Dodaj opinię

Opinie (razem: 14)

 • fajny pomysł
  dzieciaki mogą mieć kontakt rzeczywistą grą aktorów, a nie net czy tv
  jorg
  3 miesiące temu
 • Sopot
  Aha to już wiadomo dlaczego z przyczyn "technicznych" odwołano spektakl w Sopocie.
  Ar
  3 miesiące temu
 • super :)
  3 miesiące temu
 • Bylismy
  Świetna energia na scenie. Polecamw
  Kasia i Adam D.
  3 miesiące temu
 • Super!!!!
  Byliśmy większa ekipa z dzieciakami i wszystkim się bardzo podobało. Polecam dzieciom jak i rodzicom super
  Maja
  3 miesiące temu
 • Hanna - trzymam kciuki za rozwój kariery teatralnej!
  3 miesiące temu
 • Gratulacje
  Wspaniała bajka! Dzieci się super bawiły! Dużo pozytywnej energii. Aktorzy super, muzyka rewelacja! Ciekawe rozwiązania. Brawo dla reżysera, aktorów oraz całego zespołu technicznego Teatru Czwarte Miasto!
  Widz z Gdyni
  3 miesiące temu
 • młodzi aktorzy-tak,amatorki-bardzo słabe ogniwo spektaklu. (1)
  Młodzi aktorzy zadziwiająco dobrze radzą sobie z trudną przestrzenią (brak nagłośnienia na scenie plenerowej). Amatorki nie radzą sobie z ruchem, głosem (wady wymowy,brak dobrej emisji). To,co sprawni, znający się na swoim fachu młodzi aktorzy wypracowują,niestety niezdolne amatorki (jedna z nich bardzo zaniedbana,dodatkowo bez makijażu-a to scena przecież) obniżają poziom artystyczny i wizualny spektaklu. Zdecydowane N I E dla takiego połączenia. przypuszczam,że decydują tu kwestie finansowe, choć można postarać się o staranniejszy dobór amatorów, lepiej prezentujących się na scenie i posiadających chociaż podstawowe umiejętności dla aktorskiej profesji.
  zasmucona
  3 miesiące temu
  • Spektakl
   Byłem na tej wspaniałej sztuce razem z moją córką (lat 8 ), która była zachwycona. Najbardziej podobał się jej lis oraz zajączek. Zupełnie nie rozumiem Pani zasmuconej - to jest przecież sztuka dla dzieci ( i wyszła ona bardzo dobrze) a nie dla emerytów. Aktorzy niemal doskonale wykorzystali możliwości muszli. Początkowo myślałem ,że wszyscy mają mikrofony . Głos niesiony był niemal do hotelu po drugiej stronie ulicy. Na końcu spektaklu wspaniała zabawa i pytanie mojej córki "kiedy pójdziemy na następną sztukę ?". Dla mnie i mojej córki naprawdę mistrzostwo świata. Jak ktoś szuka umalowanych po uszy panien to powinien pójść na pokaz mody a nie na spektakl dla dzieciaków.
   Zadowolony i roześmiany Tato
   3 miesiące temu
 • Świetne
  Nam się wszystko podobało, amatorki i aktorzy SUPER. Polecam
  Tomasz z dziećmi
  3 miesiące temu
 • Bardzo nam się podobało
  Brawo brawo! Bardzo dobry spektakl. Dzieci siedziały i z zaangażowaniem oglądały co się dzieje na scenie. Rewelacyjna muzyka i teksty piosenek. Brawo dla całej ekipy. Z pewnością wybierzemy się na inne spektakle tego teatru.
  Widzowie z Trójmiasta
  3 miesiące temu

Twoja opinia

Klikając "Dodaj" akceptujesz regulamin
(Ostatnia zmiana 13.10.2017)
zamknij
Dodaj opinię