Dodaj opinię

Opinie (73) 5 zablokowanych

Wszystkie opinie

 • Pomysłowość i super inicjatywa. Gratulacje dla Pani Kamili.
  PM
  2 miesiące
 • Fajnie, ze sa miejsca i ludzie gdzie mozna, gdzie sie chce...
  2 miesiące
 • Super mieć inspiracje, wzór do naśladowania a przede wszystkim szerokie horyzonty od najmłodszych lat. Zapominamy, ze to dzisiejsze maluchy maja wpływ na to w jakim świecie będziemy żyli za kilka lat.
  2 miesiące
 • policja feministyczna, iiiiiiiiiiiii-ooo ii-ooooo (10)
  Jak to, Helena naukowiec? Helena naukowczyni!
  xD
  2 miesiące
 • warto też pamiętać o innych bohaterach, m.in. (3)
  pilot oblatywacz Antoni, agent nieruchomości Marian, HR manager Jarek, farmaceuta Bartłomiej, specjalistka ds. anulowania zamówień Ela. To nie jest tak, że nie ma dobrych wzorów, wystarczy wokół siebie dobrze poszukać i zawsze można uczyć się od autorytetów, im szacunek po prostu się należy.
  Dr Solution
  2 miesiące
  • elektryk Leszek, pijczek Olek, arystokrata Radek , entomolog Stefan, piękniś Robert , biznesmen Paweł ,bankier Rysiu , kolekcjon (2)
   to równie wspaniałe przykłady
   2 miesiące
 • Premier Morawiecki (2)
  Dla mojej córci idolem jest nasz Premier Mateusz Morawiecki.
  Magda
  2 miesiące
 • Pan Marchewka nie jest nawet z bliska, mają biura we wrocławiu, ostrowie wielkopolskim i warszawie. On sam też pochodzi z ostrowa wielkopolskiego. Dzieci nawet nie kojarzą Techlandu jako firmy. Ale trzeba przyznać, ciekawa inicjatywa.
  2 miesiące
 • Inspiracja Mirosławem Hermaszewskim ?Brawo (13)
  Członek ZMP ,aktywny członek PZPR odznaczony Złotą Gwiazdą Bohatera Związku Radzieckiego oraz Orderem Lenina.
  Wchodził w skład WRON która ogłosiła w Polsce stan wojenny za co pozbawiono go części emerytury.
  Studiował w Moskwie . Współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej.
  Brawo wspaniały przykład dla dzieci.Wzór do naśladowania
  2 miesiące
  • kpisz czy o droge pytasz (3)
   2 miesiące
  • z jednej strony masz rację, raczej marny powód do dumy, ale z drugiej gdyby nie to to w kosmos by nigdy nie poleciał. każdy kij ma dwa końce
   2 miesiące
  • podobna kariera jak towarzysza Piotrowicza tylko Piotrowicz nadal czynny agent
   2 miesiące
  • Nie próbuj rozumować jak dorosły, chcąc dotrzeć do dzieci. (5)
   No i co z tego wszystkiego co napisałeś/aś wynika dla dzieci? Myślisz, że po powrocie z przedszkola sprawdzą życiorys Mirosława Hermaszewskiego w literaturze i dostaną traumy, bo poczują się oszukane?
   Nie, wrócą do domu wiedząc, że Mirek był w kosmosie i był Polakiem. Że był odważny, że osiągnął coś bo wierzył że się uda, bo się nie poddawał i one też mogą osiągnąć gwiazdy, jeśli tylko będą wierzyć w to, że można i ciężko pracować.
   Blaszak
   2 miesiące
   • Piękne motywacyjne brednie.Z Youtube'a? (4)
    Jasne że dla dzieci nic nie wyniknie,natomiast to dorośli powinni podpowiadać kto ma być autorytetem a kto nie bardzo się nadaje.Moim zdaniem przesłość Mirka kosmonauty średnio wypada ,jest mnóstwo innych postaci.Jeśli dla ciebie to wzór dla dzieci (twoich?) To gratuluje.....Poza tym skąd wiesz że osiągnął coś w co wierzył?Został wytypowany przez sowietów bo był lojalny i sprawdzony w pzpr. Mógł mieć do wyboru lądowanie w stepach Kazachstanu lub podróż do Kazachstanu.Pociągiem...
    Cud że przeżył .Nie dowiemy się nigdy ilu ludzi zamęczyli sowieci bijąc się z Amerkanami o prym w kosmosie.
    Julia
    2 miesiące
    • nie tobie oceniać internauto
     2 miesiące
    • jakie motywacyjne brednie? Rzeczy które chcemy zrobić same się nie zrobią i nie przyjdą do ciebie, jedynie robiąc coś w tym kierunku , ciężką pracą i determinacją można. to fakt, a nie żadna motywacyjna brednia.
     A co do wybierania autorytetów, podchodziłbym do tego ostrożnie.
     2 miesiące
    • Przejrzałaś mnie! Właśnie oglądałem "Jestem Zwycięzcą" na YT pisząc swój komentarz. Dziękuję również za wyjaśnienie, teraz będę już wiedział, że Pan Hermaszewski nie wierzył że można i nie chciał lecieć w kosmos, ale sowieci go wytypowali i na siłę tam posłali. Swoją drogą co za ludzie Ci sowieci, tak wziąć i komuś w kosmos kazać lecieć...
     Blaszak
     2 miesiące
     • Jeśli umiesz inspirować jesteś wielki! Jeśli nie, pozwól Mirkowi zainspirować jedno dziecko, to wystarczy... poleciał w kosmos, zrobił coś czego na codzień się nie robi, ma prawo inspirować. Wolę, żeby mój syn/córka marzyła o locie w kosmos, niż o profilu na instagramie. Dzieci muszą działać, budować rakiety, puszczać statki... W wieku przedszkolnym inspiracja jest strażak czy policjant, i nieważne jaka ma historię to o nim powstają bajki! To są inspiracje ale dzieci już je znają, dlatego inspirujmy dalej, dalej i dalej...
      2 miesiące
  • A co bandytami wyklętymi mają byc?
   Camp
   2 miesiące

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii