• 61 3

• Szacunek. Chory jestem :/

• 42 2

• Omg (1)

Strzelić Katowica 4 bramy w 17 min ? Imponujące ! Tylko Stoczniowiec , Do zobaczenia na Hali w Piąteczek !

• Ale coś w tym jest (1)

Jestem dumny z chłopaków i mocno ich wspieram. Ale też mnie to wkurza - w d... z Zagłębiem, a super walka z Tychami i Katowicami

• 22 1

• 3 króli

zobacz kim gralismy na wyjezdzie
          plus 2 nowych pierwsze mecze z druzyna. ale to co 3 Rożkow, Golovin i Yelakov krążek podają od kija do kija. miód malina. A że dziś 3 króli - tak więc nasze trio już ma przydomek gotowy :)

• 0 4

• a którzy to przyznali podaj nazwiska? To w Katowicach tak biednie zarabiają ze u buka już drugi raz grali?

• 4 0

• Zawodnicy? Chyba tacy spod sklepu nocnego...
            Oni zawsze wszystko wiedzą najlepiej.

• 2 0

• Ta - i dzięki temu mają tylko 3 punkty przewagi nad Tychami, na pewno chcieli drugi raz przegrać w Gdańsku, ponadto w tym sezonie ani razu nie mieli nad nami jakiejś znaczącej przewagi. Co za dzban.

• 2 0

• Kocham Was!

Rosyjski zaciąg!

• 38 4

• Max - super widowisko, a tych dwóch nowych Rosjan to inny level zabawy...
    Zachciało się chodzić (-:

• 52 0

• Do przodu.

• 25 1

• Wow!

Rosyjska formacja jak z innej ligi. Szczególnie piękna trzecia bramka. Odżył wspaniale Rożkow. Skopać tyłek hanysom drugi raz bezcenne :)))) Katowice opadły z sił w trzeciej tercji a nasi ich wypunktowali. Ciekawe co powie Cowley po meczu. Brawo dla całej drużyny za fajne widowisko! Zaczęło wpadać? ;)

• 53 1

• Czemu Katowice... (10)

oddają kolejny mecz w 3 tercji bez walki ...zastanawiajace ?

• 11 42

• (3)

Bo mieli wczoraj mecz w Toruniu?

• 8 8

• (2)

Toruń nie zawiesił wysoko poprzeczki, więc hokeiści GKS nie powinni być jakoś mocno zmeczeni

• 13 4

• (1)

Nie zawiesili poprzeczki wysoko to fakt ale i tak nie zdążyli się w pełni zregenerować dlatego sił zabrakło na 3 tercje. Zobacz że Katowice bardzo mocno zaczęły 1 tercje

• 10 3

• Ale my mieliśmy wtedy 3 super akcje z kontry i mogło być 2:0 dla nas

• 6 4

• Bolo co pisałeś na temat tego meczu wczesniej?

• 12 0

• piękny Bolo z domu starców 4 zęby 8 palców.

• 16 1

• (1)

Boluś, to że w 3 tercji było 4-1 dla nas nie znaczy wcale że Katowice nie walczyły.
      Poproś mamę, może ci pozwoli pójść na jakiś mecz to sam zobaczysz o co chodzi.