• no, no, no....

nasze dzielne chłopaki znowu dały czadu.... brawo Stocznia

• 39 0

• Ależ meczyk! (4)

Powinniśmy wygrać w regulaminowym czasie ale brakło szczęścia. Najważniejsze, że forma rośnie przed play off więc coś może pogramy w tym sezonie ;)

• 42 0

• Powinniśmy? (3)

Równie dobrze mogliśmy przegrać. Sytuacji po obu stronach było mnóstwo.
      W sumie wynik sprawiedliwy, w meczu remis, w karnych nasi górą.

• 8 0

• (2)

W 2 i 3 tercji mieliśmy więcej okazji na czyściocha aby coś strzelić. Craxa stanęła nie wiem czemu ale to nie nasz problem. Fajny mecz.

• 6 3

• (1)

Stanęła? Może chwilami zwalniali tempo, ale groźni byli do końca. Mają trzy mecze pucharowe z weekendu w nogach.

• 9 1

• Strzaly 41:26 dla nas. To pokazuje obraz gry szczególnie w 2 i 3 tercji. Powinniśmy wygrać to w 60min...mieliśmy lepsze sytuację.

• 1 0

• Najważniejsze (3)

Że Cracovia nas już nie dogoni w tabeli przed play-off

• 24 14

• Przecież jeszcze kilka kolejek do play-off'ów

• 14 1

• Jeszcze 5 runda plus mecz z Kato, więc 30 punktów do zdobycia.

• 16 1

• przed nami jeszcze kilka meczy przed PO

w piątek z Katowicami a później 9 meczy, cztery u siebie i pięć na wyjeździe.

• 6 3

• Brawo

Po raz kolejny pokazaliście ze warto przychodzić i Was oglądać ,Gratulacje !!!

• 48 0

• (1)

Nie powinno zostać odgwizdane przewinienie na Rozkovie przy bramce dla cracovii?

• 10 0

• Powinno

• 3 0

• Brawo lotos pkh pokazaliscie duże serce do walki byliście równorzędnym zespołem nie mieliście szczescia ale mecz b. dobry życzę takiego występu z Katowicami forma rośnie to jest ważne że pleyofy w waszym wykonaniu będą dobre tego życzymy wam i nam kibicom

• 25 0

• uff

mozna?

• 20 0

• A Bolka Tychy ciągle w plecy hahaha

• 28 0

• Brawo Fucik, to jest turbo mega kozak (3)

On stanowi 90% sukcesu, jego obrony i karne które bronił rewelacja...Brawo i gratulacje chłopy daliście radę...Vitek nic dziś nie grał A jak trzeba to zatrybil w odpowiednim momencie!!! Dla mnie osobiście najlepszy mecz

On stanowi 90% sukcesu, jego obrony i karne które bronił rewelacja...Brawo i gratulacje chłopy daliście radę...Vitek nic dziś nie grał A jak trzeba to zatrybil w odpowiednim momencie!!! Dla mnie osobiście najlepszy mecz w tym sezonie19/20! Zabrakło tylko efektownej bojki;) niestety dużo błędów dziś w obronie #3, 22, 55-każdy pi 5,6 błędów na szczęście na posterunku #33;) #68 coraz lepiej i poprawnie...Brawo panowie jesteście hokejowa fabryką emocji!!!