Dodaj opinię

Opinie (350)

Wszystkie opinie

 • Dawanie młodym ludziom darmowych pieniędzy nigdy nie będzie dobrym pomysłem (28)
  Takie praktyki tylko umacniają roszczeniowe postawy i pomagają w tworzeniu słabego, niezaradnego pokolenia. Najważniejszą nauką dla młodych ludzi jest prosta zasada: Nic niema za darmo! To jest podstawa! Ja nigdy nie dostałem i nie chciałem pomocy. Satysfakcja z dojścia do wszystkiego w życiu samemu jest czymś co zostanie w tobie do końca. Zawdzięczam wszystko sobie.
  8 miesięcy
  • Dokładnie!
   Szkoła powinna uczyć takiego podejścia - wtedy może za 20 lat będziemy rozumieli na czym polega społeczeństwo obywatelskie i czym jest praca.
   8 miesięcy
  • Tak jest ! (20)
   Najlepiej u Pana Janusza powyżej za 10 zł całe życie tyrać, to dopiero zaradność i obywatelska postawa
   8 miesięcy
   • jeżeli nic nie potrafisz to dlaczego Pan Janusz ma tobie więcej płacić? tylko dlatego, że jesteś komunistą i popierasz komunistyczny PiS?
    8 miesięcy
   • U janusza człowieku każdy zarabia prawie tyle samo. (14)
    Ten bez kwalifikacji i umiejętności 2k na rękę, ten z fachem w łapie i wiedzą 2,5k na rękę.
    Jan myśli, że 500pln różnicy to mega kasa.
    8 miesięcy
    • Idź do państwowej firmy, tam komunistom dobrze płacą, wystarczy pokazać legitymację Pis
     8 miesięcy
     • Komunistą jest Janusz, który szuka fachowca w cenie kieszonkowego (9)
      dla swojego dziecka. I narzeka, że nie ma komu pracować. Komunistyczny PIS tylko utrwala ten stan rzeczy.
      8 miesięcy
     • załóż swoją działalność, płać godziwie i olej "Janusza"... czy może nie czujesz się na siłach?
      8 miesięcy
     • Nie opłaca mi się zakładać swojej działalności. Mam wystarczającą wiedzę (7)
      która pozwala mi zarabiać około 10k na etacie za 8h, oczywiście nie u Janusza prawaka polskiego. Zachodni, obcy kapitał lewacki wypłaca mi godziwe wynagrodzenie. Na swoim bym pewnie od świtu do nocy tyrał i niewiem czy wykręciłbym 5k. Do tego nie stać mnie zapłacić fachowcowi należycie, a nie jestem mentalnym Janem, aby szukać inżyniera za 2,5k netto i narzekać, że nie ma ludzi do pracy. Po co zatem mam być Januszem? Janusz zamiast psuć rynek pracy i "szukać" fachowców za kieszonkowe, narzekać, że nikt nie chce przyjśc do pracy, powinien dać sobie spokój z działalnością i przejść na etat, np. do marketu, jeśli nic nie potrafi po za kombinowaniem, jak na innych się dorabiać.
      8 miesięcy
     • Jako przedsiębiorca cieszę się że te zagraniczne korpo zatrudniają tobie podobnych bo takiego nadętego dzbana to bym za najniższą nie zatrudnił choćby i był pierwszej wody fachowcem. Zresztą, sam się podsumowałeś, na działalności byś 5k nie zarabiał to siedź gdzie siedzisz i się módl żeby nie zwolnili, biznes zostaw innym.
      8 miesięcy
     • Biznes po polsku :) Jak ktoś wycenia się wyżej niż okolice najniższej, (5)
      to jest nadętym dzbanem. Ciekawe, że tylko polskie firmy mają problemy z rekrutacją. Do zachodnich korpo, ludzie walą z dalszych części Polski. Hmmm dlaczego? Moja żona była na rozmowie o pracę, polska firma i na pytanie o zarobki, odpowiedziała, że satysfakcjonuje ją 3k netto. Janusz zrobił oczy i pyta czy zdaje sobie sprawę ile by go to kosztowało. Ona na to, że to jest mniej niż wynosi średnia pensja w gdańsku, więc chyba oferta jest atrakcyjna dla niego. Oczywiście mowa o wykształconej osobie, specjalistce w branży medycznej, z doświadczeniem i jeszcze przed 40tką. Celowo nie piszę jaki zawód, aby nie było hejtowania. Spróbujcie utrzymać rodzinę za mniej niż 7k netto miesiecznie. utrzymać podkreślam, nie żyć w luksusie.
      8 miesięcy
     • wyjaśnij mi logicznie... jak to jest możliwe, że taki as jak ty nie potrafiłby zarobić, będąc "na swoim" więcej, aniżeli zarabiasz na etacie? skoro twój pracodawca teraz płaci tobie 10k to lekko licząc na twojej pracy musi wykręcić jakieś 20k, żeby to się w ogóle bilansowało; fizykiem atomowym nie jesteś, zakładam że wykonujesz raczej mało skomplikowaną pracę, zatem nie potrzebujesz nie wiadomo jakiego wsparcia logistycznego; dlaczego taki tytan intelektu jak ty nie umie sam sobie zorganizować pracy?
      8 miesięcy
     • To proste. Prowadzenie biznesu to umiejetnosc i (2)
      fachowosc jak kazda inna. Ten, kto jest w tym dobry to potrafi rozwijac firme, zdobywac zlecenia, zatrudnic fachowcow, utrzymac ich i konkurowac z powodzeniem z innymi. Na pewno taka firma nie jest wtedy Januszexem. Ja do tych osob nie naleze, po prostu nie znam sie na prowadzeniu biznesu. Dlatego nie poradzilbym sobie i wole pracowac na etacie. Jesli ktos jest cienki w prowadzeniu biznesu to niestety boryka sie z szukaniem ludzi, zleceniami i utrzymaniem firmy na powierzchni. Staje sie wtedy Januszem.
      8 miesięcy
     • Nie nadajesz się do prowadzenia firny a mimo to czujesz się na siłach oceniać tych, ktorzy w biznesie się sprawdzają... i masz o nich jak najgorsze zdanie... jesteś zwyczajnie sfrustrowany...
      taką mam koncepcję
      8 miesięcy
     • No wlasnie dochodzimy do sedna. Napisales
      „sprawdzaja w tym biznesie”. Otoz nie sprawdzaja wg mnie skoro maja problem z utrzymaniem i rekrutacja dobrych pracownikow.
      8 miesięcy
     • Nawet przeczytać ze zrozumieniem nie potrafisz. To nie jest kwestia zarobków tylko cecha osobista, wysokie mniemanie o sobie połączone z lekceważeniem innych - krótko mówiąc - nadęty dzban.
      8 miesięcy
    • To słaby ten fachowiec jak zarabia 2.5, 5lat temu jako pomocnik na budowie zarabialem 2750 gdzie nie miałem jakoś wielkiego doświadczenia w tej branży
     8 miesięcy
     • Popytaj Januszy ile placa doswiadczonym fachowcom za (1)
      za 168h wmiesiacu. Nie mowimy o wyciaganiu 5k netto za 300h.
      8 miesięcy
     • Płacą tyle ile muszą, nie bardzo rozumiem o co wielkie halo. Zachowujecie się jak dzieci które myślą że im będą sypać cukierki bo są małe i słodkie a tymczasem macie mentalność Kalego. Jak pracodawca to zły okropny bo nie chce płacić, jak trzeba kupić lodówkę to idę oglądać do marketu żeby wybrać model i kupić najtaniej jak tylko można w necie. Przecież pracodawca to taki sam człowiek jak każdy, zwykły homo economicus.
      8 miesięcy
  • Nazbieram a własne mieszkanie ale tak za około 30 lat. Więc nawet nie wiem czy to ma sens by mieć własne mieszkanie na ostatnie lata życia dopiero.
   8 miesięcy
  • Wszystko sobie
   Wykształcenie też?
   8 miesięcy
  • Domyślam się że nie jesteś już pierwszej młodości. Skąd masz swoje mieszkanie? Po babci, od państwa, zakładu pracy, czy wyjechałeś do RFN na kilka miesięcy bo tylko tyle trzeba było żeby w Polsce "stanąć na nogi"? Chyba że jesteś w takim wieku, kiedy zaraz po wojnie gdzie rozstawiłeś swoje bagaże tam się osiedliłeś, co w takim wypadku też nie było nabyciem lokalu dzięki własnemu wysiłkowi. Czasy były inne. Gdybyś miał teraz pracować na to samo śpiewałbyś inaczej. Satysfakcja z dojścia do wszystkiego samemu to co innego niż ciągły big za marchewką na kiju. Ludzie chcą żyć a nie egzystować.
   8 miesięcy
  • Nosacz Polskości i cebula w kieszeni
   Typowy janusz , sam miał pod górke to inni też lepiej mieć nie mogą ...
   Grazyna z osiedlowego
   8 miesięcy
  • jakich darmowych? widzisz jakie stawki czynszu są? to jest droższe niż kredyt nawet z dopłatą ewentualną
   k.
   8 miesięcy
  • nie ma piszemy oddzielnie
   popraw błąd
   Rawa
   6 miesięcy
 • Gdy rządzą komuniści każdy rozsądny ucieka od gotówki, mieszkania drożeją. (18)
  Rośnie armia penjonariuszyPIS na garnuszku Skarbu Państwa.
  Państwo powinno ułatwiać budowę, rozwój rynku tak by była duża podaż a co za tym idzie niższe ceny. PiS dolewa oliwy do ognia przez co ludzi nie stać na drożejace mieszkania i zwracają się ku takim patologicznym programom.
  8 miesięcy
  • Polska to kraj o jednym z najniższych socjali w Europie - w którym miejscu widzisz ten "garnuszek" ?.
   Budowę czego Ci PIS utrudnił !?
   8 miesięcy
   • Polska ma niski socjal bo jest biednym krajem. Najzabawniejsze jest to, że te komunistyczne pomysły socjalne są popierane przez ludzi, którzy mienią się prawicowcami. Wy jesteście zwykłą komuną tyle, że chodzicie do katabasa całować go w pierścień, taki paradoks.
    8 miesięcy
    • No to dziwne masz teorie bo te nasze "komunistyczne pomysły socjalne" są bardzo słabe przy tych zachodnich a tam komuny nigdy nie było. Wy już chyba sami nie wiecie o co wam chodzi
     8 miesięcy
     • ja wiem o co mi chodzi, chciałbym żeby w Polsce nie rządzili komuniści z PiS i żeby nie wprowadzali w życie swoich komunistycznych pomysłów
      8 miesięcy
     • Ale te pomysły są z zachodu i funkcjonują tam od lat, bez PiSu i bez komunistów, więc faktycznie chyba tylko Ty wiesz o co Ci chodzi
      8 miesięcy
     • Napiszę raz jeszcze, Polska jest biednym krajem, którego nie stać na marnowanie środków. Ale jest jakieś pewne rozwiązanie, przestańmy finansować kościół katolicki, zabierzmy tej firmie wszelkie przywileje podatkowe i te środki przeznaczmy na socjal.
      8 miesięcy
     • To mogę poprzeć
      8 miesięcy
    • PIS ma komunistyczne pomysły na gospodarkę. Nie zmienia to faktu, że jest to (8)
     partia prawicowa. Socjalizm nie jest sam w sobie zły, ale należy umiejętnie go stosować.
     i tak można Państwo porównać do rodziny. Kupowanie dzieciom zabawek czy innych pierdół jest socjalizmem, rozdawnictwem ale nie ma w tym nic złego, o ile kupowanie owych zabawek wynika z nadwyżki kasy w domowym budżecie i nie powoduje, że zabawki są kupowane zamiast opłacenia rachunków. Pomijam aspekt wychowawczy kupowania zabawek, bo nie o to w tym porownaniu chodzi. Państwa zachodnie właśnie stać na kupowanie "zabawek" czyli socjalizm, bowiem mają nadwyżki budżetowe, zbierają owoce swoich prężnych gospodarek. Natomiast Polska jest krajem na dorobku, wciąż mamy niedoinwestowane gałęzie gospodarki jak edukacja, służba zdrowia itp.Socjalizm w polskim prawackim wydaniu jest zły i powoduje skutek uboczny jak pełzająca inflacja, spadek wartości pieniądza i wzrost cen, co widać po drożejących mieszkaniach. Socjalizm w wydaniu wenezuelskim to nie to samo co socjalizm w wydaniu norweskim.
     8 miesięcy
     • Socjalizm tak wypaczenia nie... takie hasło już kiedyś było... jesteś zwykłym komunistą kolego
      8 miesięcy
     • Komunizm i socjalizm to dwa osobne terminy. (6)
      Socjalista, lewak wykazuje się wysoką tolerancją dla odmienności, innych ras czy religii. I taka lewacka, socjalistyczna jest np. Skandynawia. Z drugiej strony masz komunistów, którzy wykazują się agresją i chęcią zwalczania wszystkiego co inne i nie mieści się w kanonie szeroko pojętego mainstreamu i tradycji. Jak wiemy za komunistycznego PRL wszelkie odmienności były zwalczane jak geje, zabijana była indywidualność itp. Do tego centralizacja i regulacja wszystkiego co się da. I tak mamy również teraz za czasów komunistyczno prawackiego PIS.
      8 miesięcy
     • PiS nie ma nic wspólnego z prawicą, to że wąchają się z czarnymi nie robi z komunisty prawicowca
      8 miesięcy
     • Jest jest prawica z komunistycznym pomyslem na gospodarke. Tylko w Polsce ludziom sie (4)
      wydaje, ze prawica to dobro, wolny rynek i nowoczesnosc, a lewica to komunizm stalinowski, rozdawnictwo, bieda i represje To jest typowe dla krajow postkomunistycznych jak Polska. A tu zonk. Okazuje sie, ze proste szufladkowanie nie dziala. Prawicowa afryka jest pograzona w chaosie, a lewacka skandynawia ocieka dobrobytem.
      8 miesięcy
     • błagam... gdzie pis jest prawicowy... wskaż mi jeden argument za ich prawicowością... jeden...
      8 miesięcy
     • Konserwatywny swiatopoglad, tradycyjne spojrzenie (2)
      na rodzine, religijnosc, brak tolerancji dla odmiennosci, sceptycyzm co do innych nacji itp.
      8 miesięcy
     • To są cechy polsko-katolickie, nie prawicowe
      PIS cechuje brak poszanowania dla jednostki (typowe dla komuny), brak poszanowania prywatnej własności, brak poszanowania dla prawa (tutaj garściami czerpią z bolszewizmu) imafijny układa z firmą "kościół rzymskokatolicki w Polsce"
      nic prawicowego
      8 miesięcy
     • Dokladnie potwierdzasz to, ze to partia prawicowa
      bo tradycja, kosciol, konserwatyzm z bolszewickim pomyslem na gospodarke bo brak poszanowania prawa, centralizacja wladzy, podporzadkowanie sadow, niechec do ue, ktora postrzegaja jako obce mocarstwo.
      8 miesięcy
  • pensjonariusze
   co na to pensjonariusze, ich miliony w Niemczech we Francji?
   ada
   8 miesięcy
  • Przymorze
   Wysokie piętro, 10 tyś metr, mogę kupić mieszkanie z widokiem na zatokę, duże, rynek pierwotny . Zastanawiam się czy brać ? Nie podaję jaka lokalizacja i deweloper bo mnie zaraz zjedziecie, że naganiam a chcę po prostu usłyszeć zdanie być może kogoś kto ma wiedzę.
   Piotr
   8 miesięcy
 • Obawiam się, że te wszystkie plusy zamienią się wkrótce w minusy (6)
  Za mieszkania z plusem całe społeczeństwo zapłaci teraz i w przyszłości.
  Zatrzymanie cen energii pociągnie za sobą odszkodowania dla firm energetycznych, realizacja kolejnych obietnic przedwyborczych też nie będzie darmowa.
  Uszczelnionego VAT-u może nie wystarczyć ...
  8 miesięcy
  • pewnie zaraz po wyborach
   8 miesięcy
  • już dawno się zmieniły, plus u jednego to minus u kilku i minus na kolejnych na urzędników po drodze
   takie złudne wenezulskie pomysły
   8 miesięcy
  • Za mieszkanie plus e Gdyni,najemca z dojściem do wlasnosci zapłaci sam,w czynsz jest wliczona kwota za wynajem ,jak też rata za mieszkanie i proszę mi wierzyć nie są to małe pieniadze
   8 miesięcy
   • I jeszcze z latka patologii... Ludzie nie wiedzą co pisza
    8 miesięcy
   • Najemca może w przyszłości będzie płacił , a może nie? ... kto to wie.
    Na razie mieszkania są budowane przez BGK Nieruchomości, której właścicielem jest Polski Fundusz Rozwoju (państwowa spółka strategiczna), czyli koszty budowy pokrywane są z budżetu państwa, albo z kredytu, który zaciąga spółka w imieniu państwa ... i tylko to jest pewne
    8 miesięcy
  • Jakie zatrzymanie cen energii?
   Przedsiębiorstwa niestety to nie obejmuje, wkrótce zobaczymy wyższe ceny
   8 miesięcy
 • Pis daje mieszkania ,peło daje nory plus.
  AA.
  8 miesięcy
 • czy będzie program czynsz+? (7)
  ktoś by za mnie płacił czynsz, taka mam koncepcje. Po cichu liczę też na paliwo+ ale to już w przyszłym roku. Nie wszystko na raz.
  Marzyciel
  8 miesięcy
  • a za co minusy?
   proszę przeliczyć cenę M3 po 15 latach płacenia i czy to tak bardzo się opłaca? Czynsz porównywalny jest z rata kredytu. To taka okazja?
   Marzyciel
   8 miesięcy
   • No to kup swoje skoro taka sama rata jest... Ale czekaj czekaj... Może nie masz zdolności bo nie pracujesz tylko pobierasz wszystkie dostępne plusy???
    Pat
    8 miesięcy
    • Spokojnie, popatrz ilu pracujących jest bez zdolności - kierowcy, budowlańcy, gastronomia. Większość dobrze zarabia (jak na polskie standardy) ale na umowie 1600 i po zdolności kredytowej...
     8 miesięcy
     • Słaba twoja wiedza jest. To że kierowca ma na umowie 1600 to nie znaczy że jego zdolność to 1600zl banki od dawna wiedzą jak funkcjonuje ta branża i dlatego dietę też doliczaja do zdolności.
      8 miesięcy
  • Jadź na zachód, tam to jest standardem. U nas wciąż folwark
   8 miesięcy
  • Są dodatki mieszkaniowe,
   Właśnie taki"Czynsz+"...
   8 miesięcy
  • Niestety jak będzie to się nie zalapiesz
   8 miesięcy
 • Gdynia XXI w. (5)
  Co ? Gdzie to opóźnienie ? W Gdyni ? Niemożliwe ?
  la.k
  8 miesięcy
 • szczurek lansowal się z łopata i morawieckim (2)
  żenada
  8 miesięcy
 • Ten program powinien nazywac sie: Wał +. To dopiero jest okradanie ludzi. Policzmy: (20)
  wykonczona kawalerka na 30 lat: 879 pln (29,3 pln x 30m2) X 12 mies X 30 lat = 316 440 pln
  To ma byc tanio ?
