Dodaj opinię

Opinie (45) 5 zablokowanych

 • No dobra, ale nie możecie chyba obrabiać zbyt dużych elementów, no bo jak przewieziecie sporą tokarkę czy frezarkę ? (7)
  cnc
  2 lata
  • Jeżeli chodzi o możliwości wykonawcze to praktycznie nie ma ograniczeń dla mobilnej obróbki Obrabialiśymy już ślizgi z nierdzweki o długości 16 m oraz fundamenty o średnicy 6 m. W naszym parku maszynowym znajduje się i frezarka umożliwiająca obróbkę z jednego ustawienia do 3 m (na łożu wzdłużnym) oraz 0,5 m (na łożu poprzecznym) i tokaraka kołnierzowa umożliwiająca obróbkę kołnierzy o średnicy do 6 m. Większe maszyny będziemy kupowali w najbliższej przyszłości. W przypadku obróbki płaszczyzn (dot. obróbki frezerskiej) przekraczających możliwości wykonawcze z jedngo ustawienia, obróbkę wykonujmey na kilka ustawień. Uzyskanie restrykcyjnych parametrów wykonawczych jest możliwa poprzez ustawianie maszyn przy wykorzystywaniu czujników laseroweych (w naszym przypadku Easy Laser). Tak więc np obróbka płaszczyzny 5 m x 1m w toleracnji płaskości 0,5 mm nie stanowi dla nas większego wyzwania. Zapraszam do odwiedzin naszej strony www, oraz zapoznanie się z dokumentacja fotograficzną z realizowanych projektów. Wówczas odpowie Pan sobie na pytanie jakie są nasze możliwości wykonawcze. Pozdrawiam Rafał Bogusz (NGLMachining)
   Rafał Bogusz (NGLMachining)
   2 lata
   • Jakie rynki są waszym klientem docelowym?
    Pewnie Morski znając charkterystykę trójmiasta, natomiast robi się duża nisza w sektorze energetycznym. Korporacje odchodzą od swoich serwisów które zazwyczaj zajmowały się właśnie takimi pracami na elektrowni. Tam jest zawsze dużo obróbki.
    Powodzenia!
    2 lata
  • CNC - Można obrabiać wielkie elementy małym sprzętem. Np jeżeli mamy do obróbki posiadający możliowść obrotu na łożyskach własnych można zastosować przystawkę tokarską którą poprostu montuje się przy elemencie czyli mamy ruch obrotowy bez demontażu wału pozostają jedynie ruchy narzędzia które nie muszą mieć skomplikowanych systemów. Wszystko się da jednak z praktyki powiem że jest to bardzo niebezpieczne i należy bardzo uważać żeby nie spowodować błędów kształtów wynikających ze złego ustawienia przystawki/urządzenia do obróbki i można czasem więcej zepsuć niż naprawić. :)
   2 lata
  • Widać , że nie masz pojęcia o czy mówisz.
   2 lata
  • Gratulacje chłopaki;)
   Super biznes. To się nazywa spółka na 100%.
   Życzę owocnych kontraktów oraz kwitnącej kariery a także pozyskiwanie nowych środków na rozwój firmy. Powodzenia:)
   2 lata
  • Błędne myślenie
   Takie tokarki w niczym nie przypominają standardowych tokarek. Niejednokrotnie są to konstrukcje przystosowane pod daną obróbkę mocowane na obrabianym detalu , wiec jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia projektanta :) Pozdrawiam
   1 rok
 • I to jest prawdziwa, inwestująca firma-ich należy wspierać (2)
  A nie zachodnie korpo, biorące komputery w leasing, powierzchnię biurową w wynajmie i studentów po wszystkich możliwych kierunkach.
  2 lata
  • Studentów ... (1)
   Zachodnie korporacje bardzo chętnie zakładają swoje siedziby w Polsce. Powód takiego stanu rzeczy jest prosty i powszechnie znany. Na początku korporacja płaci bardzo małe podatki lub praktycznie ich nie płaci. Natomiast co do pensji pracowników, to standardem jest kwota w pobliżu 2000 tys.miesięcznie. W swoich rodzimych krajach korporacje musiały by płacić
   tą kwotę - tygodniowo ... Miejmy tylko nadzieję że to ulegnie z czasem zmianie. Bo Polska nie musi być krajem z którego obce firmy jedynie transferują kasę na zachód.
   adamkor
   2 lata
 • Z mojego kilkuletniego doświadczenia
  Jeszcze nigdy nie spotkałem się z wysoką jakością przy mobilnej obróbce skrawaniem w porównaniu z maszynami stacjonarnymi.Chodzi mi głównie o płaskość,osiowość,owalizację otworów itp. a już notorycznie o gładkość powierzchni obrabianych.Wynikało to właśnie z powyższego lub z zużycia sprzętu,jeśli zatem uda się Wam zapewnić wysoką jakoś w stosunku do ceny za wasze usługi to wróże wam sukces.Niestety wiele firm upadło wskutek tzw.kryzysu przynajmniej w branży offshore,mam nadzieję,że powrócą lepsze czasy i jeszcze uda mi się znalezć prace w tym fachu.Pozdrawiam i życzę sukcesów.
  ...
  2 lata
 • Władzą pisu to się nie spodoba! (2)
  2 lata
  • Władzy PIS to się nie spodoba. -- tak jest poprawnie ruski trolu :-) (1)
   2 lata
   • Masz rację w PIS jest władza jednoosobowa, więc "władzy" jest poprawnie, ale koledze chodziło o liczbę moigą, i też popełnił błąd, bo powinno być "władzom"
    Abchazja
    2 lata
 • Gratulacje Chłopaki !!!!!
  Trzymam za Was kciuki !!!Pozdrowienia - dawny sąsiad spod 25 - Artur bardziej skojarzy.
  seba77
  2 lata
 • Pozdrawiam
  Sam pracuję w branży obróbki skrawaniem wiele lat a jeszcze o Was nie słyszałem. Fajnie, że mamy takie firmy i się rozwijacie. Powodzenia i pozdrawiam!
  sdf
  2 lata
 • fajny biznes
  trzeba przejac
  wsi
  2 lata
 • I o takich ludziach się fajnie czyta
  A nie o kolejnych kucharzynach, itd...
  2 lata
 • Zainwestujcie (2)
  ... w laser tracker + ramię pomiarowe
  1. Ułatwia ustawienie
  2. Coraz częściej aby sprostać wymaganiom klienta odnośnie formy i treści raportu GD&T,
  koszt spory ale prędzej czy później konieczny.
  z branży
  2 lata
  • Witam.

   Laser Traker jest jednym z urządzeń na które otrzymaliśmy dofinansowanie.
   Zgodnie z harmonogramem zakup bedziemy realizowali na przełomi 2018/2019.
   Dziekujemy za trafną podpowiedź.

   Rafał Bogusz (NGLMachining)
   Rafał Bogusz (NGLMachining)
   2 lata
   • tylko nie bierzcie Faro- serwis do bani...
    Przy każdej corocznej certyfikacji wychodzi że coś trzeba "naprawić" mimo że działał bez zarzutu. Koszty corocznie kilkanaście do -eścia tysiaków.
    2 lata
 • Brawo panowie, oby się wam wiodło.
  Po przeczytaniu artykułu normalnie żałuję że nie jestem mechanikiem czy ślusarzem, aż chciałoby się z wami popracować. Monotonia i nuda na pewno u was nie grozi. :)

  Powodzenia!
  50-letni szkutnik
  2 lata

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii