Dodaj opinię

Opinie (26) 4 zablokowane

 • Jeśli to projekty ekip nowoczesnych "ahitektuf" to się nie dziwię że jest brzydko.
  Stare równa się piekę !
  6 miesięcy
 • w rankingu nie ma tych przeciętniaków (1)
  którzy prezentują swoje pseudo-projekty, które tylko ludziom krzywdę robią w ich domach.

  Nie rozumiem, czemu w artykule jest wypowiedź jakiejś podrzędnej firemki, której nie ma w rankingu? Chyba od nich warto czerpać inspiracje i wypowiedzi, a nie od przeciętniaków.
  do-metra
  6 miesięcy
  • Ranking rankingiem - firmy w nim zaprezentowane mają słabe projekty. Jest dużo lepszych projektantów i biur, które nie muszą prosić klientów o wystawianie opinii na lokalnych portalach. Takie rankingi nie są miarodajne. Jeżeli już krytykujesz kto się wypowiada pod artykułem to obejrzyj sobie projekty "profesjonalnych" firm, których tak bronisz
   pseudo lider :P
   6 miesięcy
 • Czy pod pojeciem "pracownie aranzacji wnetrz" mowimy o takich firmach co maluja sciany na kolor roku w/g Pantone,
  wieszaja gołe żarówki na czarnych kablach gdzie popadnie i 3 identyczne obrazki z napisem "My sweet home" w przedpokoju?
  666
  6 miesięcy
 • Kiczu niestety nie udało się uniknąć.
  Już sam fakt zastosowania żarówek LED, które mają imitować żarówki produkowane w XIX wieku jest kiczem. Jeśli zaś chodzi o tzw. minimalizm, to go tutaj nie ma. Bardziej bym to przyrównał do mody na dziadowanie, no bo jaki jest sens wieszania lamp bez kloszy ? albo opieranie obrazów o ścianę ? W każdym razie taka lampa nie jest zła, ale przydaje się tylko do remontu, raz na wiele lat. Zadaniem klosza jest zaś rozpraszanie światła, tak by nie raziło w oczy. Co zaś się tyczy wykorzystania przestrzeni - to tutaj jest w ogóle beznadziejnie, bo szaf, szafek jest zwyczajnie za mało. Tak urządzić mieszkanie można, jeśli się myśli o krótkoterminowym wynajmie dla turystów, bo na 2 tygodnie tak zaaranżowana przestrzeń w zupełności wystarczy.
  et
  6 miesięcy
 • Tylko formativ!!!
  Nie ma sobie równych. Dziwne, ze nie został tutaj wymieniony.
  Marta
  6 miesięcy
 • Mieszkanko (3)
  Oooo mój ulubiony trend! W marcu DD Projekt robiło mi remont i projekt nowego mieszkania i bardzo chciałam mieć zielone akcenty jak z dżungli. Świetnie to wymyślili, mam tapetę na fragmencie ściany w salonie, wygląda to fenomenalnie!q
  WInderlach
  6 miesięcy
 • zapp?
  chyba nie
  gro
  6 miesięcy
 • Pierwsze miejsce pomylka
  Te pierwsze miejsce to jakies nieporozumienie zdjecia na ich stronie tragedia by zainwestowsli w profesjonalnego fotografa ...
  6 miesięcy
 • Małe wyspecjalizowane w jednej dziedzinie firmy są nieocenioną pomocą dla inwestorów jak i architektów. (2)
  Firma AKMO działająca na rynku od kilku lat potrafi "uratować" każde wnętrze. Ich dekoracje okien oraz tkaniny czynią naprawdę cuda w pomieszczeniach.
  Zadowoloeni ze współpracy.
  6 miesięcy
  • Cudowny to jest zapewne rachunek z te usługi.
   Sam sobie w internecie zdjęcia z oknem i firanami nie znajdziesz?
   6 miesięcy
  • Też korzystamy u usług pracowni AKMO
   jako architekt wnętrz, mogę z pełną odpowiedzialnością ich polecić. Firma ma ogromny zasób wiedzy oraz spore doświadczenie w tej branży, co widać na ich portfolio. Czasami konsultuję z nimi pewne nietypowe rozwiązania. W finalnym efekcie to co dla mnie, jak i dla wielu projektantów jest najważniejsze, że zdjęcia z realizacji niczym się nie różnią od renderów z wizualizacji.
   BARCO
   6 miesięcy
 • Ja korzystałam z pomocy pani która jest dość skromna, nie robi szumu ale jestem zadowolona
  nazywa się dolecinska projekt
  6 miesięcy
1

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat