Dodaj opinię

Opinie (razem: 8)

 • Gratuluję!
  Jeszcze kilka lat temu nikt nie traktował go poważnie, bo za gwiazdę uważano jedną z młodych dyrygentek, a ten wyciął taki numer! Przyznaję, że jeszcze kilka lat temu sam bym nie uwierzył, że facet zajdzie tak daleko. A tu prosze jaka niespodzianka. Trzymam kciuki za Fitelberga i dalszą karierę bo z tego co widzę na Wiedniu nie zamierza poprzestać. Do boju maestro!
  Muzyczny ignorant
  2 miesiące temu
 • BRAWO RAFAŁ!!!!!!
  Malinka
  2 miesiące temu
 • (2)
  przecież to co opowiada o swoich obowiązkach w Wiedniu, to właśnie jest przysłowiowe "parzenie kawy"
  ja
  2 miesiące temu
  • Serio?
   wiesz co? Chciałabym tak parzyć kawę w Wiedniu!
   dyrygentkaZpiekłaRodem
   2 miesiące temu
  • przysłowie
   jakbyś mógł/mogła przytoczyć to przysłowie z parzeniem kawy i podzielić się z resztą czytelników...
   grabarz
   2 miesiące temu
 • A ja powiem coś o czym mało kto już dzisiaj pamięta
  Ten chłopak przez parę lat był dyrektorem artystycznym Gdyńkiej Orkiestry Symfonicznej. To była uczta dla słuchacza móc poobserwować na żywo jego rozwijającą się karierę. Szkoda, że gdyńscy spece od kultury na czele ze Szczurkiem, Grzechnikiem, Wojciechowskim i maestro Dąbrowskim nie potrafili dostrzec talentu tego młodzieńca i znaleźć dla niego kilkuset złotych miesiecznie, aby nadal mógł prowadzić tę otrkiestrę. Fajnie, że Pan Rafał wraca czasami do Gdyni, niestety już z gdańską orkiestrą, więc to już nie do końca to samo co kiedyś. Mimo to chciałabym się dzisiaj pojawić, aby powspominać. Zobaczymy tylko, czy zdrowie pozwoli.
  Gratulacje Panie Rafale
  2 miesiące temu
 • Brawa dla d*pka
  Widzę, że ten interesowny d*pek potrafi zadbać o swój entourage. Miły, uroczy i słodki to on jest tylko dla tych, którzy mogą mu coś załatwić. Dla wszystkich innych jest pospolitym chamem traktujący drugiego człowieka jak powietrze. Tak, że potrafi z bara pociągnąć lub podeptać. Sam doświadczyłem.
  cignusolor
  27 dni temu
 • Spryciarz
  tym zawsze wybijal sie ponad innych
  Wtajemniczony
  24 dni temu

Twoja opinia

Klikając "Dodaj" akceptujesz regulamin
(Ostatnia zmiana 13.10.2017)
zamknij
Dodaj opinię