Dodaj opinię

Opinie (14)

 • wspaniała sprawa, start zmusza do wszechstronnego przygotowania w zakresie wytrzymałości i siły. Polecam.
  11 miesięcy
 • ludzie którzy mają za mało problemów (8)
  szukają sobie tego typu rozrywek. Jakby wrócił jeden z drugim z roboty, po 8 godzinach kucia betonu, albo noszenia paczek, to by nawet nie pomyślał o lataniu w błocie po lesie!
  Greg
  11 miesięcy
  • Dokaladnie tylko jakby wszyscy robili przy betonie itp to kto by robia te pozostale prace
   Jwt. Jak przyszło Ci w życiu to wątpliwe szczęście pracy w biurowcu to nie masz wyjscia i albo brzucho pasiesz i leczysz kręgosłup albo poświęcasz dodatkowy czas na ćwiczenia po pracy. Niestety nie zawsze da sie polaczyc prace zawodowa z przyjemnisciami w jednym czasie.
   Piotr
   11 miesięcy
  • A kto Ci karze kuć beton? Nie odpowiada Ci robota to po prostu ją zmień. Typowy komentarz gościa który ma w życiu tylko dwa problemy 1: Jest leniem czego, następstwem jest 2: jest nieudacznikiem.
   11 miesięcy
  • hehe prawda
   ale nie kazdy kuje beton 8h nie ktorzy nawet 10h ;) jest wiele zawodow np spedytor ktory siedzi caly dzien przed kompem i kreci biznes wzmacnia relacje to psychiczna bardziej praca kregolsup siada i wzrok.Taki trening w lesie to jak urodzenie sie od nowa
   comando
   11 miesięcy
  • Masz racje bo powstały zawody szkoliwe społecznie czyli korposzczury które zadnej wartosci dla społeczeństwa nie wnoszą! (2)
   Bez korposzczurków świat się mógł zawsze obejść ale bez tych co kują beton już Nie!!!!
   To tak jak z przerośniętym przemysłem modowym młodzi ludzie teraz masowo wolą być pustakami wieszakami modelami ,niż cos tworzyć!
   11 miesięcy
   • ale masz szacunek dla innego człowieka, nawet nie wiesz ile w dzisiejszych czasach zawdzięczasz ludziom którzy siedzą za biurkiem, nawet to że kujesz beton załatwiają tacy ludzie pracujący przy projektach. tylko Ty tego nie widzisz, jeżeli to są korposzczury to Ty kto? Robol?? Straszny z Ciebie człowiek.
    11 miesięcy
   • Ktoś im płaci
    Ktoś zarabia na ich pracy na tyle, że opłaca mu się proponować pensję wielokrotnie przewyższającą zarobki tragarzy betonu. Co więcej, większe kompetencje są potrzebne do objęcia stanowiska korposzczura niż do noszenia betonu. I taki korposzczur zarobi w 8 h tyle, że potem dla zabicia nudy może sobie biegać płacąc za wypasione ciuszki, płacąc za udział w biegach, czym napędza pkb. dodatkowo kupujr pethausy, częściowo opłacając nosiciela betonu. Nosiciel ma ciężko, bo po 10 godzinach noszenia ma siłę tylko na kanapę i piwo. A wiesz ilu korposzczurów potrzeba w browarnictwie, tym korporacyjnym, tym, które produkuje piwo puszkowe dostępne dla nosiciela? Nie sami mieszacze brzeczki tam robią.
    11 miesięcy
  • a po co Ci ten beton?
   mało Ci popularności?
   11 miesięcy
 • bohater bo biega po bagnach, buhaha. no gratuluje
  jaro
  11 miesięcy
 • Sprawdzałam, zajęcia, na przykład te dla dzieci, są płatne.
  Bezpłatne są tylko pierwsze, dla reklamy/na próbę, czyli dokładnie tak jak w każdych komercyjnych i wcale nietanich.

  Równie dobrze możecie tu reklamować wszelkie szkółki, kursy i cokolwiek.
  rthethh
  11 miesięcy
 • Toż to brud pod paznokcie wejdzie
  Już nie mówiąc o pająkach
  Filip
  11 miesięcy
 • Dobre
  4piwa i ćwiara
  11 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii