Dodaj opinię

Opinie (35) 2 zablokowane

 • Kolejny krok
  to będą trenerzy osobiści, którzy nauczą ludzi jak prawidłowo chodzić. Bo to też ważne i nie każdy chodzi prawidłowo, i zła postawa, i motoryka i dieta odpowiednia na każdą porę roku piechura, i skarpetki odpowiednie, nie mówiąc o butach. I mało kto tą wiedzę posiadł w komplecie, stąd personalna opieka niezbędna.

  A potem przyjdzie czas na trenerów od podstawowych czynności fizjologicznych, z wydalaniem włącznie.
  na miękko
  2 lata
 • Fajne laseczki. Ja chętnie będę za nimi biegł.
  Nauczę się paru rzeczy ;)
  2 lata
 • super ale czy pies jesy na smyczy (7)
  bo bym nie chcial byc ugryziony podczas biegu . Bylem juz pogryziony przez psa a jak ktos mysli ze jego to moze nie spotkac to jest w bledzie. Ja tez myslalem i ...
  bieg ok ale piesek powinien na smycz nie w kagancu ale na smyczy
  2 lata
 • lans, lans, lans (5)
  a gdzie selfie???

  to nie ma nic wspólnego z prawdziwym bieganiem....
  bardziej wygiąć się nie dało?

  Ruszmy sięI Jestem za!
  Oczywiście,

  ale nie na pokaz!
  nie dla zdjęć i tego żałosnego lansu....
  2 lata
  • W artykule umieszcza się zdjęcia w poprzednich artykułach na ten temat tez były w czym problem?
   Paula
   2 lata
  • Jaki lans? Ania poświęca swój cAgnieszkaruszyć ludzi z kanapy i zarażać pasją do biegania.Poświęć swój czas i zrób darmowe zajęcia to też o Tobie napiszą, bo właśnie na tym polega cykl artykułów „rusz się” na Trójmiasto.pl A Ania darmowe zajęcia prowadzi od 11 lat głównie dla dzieci, by zarażać pasją do sportu.
   Biegaczka
   2 lata
  • sam jesteś lans.
   po co tu piszesz samotniku? Mama zapłaciła za internet?
   2 lata
 • Przecież powinno biegać się przez śródstopie i palce. Pani Anna wprowadza w błąd.
  2 lata
  • Tak, jeśli biegasz długim krokiem biegowym i to raczej krótkie dystanse lub jesteś zaawansowanym biegaczem a tu mowa o wybieganiu... czyli wolny trucht i o osobach głównie początkujących. Wiele z tych osób biega dosłownie na palcach wbijając stopę w ziemię
   Biegaczka
   2 lata
  • bieganie (1)
   W artykule jest tylko napisane, że nie biega się na palcach co jest oczywiste, o sródstopiu nie ma mowy w artykule. Zresztą tak jak wyżej napisane mowa o wybieganiu... Temat po prostu nie został rozwinięty, gdyż technika biegu nie jest przedmiotem artykułu. Jest to temat rzeka, być może na inny artykuł. Zapraszam na konsultacje chętnie podzielę się naukowym podejściem do tematu biegania zmieniającym się na przestrzeni lat oraz ponad 25 letnim doświadczeniem.
   Ania Trąbka
   2 lata
 • Fajna sprawa
  Bardzo fajna akcja skierowana do wszystkich chętnych którzy chcą się poruszać i coś z sobą zrobić nie rozumiem tych wszystkich komentarzy najgorszy zawsze ten co chce coś zrobić dla innych tak nie powinno być takich ludzi trzeba doceniać
  Paula
  2 lata
 • pozdrawiam Panią Trener Anię (1)
  świetny trener, którego spotkałam na swojej drodze i wprowadziła mnie w świat treningu siłowego, bardzo profesjonalna, a jednocześnie ciepła osoba.
  Magdalena
  2 lata
 • Ale mamy wysyp trenerów.... (4)
  Nie zrozumcie mnie źle, nie czepiam się w żaden sposób do wyżej wspomnianej pani.
  Niedługo będzie więcej trenerów personalnych niż chętnych do ćwiczenia ( ponieważ jest popyt i można niezłą kasę na tym zarobić). Mnie zastanawia tylko jedno, czy każdy z nich ma kompetencje do bycia trenerem. Znam kilka osób, które prowadzą zajęcia a tak na prawdę nie mają żadnych formalnych uprawnień. Przecież takie osoby mogą zrobić krzywdę człowiekowi. Czy ktoś się orientuje, ile czasu trwają kursy trenerskie, czy są zakończone egzaminami i kto to weryfikuje? Ruch jest wskazany, dobry trener również ( miałem kontuzję, i sprawny trener od razu zauważył, że przenoszę ciężar ciała na jedną stronę) natomiast czy idąc na siłownię, fit, czy cross mamy pewność, że prowadzi nas kompetentna osoba?
  S
  2 lata
  • przeczytaj artykuł ze zrozumieniem (1)
   ta Pani ma, o braku kompetencji, to może powstać osobny artykuł :)
   Rozumna
   2 lata
   • przeczytaj co napisałem
    w żaden sposób nie podważam jej kompetencji ( dokładnie to napisałem w pierwszym zdaniu). Przy okazji tego artykułu chciałem podpytać jak ilość trenerów ma się do jakości treningu.
    S
    2 lata
  • Tym się zajmuje państwowa uczelnia Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu. Tylko ona ma prawo nadać tytuł trenerski i nauczycielski. Studenci zdobywają wiedzę praktyczną i teoretyczną przez 5 lat po to, aby w przyszlosci obciążać aparat ruchu człowieka. Wszyscy pseudo trenerzy po weekendowych i innych śmiesznych kursach powinni zmienić branżę jak najszybciej!
   Zirytowany
   2 lata
 • Jestem mężczyzną mam 170 cm wzrostu i 130 kg wagi ,czy mogę się też tam do was przyłączyć czasami do biegu bo chcę schudnąć i lubię biegać w towarzystwie szczuplych pań.Proszę o info
  Kazik
  2 lata
  • Kazik
   po prostu przyjdź, szczegóły na fb - Wybieganko z Anką
   uczestniczka
   2 lata
  • Kazik, zastanów się nad dłuższym bieganiem na początek ( można nieźle rozwalić sobie stawy) ...
   .... miałem ten sam problem niski wzrost duża waga - odradzono mi na początek biegi. Rower, basen.... dopiero po 4 miesiącach ( jak waga spadła) zacząłem biegać.
   seb
   2 lata
 • Ja to widze tak ładna dziewczyna ,po urodzeniu dzieci ZA Darmo innych namawia do biegania! (1)
  Ma pewną wiedze i się dzieli nią z innymi też za darmo.Obecnie by zachęcić ludzi trzeba robić zdjęcia i prowadzić strony takie są czasy. Jak widzę jak obecnie pokracznie młodzi teraz chodzą czy biegają to mam chęć ich zatrzymać na ulicy skierować ich do lekarza.Tak właśnie powstają kontuzje i pretensje potem maja ze bieganie szkodzi bo biegał znosem przy ziemi i sobie zaszkodził.Dziewczyna organizuje spotkania , a nie treningi dla zaawansowanych .
  wyciagac brzuchy z pod komputera :)
  2 lata
  • oj...
   Obecnie by zachęcić ludzi trzeba robić zdjęcia i prowadzić strony takie są czasy.

   sory, chodziłam na sks przez 4 lata
   zero telefonów
   stronek
   selfie
   były zbiórki 3 razy w tygodniu...i koniec....
   wszyscy przychodziliśmy nawet chorzy...a nad tym wszystkim stał pewien Pan...który dziś ma 80 lat i dalej biega....bez aparatu, w starym dresie...i nie podjeżdza autem na trase....
   takie czasy
   2 lata

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii