Opinie (53) ponad 20 zablokowanych

• Sosnowski................ (4)

Na sam koniec meczu Sosna mógł przechylic szale zwycięstwa gdyby nie zmarnowal takiej sytuacji.
    Cały mecz doping chyba najglosniejszy jak w ruch poszedł bęben.

• 20 8

• (3)

Miło spędzony sobota z Bałtykiem po takiej przerwie. Szkoda tylko że nie udało nam się zdobyć tej bramki co spalił Sosnowski w koncowce. W drugiej połowie Wda zdecydowanie lepsza na boisku i wiele razy Misiek ratował nas

Miło spędzony sobota z Bałtykiem po takiej przerwie. Szkoda tylko że nie udało nam się zdobyć tej bramki co spalił Sosnowski w koncowce. W drugiej połowie Wda zdecydowanie lepsza na boisku i wiele razy Misiek ratował nas przed strata bramki. Szanujemy ten jeden punkt z dzisiejszego meczu. Rywale tak bardzo nam nie uciekli ale też nie możemy głupich punktów oddawać. Kibice dopisali chociaż nie było pełnego autokaru, doping, bęben, flaga etc. Niektorym proponuję się opanować bo jak można tak odrabiać d*pe nieobecnym...

• 13 5

• obrabianie d*py w biało-niebieskiej rodzinie? nie to nie możliwe;) dzisiaj to się nazywa prawem do własnej opinii;)
        spoko jeszcze 2, 3 kolejki bez wygranej i kolejny sezon będzie spisany na straty:(
        wtedy to już na trybunie będzie słychać tylko wiatr i nikt nie będzie już o nikim "opinii wyrażał" ;)

• 10 6

• (1)

Autokar nie był pełny? Ten z piłkarzami rozumiem.

• 6 2

• Widziałem Mercedes ciemne szyby ledy, gadalem z piłkarzem to mowil ze WC mają nawet i VIdeo VHS, CD , USB i jakiegoś Blututha.

• 5 8

• już niedługo sam się o tym przekonasz...

• 5 1

• Moim zdaniem sie zbliżył. Dobry wynik na wyjezdzie

• 4 4

• TBG (1)

• 10 17

• JESTESMYYYY zawszeee taaaaamm gdzie nasz BALTYCZEK gra.....

• 12 12

• Pierwsze koty za płoty. Teraz tylko zwycięstwo i będzie git. W sobote na Bałtyk.

• 26 13

• do boju Bałtyku ! (1)

Dosyć słabo niestety to wyglądało w grze obronnej całej drużyny. Ostatnie 10 minut dobrej gry to za mało, żeby wygrać mecz. Oby w kolejnych meczach było lepiej, bo rywale odskakują, choć niewykluczone, że po tej kolejce,

Dosyć słabo niestety to wyglądało w grze obronnej całej drużyny. Ostatnie 10 minut dobrej gry to za mało, żeby wygrać mecz. Oby w kolejnych meczach było lepiej, bo rywale odskakują, choć niewykluczone, że po tej kolejce, Elana znajdzie się za plecami Bałtyku ... na 7 miejscu. Z tym że Toruń wcale nie musi być najgroźniejszym rywalem do awansu. Uwaga na Koszalin, Kleczew, Kalisz i Poznań.

• 18 8

• Bez punktów Elana, a także z outsiderami Sokół i Kalisz. Szkoda, że Bałtyk tylko na remis. Będzie jeszcze ciekawie w tej lidze.

• 5 0

• No cóż występ w Świeciu trzeba uznać za falstart,za tydzień Przodkowo które dziś wymęczyło zwycięstwo z Chemikiem i będzie jeszcze trudniej jak to na plastikonie..Elana miała awansować a 65 minuta i dostaje 3 : 0 od Gwardii która ponoć miała odpuścić awans.Będzie ciekawie, uszy do góry będzie dobrze.

• 22 8

• coraz wiecej kibicow przychodzi na Baltyk. Glownie odchodza od Arki. (4)

Baltyk znowu bedzie klubem nr 1 w Gdyni. Do boju bialo niebieski Orle.

• 23 30

• Odstaw lub zmień leki, te które bierzesz ci szkodzą !!

• 23 4

• (2)

Marzenie sciętej głowy...

• 13 3

• spojrz na aktualny mlyn o bojowke Baltyku. jest kilku bylych arkowcow. (1)

• 3 15

• Chba ci kadłub na głowę spadł

• 11 1

• (1)

Bałtyk1zawisza0 na trasie😁

• 6 17

• Żal bylo słuchać tych pierdół Kadłuby jesteśmy rodzina chyba...

• 9 1

• (2)

No i mewa wpadła do wdy

• 13 10

• (1)

a sledz z pyrami zostal zjedzony w piatek, smakowało ?

• 7 5

• Smakowało!! "Znaj proporcję mocium panie".