Dodaj opinię

Opinie (4)

 • Nie reanimuje sie trupa (2)
  Reanimacja instytucji biblioteki we wspolczesnym swiecie to zly pomysl - to jest instytucja martwa w dobie internetu, tabletow i smartfonow. Mozna na to ponarzekac, ale prawda jest taka, ze era ksiazki juz minela, a czytanie to przezytek. Kto by chcial marnowac swoj czas na czytanie, kiedy mozna go spedzic ogladajac tv, przegladajac www czy kreatywnie spedzic go grajac w gry.
  Mrugam okiem go myslacych ;)
  6 lat
 • Dlaczego ludzie rzadko bywają w bibliotekach?
  Sądzę, że w dużym stopniu właśnie przez takie nietrafione i nieumiejętnie przeprowadzone akcje. Instytucja biblioteki często nie potrafi sobą zainteresować i przyciągnąć potencjalnego (młodego) klienta. Z czytania robi się Bóg wie co, a ta kampania jest właśnie tego przykładem - sztuka dla sztuki (czyżby za unijne pieniądze?). Róbcie to prościej - docierajcie do dzieciaków i młodzieży w szkołach, przypominajcie starym telewizyjnym ramolom i stosujcie do tego zrozumiałe, czytelne i skuteczne metody. Pokazujcie, że czytanie to przyjemność.
  zaczytany Rado
  6 lat

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat