pani nie pamieta?

      • 2 1

    • (1)

      Ustalane przez odpowiednie organy? Powrót do PRL ci się marzy?
      A juz poza wszystkim, nigdy nie bedzie tak, że każdego bedzis stac na wszystko. Może cenę merca ustalimy odgórnie, żeby było na niego stac kogoś zarabiajacego 1200zł.

      • 3 2

      • Ludzie wy na prawdę nie czaicie prowokacji?

        • 3 0

    • Podam Ci przykład z kosmetyki,bardzo prosty

      Wiesz jaki jest faktyczny koszt wykonania manicure hybrydowego?-tak bardzo popularnego teraz- 29zl x3 baza,top,kolor+cena pilniczka jednorazowego np 1,2zł. Baza top i kolor starczą na przynajmniej 10-15 klientek,w zależności od pojemności butleleczki, liczę ze jest to 6ml. Wychodzi Ok 7zl za wszystko, a płacisz w salonie od 60zl.
      To ile końcowo płacisz za usługę to wyjściowa użytych

      Wiesz jaki jest faktyczny koszt wykonania manicure hybrydowego?-tak bardzo popularnego teraz- 29zl x3 baza,top,kolor+cena pilniczka jednorazowego np 1,2zł. Baza top i kolor starczą na przynajmniej 10-15 klientek,w zależności od pojemności butleleczki, liczę ze jest to 6ml. Wychodzi Ok 7zl za wszystko, a płacisz w salonie od 60zl.
      To ile końcowo płacisz za usługę to wyjściowa użytych produktów, prądu, sterylizacji, czadu pracy oraz tego jakiej wysokości jest czynsz, każde miejsce musi na siebie zarobić. Każde. Nikt nie robi biznesu żeby do niego dokładać. Wiec jak juz obliczacie sobie ile te półprodukty kosztują w biedronce za kg to dodajcie do tego czas pracy kucharzy, wynagrodzenie całej ekipy i wysokość czynszu, bo na to wszystko to jedzenie musi zarobić.

      • 6 3

    • A jeszcze gotowe dobre pizze W biedrze MoŻna kupić W kartonie dwie i nie drogie oraz świeże , Tak samo frytki gotowe W paczce , kiedyś były cząstki ze skórą dobra duża paka i tanie , A jeszcZe szczególnie jak mieli NA promocji ponad 2 tygodnie

      • 2 0

    • fajne artykuly ale te wszystkie miejsca sa za drogie

      smutno to slyszec.wielu ludzi za malo zarabia.ps.''swieze skladniki w biedronce'' z taka hipoteza bym nie przesadzal.

      • 1 0

  • a po nadchodzacej jesieni i zimie (2)

    zamierzam zrealizowac cykl "gdzie sie podziały tamte restauracje" i sprawdzic ilu restauratorów znów ukorzy się przed nadmierną konkurencją, czerstwą pogodą i żenujacą siłą nabywczą złotówki. pierwsze restauracje wlasnie sie zamykają (juz tam bylismy) a w kolejny czwartek odwiedzimy znowu kilka miejsc!

    • 55 1

    • Gdzie się podziały tamte knajpy, gdzie te ceny, gdzie to menu?,... (1)

      • 1 0

      • Kiedyś dobre i tanie pizze w nie jednym miejscu

        • 1 0

  • U Szwagra w Oliwie... (1)

    Często tam jadam wszystko mają bardzo dobre i smaczne- Polecam.....

    • 18 16

    • Ta jasne

      Zlituj sie o czym Ty mowisz.U szwagra to na kacu dobrze zjesc ,zapchac kiche.Wymagający to nie jestes jezeli podajesz za przyklad swietnego jadła starą bude z wszelakim tanim fastfoodem

      • 0 0

  • a kto ocenia kwalifikacje podniebienia jurora/ów ? (1)

    • 23 5

    • i jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?

      • 5 0

  • panie Łukaszu (2)

    czytając komentarze pod tekstami o gastronomii, proponuję serię tekstów o najgorszych knajpach. Gdzie drogo, brudno, brzydko, niesmacznie. Myślę, że pękłaby granica 500 komentów i 50 000 kliknięć :-)

    • 60 1

    • Trochę za późno, Jarmark się skończył...

      • 1 0

    • Pan Łukasz za dużo ma do stracenia . . . ,( promocja kosztuję , a on uczył sie od p. roszaka długi czas znosił jego obelgi i wyzwiska. . ... .. wybił się to korzysta! )
      i którz nie uczynił by podobnież...

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.