Dodaj opinię

Opinie (20) 3 zablokowane

 • Super artykuł
  W weekend się przejdę :)
  2 lata
 • super miejsce, (1)
  byłem ostatnio tak blisko i nie wiedziałem że tam jest taki malowniczy ciekawy szlak.
  Jeśli zdrowie dopisze to wybiorę się w piatek ';-)))
  2 lata
  • To nie jeden szlak, a cała sieć szlaków
   Istnieją one już od kilku dobrych lat, tyle że nikt inny wcześniej ich tak porządnie nie opracował. Opis, zdjęcia, a do tego jeszcze ich pozycje w konkretnych miejscach. Wszystko możesz przejrzeć na mapach, a ślady gps zassać na własne urządzenie nawigacyjne bądź komórkę. Takiego opracowania nie posiada nawet pomorskie centrum szlaków PTTK!
   2 lata
 • Sprawdź
  Ja
  2 lata
 • Strach teraz do lasów wchodzić. Wszędzie motocykle, quady, nawet na auta terenowe trafiłem.
  No ale ponoć jest coś takiego jak Straż Leśna.
  2 lata
 • bez obrazy, ale (5)
  na pierwszym zdjęciu gość wygląda, jakby miał czepek pływacki na głowie :-) Tak, wiem, że to pewnie jakaś czapeczka biegowa, ale w tym świetle wygląda, jakby była z gumy.
  Ale tak na poważnie, to rzeczywiście szlaki te są godne polecenia.
  maciej
  2 lata
  • Też nie miałeś czego się doczepić (4)
   Lepiej spacerować, wędrować, biegnąć w termoaktywnej odzieży sportowej niż przegrzewać się w bawełnie, ale pewnie tobie takie tematy są obce. Pierwsza warstwa takiej odzieży jest obcisła, także i czapka. Niestety dobrej jakości odzież sporo kosztuje. Gość na zdjęciu widać że nie szczędzi w markach odzieżowych. Do tego terenowy wózek Thule. Łącznie kilka tysięcy.
   2 lata
   • Niestety dobry sprzęt słono kosztuje (3)
    Sama przyczepka rowerowa Thula z joggerem to koszt ponad 4tys. choć akurat ją można wypożyczyć jeśli ktoś nie ma potrzeby użytkowania jej codziennie.
    2 lata
    • Jesli ktoś sporadycznie uprawia podobne aktywności nie musi wcale wydawać dużo na ubrania. Markowa odzież turystyczna to przedewszystkim wytrzymałość i niska utrata właściwości po wielu praniach. Na kilka wyjść rocznie można śmiało kupować decatlonowe ciuchy i też zrobią swoje. Trzeba tylko wiedzieć co z czym się je.
     2 lata
 • sopot w ogóle wymiata.
  Kudłaty chodź do Żukowa zamiast tych buraków ze zrzeszenia. Oni całą gminę rozwalają.
  chodź zrobisz porządek.

  Zazdroszczę sopocianom, ale pozytywnie.
  2 lata
 • 19 listopada wybieramy się na Szlak Mew
  Nordic Walking TEAM GDYNIA i PTTK Klub Turystyczny "Wybrzeże" organizują 19 listopada, wędrówkę pieszo-nordicową Sopockim Szlakiem Mew wraz z integracyjnym pobytem w Grodzisku. Szczegóły na stronie PTTK Klub Turystyczny Wybrzeże na FB.
  ZAPRASZAMY :-)
  Joanna Statuch
  2 lata
 • drzewa... (3)
  Opisy dorodnych drzew mogą być nieaktualne. Dobra zmiana rżnie na potęgę.
  2 lata
  • potwierdzam. rżną pisiory jak głodne korniki. (1)
   2 lata
   • Wszystkie pomniki przyrody stoją na swoim miejscu
    A Trójmiejski Park Krajobrazowy to w końcu także las gospodarczy więc przywyknijcie do tego, że jak każdy las, ten także jest wycinany oraz na nowo nasadzany.
    Krzysztof Kochanowicz
    2 lata
  • Nie dobra zmiana, tylko Lasy państwowe. Od ok. 15 lat.
   sopocianin
   2 miesiące
 • Panie Krzysztofie, kawał porządnej roboty! (1)
  Takiego przedstawienia tematu może zazdrościć Pani nawet Pomorski Oddział PTTK. Świetne opisy szlaków, połączone ze śladami GPS! Do tego własne sugestie i propozycje. Brawo.
  Sławek
  2 lata
  • Dziękuję za miłe słowa
   Pomorski Oddział PTTK już od dawna ani nie dysponuje porządnymi mapami, ani śladami gps. Chcąc wyjść do klienta, wato dać mu to, co dziś on oczekuje. Technika poszła na przód, a wraz z nią turystyka. Dziś turysta nie szuka opisów na kilkanaście stron z informacjami typu: tu należy skręcić w prawo, tam w lewo, a następnie udać się na południe, bo to informacje mało istotne. Dziś nikt nie będzie podróżował z kilkunastoma stronami wydruków w garści, zastanawiając się czy oby jest się we właściwym miejscu. Dziś po szlakach, oprócz mapy fizycznej mamy ze sobą mapę cyfrową wgraną na smartfona, albo porządny odbiornik GPS. Portal Trojmiasto.pl już od kilku lat wychodzi naprzeciw tym, którzy szukają takich informacji. Niebawem utworzymy dla czytelników wyszukiwarkę już opracowanych przez nasz szlaków. ...jest już taka w Serwisie Rowery.
   Zachęcam więc do lektury, a przede wszystkim aktywnego wypoczynku na łonie przyrody.

Twoja opinia

zamknij

Regulamin dodawania opinii

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat