czy liczy na to że ten zespół za 2, 3 sezony będzie lepszy? Ale wtedy nie będzie już na parkiecie Szczotki czy Szubargi..

• :D

Brawo Trefl!!~!~!

• 41 13

• )

Sorry ale po tym meczu wiem jedno...Frasun do wymiany.Albo choć niechaj kilka meczów NBA popatrzy.Takie suche fakty.

• 29 9

• Uznajmy że nie było 4 kwarty

:D

• 17 9

• Frasun daruj sobie (6)

Poddać mecz na trzy minuty przed końcem meczu? Frasun daruj sobie już tą zabawę w trenerkę. Trzeba było postawić wszystko na jedną kartę i grać tylko za trzy, wyżej i tak byśmy nie przegrali, a może nawet i wrócilibyśmy do gry, gdyby nagle zaczęło wpadać.... najgorszy mecz na jakim byłem. Gratki dla Trefla

• 34 9

• (4)

jakbyś choć trochę nba oglądał to takich bzdur byś nie pisał. Asseco i tak sobie dobrze radzi jak na ten skład i Franc w pierwszym sezonie swojej pracy wypada b.dobrze. pozdr dla rozsądnych kibiców

• 6 7

• (3)

NBA oglądałem na długo zanim tvp2 w piątki o godz 16 relacjonowała skrót w swoim godzinnym programie jednego z meczy minionego tygodnia razem z top10. Na długo przed zanim tvp2 relacjonowała na żywo finały w pełnym

NBA oglądałem na długo zanim tvp2 w piątki o godz 16 relacjonowała skrót w swoim godzinnym programie jednego z meczy minionego tygodnia razem z top10. Na długo przed zanim tvp2 relacjonowała na żywo finały w pełnym wydaniu w nocy po między Chicago Bulls a Seattle Supersonics, ale co Ty możesz o tym wiedzieć chwaląc postawę Frasuna na ponad trzy minuty przed końcem meczu wpuszczając "II ligę plk"

• 3 3

• (2)

tak, w 45 też to widziałeś? ile pkt asseco zdobyło przez 7 min 4 kwarty? kiedy mają uczyć się rezerwy gry, jak będą mieli +30? w tym sezonie na takie wyniki nie ma szans, zresztą przypomnij sobie jaki mamy skład w porównaniu do innych i oceń czy ten wynik jest poniżej oczekiwań czy wręcz przeciwnie?

w NBA jest bardzo powszechne odpuszczanie końcówek dla rezerw....

• 4 4

• Po pierwsze to nie jest liga NBA, w której nikt nie spada, a plk gdzie jeszcze troszkę i będziemy bronili się przed spadkiem. Po drugi młodzi niech się ogrywają przy starszych doświadczonych kolegach z drużyny, a Frasun

Po pierwsze to nie jest liga NBA, w której nikt nie spada, a plk gdzie jeszcze troszkę i będziemy bronili się przed spadkiem. Po drugi młodzi niech się ogrywają przy starszych doświadczonych kolegach z drużyny, a Frasun ich wszystkich posadził na ławce na ponad trzy minuty przed końcem poddając tym samym mecz, bo gra się do końca tak jak chociażby w pamiętnych derbach w Gdyni 9-12-2012. Po trzecie jeśli potrafią gryźć parkiet z Piernikami, Anwilem, Rosą czy Stelmetem do ostatniego gwizdka to dzisiaj wymagałem nieco wiecej. Proponuję zagrać 15go z Siarką na dzień dobry tą samą piątką, co dzisiaj kończyła mecz, niech chłopaki ogrywają się z ligą, tylko po porażce nie pisz, że to lekcja dla nich była. Ciekawy jestem czy odważyłby się Franc na wystawienie takiej pierwszej piątki na pierwsze trzy minuty? Decydująca kwarta a my dostajemy już na starcie 10:0, zero reakcji, przy 5:0 należało już reagować czasem, aby rywal nie odjechał nam ponownie... Do zobaczenia na Siarce.

• 2 2

• ten wynik jest dużo poniżej oczekiwań. o mało nie wygrali ze Stelmetem czy Anwilem a tu poddali mecz po 30 min?

• 4 0

• Frasun do spania

• 2 0

• W Gdyni lepiej zatrudniać paniusie do biura i im kupować iphony do lansu niż zatrudnić zawodnika pod kosz.