  To jset okazja ?
  I to wszystko na wygwizdowie !
  8 miesięcy
  • kup kawalerke na kredyt na 30 lat Żabiance (7)
   Kapitał + odsetki = 450 tys
   8 miesięcy
   • Bo Żabianka
    Panie to się prestige zrobiło. No ale porównując to z jakimś Pogórzem Górnym czy innym Ujeściskiem to lokalizacja jest prestige
    8 miesięcy
    • Pogórze to było świetne miejsce do mieszkania - kiedyś. Autobus do centrum góra co 10 minut, i dojazd do dworca głównego w 15-20 minut, drogi które bez problemu obsługiwały mieszkańców, szkoły, sklepy, przedszkola itd. Dzisiaj masz nastawiane tyle nowych osiedli że rano i wieczorem wszystko stoi w korku, włącznie z autobusami. W lato dzięki rozwojowi nawigacji połowa wczasowiczów wali "na skróty" do Władka. Bloków dobudowują jeszcze więcej przy czym infrastruktury raczej prędko nie poprawią, dlatego będzie jeszcze gorzej.
     Na Pogórzu od urodzenia
     8 miesięcy
   • Ja się pytam w imieniu Prezesa Kaczyńskiego kiedy będą zęby+? (4)
    olgerd jarosz
    8 miesięcy
  • No tanio (2)
   Bez wkładu własnego, bez prowizji, bez ubezpieczenia pomostowego, bez uruchamiania kredytu przed odbiorem mieszkania, bez waloryzacji kosztów mieszkania między pierwszą a ostatnią transzą z banku.
   Mecenas G.
   8 miesięcy
   • Niekoniecznie tak dla gołodupca na starcie... (1)
    Rzadko się o tym mówi, niestety, ale kaucja to wysokość rocznego czynszu, czyli w przypadku kawalerki prawie 20 tys.
    Hamster
    8 miesięcy
  • Też nie rozumiem jaka to pomoc (2)
   Moje "mieszkanie" 32,5 m2 z rynku wtórnego w Rumi wychodzi niewiele drożej w kredycie:
   około 880 zł miesięcznie X 20 lat + wkład własny i haracze bankowo / państwowo / notarialne (wycena, wkład własny, PCC, taksy, podatki i cała reszta)
   8 miesięcy
   • "W Rumi" :D Siedź w tej Rumi a nie spamujesz na trojmiasto.pl.
    8 miesięcy
    • Kolejny domorosły polonista, "W Rumi" to poprawna forma. No chyba że uniosłeś się, jakim to jesteś światowcem w Trójmiasta, to współczuje
     8 miesięcy
  • Dokładnie. To jednak nie koniec obliczeń. 316 000 zł /30 m2 = ponad 10 000 zł na metr! Za co?! Tyle to kosztują mieszkania nad samym morzem. To miało być najtaniej i to jeszcze z gruntami przekazanymi za darmo. To jest Wał 100lecia +!
   Adam
   8 miesięcy
   • Mało tego. Jak weźmiesz kredyt i spłacisz połowę ale noga się powinie to mieszkanke idzie pod młotek, bank bierze co jego a reszta zostaje. W przypadku tych super mieszkań zapewne wykopią na bruk i grosza nie zobaczysz.
    8 miesięcy
    • Niewielkie masz pojęcie na temat kredytu hipotecznego.
     8 miesięcy
     • Widocznie znacznie większe niż ty skoro podstaw nie rozumiesz. Osobiście nie potrzebowałem kredytu ale tylko w moim bloku trzech sąsiadów sprzedawało mieszkania z zaciągniętym kredytem w celu zamiany na większe - zero problemów. Sami poznajdowali nabywców, bank dostał kapitał zaległy na dzień sprzedaży i tyle. Górkę wpakowali w nowe mieszkania, resztę dobrali i spłacają dalej. Analogiczna sytuacja w tym bajecznym "mierzkaniu pluz" nie ma miejsca, jak rezygnujesz to wypad i nara.
      8 miesięcy
     • a widzisz, i teraz doprecyzowałeś... wyżej napisałeś, że mieszkanie idzie pod młotek a potem wskazałeś, że nie tak do końca... Twój drugi post jest dokładnym odzwierciedleniem jak takie sytuacje wyglądają i całkowicie się z Tobą zgadzam, że w przypadku m+ nie wiadomo co się stanie z najemcą, który przestanie płacić
      8 miesięcy
     • Wiadomo. Zostanie wyrzucony
      8 miesięcy
 • W Gdyni wszystko jest z opoznieniem (5)
  Technik Maliniak z Nowogrodzkiej
  8 miesięcy
  • a w Gdańsku mieszkania plus już pewnie od dawna gotowe, prawda? ups! nawet planów nie ma :)
   8 miesięcy
  • a maliniak opóżniony w rozwoju
   wszystkie jego wyPOciny o tym świadczą.
   8 miesięcy
  • My gdańszcznie jesteśmy zawiedzeni, że w Gdańsku (1)
   nawet nie przedstawiono terenów gdzie mogło by postać takie osiedle. Widziałam tylko mapy działek których właścicielem jest Skarb Państwa,
   O właśnie: kiedy i gdzie w Gdańsku postanie osiedle z mieszkaniami plus? Ktoś wie?
   Pi
   8 miesięcy
  • To nie inwestycja Gdyni a rządowa, więc zanim napiszesz pomyśl
   8 miesięcy
 • Jak wam się nie podoba roszczeniowa patologio banki czekają z ofertami!
  8 miesięcy
  • Jpr..
   8 miesięcy
  • To jest kpina! (7)
   Ludzie od listopada czekają za informacja czy przeszli do programu czy nie! !! W pfr informują że przedłuża się z powodu wielkiej ilości wniosków w tymczasem nie mają pozwolenia na budowę! Straciłam finansowo bo wyniki miały byc w styczniu! Podejrzewam że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji!
   8 miesięcy
   • Jeśli ktoś stracił to inny zyskał, proste.
    8 miesięcy
   • ty straciłeś, my zyskaliśmy - krócej będziemy utrzymywac pasożyta (3)
    8 miesięcy
    • Właśnie krócej bo jak się gdynianie wyprowadza do m+ to się zwolni wiele prlowskim mieszkan
     8 miesięcy
    • Będzie w czym przebierać . Nawet jak nie dostane przydziału to się cieszę że wielu Janusz straci hahahaha hahaha zwolni się pewnie ze 100 mieszkań w Gdyni. Chcecie zarabiać to zróbcie remont. Płacę to wymagam. A nie 1500 i meble po babci.
     8 miesięcy
     • I jeszcze marudza!!! Czasem okazują mieszkanie a tam nawet nie zamienione ale 3000 kaucji.. Hahahaha pytam za co?!?
      8 miesięcy
   • Co za swinie - mieli mi dac mieszkanie a sie opoznili! Domagam sie odszkodowania!
    Mam horom curke!
    8 miesięcy
  • Jak PRL u
   W spółdzielniach było identycznie kumoterstwo i łapówki i listy oczekujących na mieszkania w szufladach
   Gdynianj
   8 miesięcy
  • Chciałbym zaznaczyć (1)
   że mieszkanie+ w Gdyni to projekt komercyjny, czyli inwestor buduje ze swoich i dla siebie bierze czynsz. Państwo MOŻE ewentualnie dopłacić do czynszu tym, kogo nie stać bo są tu pod progiem kryteriów dochodowych inwestora
   Marcin
   8 miesięcy
   • Nie ma czegoś takiego jak być pod progiem.

    Albo wykazuje zdolność albo nie. Dla tych co nie przekroczą pewnego pułapu jest dopłata. Chyba przy 3 os. Ok 5 tys. Zł.
    7 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii