Dodaj opinię

Opinie (9) 2 zablokowane

 • Pod wiatr;)
  Aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu w niedziele w doborowym gronie to chyba najlepsza forma spędzenia wolnego czasu!! Mimo pogody dla żeglarzy oraz zdychającej SKM-mki wypad należy zaliczyć do udanych...i to nie dlatego,ze bylem jego wspolorganizatorem;P pozdrawiam uczestnikow;)
  Wojtek [Grupa Rowerowa Trójmiasto]
  11 lat
 • Bardzo udana wycieczka
  Dziękuję organizatorom i uczestnikom za miłe towarzystwo i wytrwałość. Łatwo nie było, ale po takiej zaprawie już żadne wiatry nam nie straszne. Ja na przykład preferuję te, co wieją w plecy.
  Remigiusz [RowerowaRodzinka.pl]
  11 lat
 • Świetna wycieczka, z pewnoscią bede na kolejnych. (1)
  Apropo prędkości...
  Dobrze, że główny prowadzący w pewnym momencie zwrócił na to uwagę, gdyż m.in. wybrałem sie na ten wypad po to by jechać w miarę równym tempem, a nie deptakowym poniżej 10 km/h. Ludzie czytajcie informacje i warunki uczestnictwa, w innym przypadku odbieracie przyjemnośc tym, ktorzy wiedzą na co ich stać.
  Moja kondycja swobodnie pozwala mi jazdę w prędkości do 25 km/h w terenie, stąd wybrqałem się właśnie na tenm wypad. Ale gdybym wiedział, ze nie dam rady zosytałbym w domu. Po co być udręką dla innych?
  Michal
  11 lat
  • Zdrowe podejście organizatorów...
   Uwazam, ze w przypadku wycieczek wyjazdowych, gdzie zależy wszystkim by osiągnac cel i wrócic mniej więcej o zamierzonym czasie, organizator powinien przede wszystkim trzymać "bata" nad tempem jazdy. Nie moze być tak, że jeśli powiedziane jest ze będziemy jechac z predkością 20 km/h, to przymrozy się na to oko i jedziemy z prędkością poniżej 10! Zatem wybierając sie na jaką kolwiek wycieczkę organizowaną na zasadach "no profit" pamiętajmy o prostych zasadach. Co innego gdy krecimy sie w pobliżu Trójmiasta i zawsze do domu mamy w miarę blisko.

   ps. Niedzielny wypad do Jastrzębiej moim zdaniem byl nie tylko dobrze zaplanowany, ale i świetnie zrealizowany. Dziękuję organizatorom za wycieczkę a innym uczestnikom za wspaniałe towarzystwo. Bawiłem się na prawdę dobrze, i zobaczylem to co dotychczas bylo mi nieznane. Jeszcze raz dzięki!

   To co jeszcze podobalo mi sie, to sama końcówka rajdu: pomimo zbliżającego sie zmierzchu nikt nie popędził samowolnie byleby do przodu, byleby jak najszybciej na pociąg! To była postawa godna pochwaly, że osoby silniejsze kondycyjnie do końca wspierały te, którym już zabrakło sił !

   Pozdrawiam wszystkich
   BarteQ
   11 lat
 • Wszytsko co dobre, szybko się kończy...
  Tegoż dnia nie marnując wspaniałej okazji dołączyłem do radosnej i uśmiechniętej grupy FRANS-a, wspólnie objerzdżając bardziej sentymentalne moje opuszczone rodzinne zakątki.
  Dziękuje za wspólny wypad, miłe towarzystwo, i piękny za
  Kris
  11 lat
 • bylo bylo bylo na co po patrzec i po zwiedzac :)...
  ... naprawde duzo ciekawych miejsc do zwiedzania bylo na szlaku i ni zaden wiaterek i spozniona kolej SKM tego nie popsula :)..... dobrze ze byly z nami piekne kobiety dzieki czemu wycieczka rowerowo integracyjna nie zamienila sie w wyscig z punktu A do punktu B .....
  Andrev
  11 lat
 • Pogoda nie sprzyjała ale towrzystwo przeciwnie :-)
  Jeszcze raz dzięki za super niedzielę, naprawdę dobrze się bawiłam, choć wiatr mnie wykończył... Miałam wrażenie że przejechałam 160 NIE 80 km. Ale grunt, że koledzy byli wyrozumiali dla swoich ogonków :-) Do zobaczenia w ndz na ognisku ;-)
  Eliza
  11 lat
 • Zdjęcie na klifie
  Zdjęcie zrobiono na klifie w JG, w miejscu na które NIE wolno wchodzić. Wstyd , Panowie!
  I-Max
  5 lat
 • Zostaje
  super czasy, Pozdrowienia z przeszłości, utknąłem
  Ktoś z pętli czasowej
  1 miesiąc

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii