Dodaj opinię

Opinie (49)

  • Niby pracodawca nie ma takiego prawnego obowiązku w rozumieniu dopłacania pracownikom których się bombarduje dodatkowymi obowiązkami... Ale taki pomysłowy pracodawca musi wiedzieć, że idąc takim chciwym tokiem myślenia- za chwilę będzie miał firme złozoną z ukraińców;)
    3 miesiące
  • Toś się Pan sfrajerował. U nas wielokrotnie takie akcje bywały i zawsze stawaliśmy twardo, daj dodatkową kasę to miesiąc dwa pociągniemy inaczej spadówa. Kurka wodna i tak rypiemy na 1,5 etatu a żałuję chamy za czyjś etat tych marnych groszy. A za pełen etat oszczędzają 6-10 tysięcy miesięcznie! (Mówię tu o prawdziwej pensji brutto z kosztami pracodawcy).
    3 miesiące
  • Prędzej z ofiar losu
    Ukraińcy pokują się do Niemiec.
    A artykuł przydatny. Dzięki.
    M
    3 miesiące
  • Z podejściem
    Ja ni ponimaju to kariery u Niemców im nie wróżę .
    Vvv
    3 miesiące
  • Co może zrobić jak ma to w umowie
    Albo aneks do umowy ,albo szukać pracy
    3 miesiące
  • Nie ma ludzi ,nie ma chętnych?
    Zaczynasz pytać o wynagrodzenie -najnizsza krajowa ,reszta w kopercie to się nie ma co dziwić że chętnych nie ma
    3 miesiące
  • Niech ktoś to wyśle do HR w Gdyńskim korpo na R
    To standard, ale blue warriors wszystko pociagna
    3 miesiące
  • Z reguły rozdzieli obowiązki tylko że za friko..
    3 miesiące
  • Socjalizm
    Wszystko przez wysokie podatki, pracodawca te chce zarobić, jak pracownik dostaje 3,5tys na rękę to pracodawca musi ponieść ponad 6tyś kosztów, to jest masakra, do tego inne głupie koszty i daniny, a Wy dalej głosujcie na PIS, bo daje 500+.
    kkk
    3 miesiące
  • To przecież normalne. Dopóki pracownik się że wszystkim wyrabia to pracodawca nie widzi niedoboru i konieczności zwiększenia zatrudnienia a każdy miesiąc bez dodatkowego pracownika to dobra kwota ktora7mu zostaje w kieszeni. Dodatkowa kasa też w tej sytuacji nie jest dobrym rozwiązaniem bo pracownik szuka etatu a nie półtorej. Z mojego doświadczenia wynika ze najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku byłoby zapowiedzenie przez pracownika długiej nieobecności w pracy, czy to na miesięcznym urlopie czy na L4. Wtedy szybciutko pojawią się zastępstwo.
    Kocio
    3 miesiące

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii