Dodaj opinię

Opinie (razem: 10)

 • jak zobaczyłem wynik tego meczu to oniemiałem ten zespól to szopenfredziarze a styl gry to ostatnio dziadostwo juz ze Stala grali padake ale mecz z Opolem przebił wszystko jak tak dalej będą grać to o play off będą we snie a nie na jawie.
  6 miesięcy temu
 • Trafny tytul
  Kontuzje, krotsza lawka i slabsze warunki fizyczne zrobily swoje. Do grona kontuzjowanych dilaczyll Kostrzewa, nie w pelni sil byl Oliveira i chyba nawer nie wszedl. Wybrzeze zagralo mecz praktycznie w 9 lacznie z 2 bramkarzami, to czego wymagamy? Mozna by bylo grac o zwyciestwo ale do tego potrzebna jest min. 14-tka zdrowych w pelni przygotowanych zawodnikow! Ciezki sezon i krotki okres przygotowawczy robia swoje. Cudow nie ma.
  6 miesięcy temu
 • Szkoda:(
  Ale w niedzielę musimy wygrać!
  6 miesięcy temu
 • Wynik nie oddaje gry (1)
  Przegrana w tym meczu ,to wydaje się być dłuższa analiza dla trenerów . W 10minut straciliśmy 9 bramek nic nie rzucając . JAK TO MOŻLIWE? Kto wie niech odpowie .
  Qstosz
  6 miesięcy temu
  • Chętnie odpowiem
   Zmiana systemu obrony jest po to żeby zaskoczyć przeciwnika i utrudnić mu granie przećwiczonych zagrań. Wybrzeże zmieniło obronę na 5:1 i nawet chwilami 5+1 co miało spowodować określony cel. Spowodowało przez kilka minut. Potem przeciwnik zdobywał bramki seriami. Co na to trenerzy??? odpowiedź jest zawarta w wyniku spotkania. Może nie wychodzić gra w ataku, może dobrze bronić bramkarz przeciwnika, ale nie ma to wpływu na obronę. Nie widzę powodu żeby tracić10 bramek. Jak Wybrzeże broniło 6:0 agresywnie to wynik był bardzo zbliżony. Zmiana obrony i brak reakcji trenerów na słabą skuteczność tego systemu. Nic dodać nic ująć.
   Pozdrawiam
   obserwator
   6 miesięcy temu
 • (1)
  Jaka była frekwencja na meczu?
  6 miesięcy temu
 • Taki los
  Na wynik tego meczu należy spojrzeć poprzez potencjał jaki w wyniku kontuzji obecnie prezentuje Wybrzeze . Z pierwszej szóstki zawodników w polu nie grali :Bednarek, Kostrzewa i Oliveira - 50% zespołu. Dodatkowo kontuzjowani są Papaj i Salacz - zawodnicy stanowiący o sile tego zespołu. Zmiennicy, pomimo dużego zaangażowania i serca do walki mają ograniczona wydolność i w pewnym momencie odcina "prąd". Sił starczyło do 45 minuty. Zespół Gwardii wystąpił w pełnym składzie a dodatkowo bardzo bobrze bronił Marchel. No i stało się. Znając zawodników wiem że będą szukali zwycięstwa w każdym następnym meczu, a dotychczasowe wyniki są miłym zaskoczeniem. Powodzenia.
  6 miesięcy temu
 • Walczyć Wybrzeże!
  To sport, mecz zawsze może nie wyjść. Wyciągnąć wnioski i iść naprzód. Pomorze musi być silne w handballa.
  MMTS!
  6 miesięcy temu
 • rzetelność
  Chrobry wygrał dwa razy z Wybrzeżem, więc przy równej liczbie punktów powinien być wyżej w tabeli.
  I to by było na tyle...
  obserwator
  6 miesięcy temu

Twoja opinia

Klikając "Dodaj" akceptujesz regulamin
zamknij
Dodaj opinię