Dodaj opinię

Opinie (9)

 • To co widzimy na filmikach to raczej freerun niż parkour. Akrobatyka nigdy nie była składową częścią le parkour, mówił o tym często David Belle. Natomiast większość osób która podejmowała tę aktywność uzupełniała swoje treningi o akrobatykę.
  1 rok
  • niestety sie z toba nie mozna zgodzic. David Belle kierowal sie mottem "byc silnym by byc uzyteczny", nie hejtowal akrobatyki, wojna miedzy parkour a freerun dawno sie zakonczyla, oba to zabawa ruchem nie wazne jakim wazne sie sie nim bawisz, rozwoj wlasnych umiejetniosci, przelamywanie swoich lekow.
   1 rok
   • David Belle poza tym święty nie jest - sprzedał parkour Międzynarodowej Federacji Gimnastyki a potem wycofał się z tego rakiem ;)
    1 rok
 • Super że w Trojmiescie się tyle dzieje (1)
  Bardzo dobrze że jest wybór różnych form aktywności w trójmieście, bo nie każdy się odnajduje na piłce nożnej. Moje dziecko uczęszczało na takie zajęcia i było bardzo zaangażowane, niestety po przeprowadzce na Kaszuby brakuje nam sił na dojazdy...
  Marta
  1 rok
 • Kiedyś byłam na spacerze w Gdyni na bulwarze, patrzę, stoi sobie chłopaczek, na oko z 14 lat miał, nagle praktycznie z prostych nóg, bez żadnego wybicia wskoczył na ten murek falochronu. Galy mi wyszły z podziwu, bo ten murek sięga mi prawie pod pachy a mam 167 cm wzrostu. Normalnie szacun za mięśnie nóg!
  1 rok
  • Całkiem niezłe
   Ale ja w jego wieku robiłem to samo
   Tylko że z plecakiem z 10 specjalami, w butelkach...
   1 rok
 • No i fajnie
  Kazda zajafka jest spok
  B.
  1 rok
 • Fajnie fajnie
  Ale jeśli ktoś podczas tych wygłupów złamie sobie nogę lub ręke, to powinien obowiązkowo płacić za leczenie z własnej kieszeni. Biega sobie taka banda dzieci, bez pracy, łamią sie 2-3 razy na rok, i jeszcze sie tym chwalą wrzucając filmiki do sieci jak to im nie wyszło i jacy to nie bohaterzy. A jak w trakcie pracy człowiek spadnie z drabiny to sie okazuje że przydział punktów dla szpitala sie skończył, albo są wielkie problemy z L4 bo hajsy na leczenie tego społeczeństwa płyną jak wisła.
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii