Dodaj opinię

Opinie (18)

 • terminy spektakli (1)
  Pisząc artykuł o Scenie Letniej w Pruszczu warto było by podać terminy spektakli właśnie w tym miejscu. Tymczasem gdy przechodzimy na stronę o konkretnym tytule to okazuje się że na Państwa stronach już terminarz jest zupełnie inny. Jak już podajecie jakieś informacje na trójmiasto.pl to chociaż niech będą spójne.
  mas
  6 lat
  • terminy
   trzeba czytać uważnie, powyżej są podane terminy spektakli, tylko trzeba kliknąć na linka!
   KR
   6 lat
 • Kto za to płaci...
  pan placi, pani placi... fajnie wrobel wydaje nie swoje pieniadze... a pozniej bedzie klepal, ze to dzieki niemu takie spektakle sie odbywaja... a to nie dzieki niemu, tylko dzieki moim podatkom za ktore musze jeszcze ogladac ten przyklejony usmiech
  smieszek
  6 lat
 • ..a ja jestem zadowolona i dziękuję panu Burmistrzowi,że pomyśłał o mieszkańcach.Cieszę się,że mieszkam w tym coraz piękniejszym mieście.Pan krytykant z forum" smieszek " pewnie nigdy nie jest zadowolony..wydane pieniadze-źle..nie wydane-źle..bo płaci a ich nie widzi..A większość myśli ciepło o organizatorach,o imprezach letnich na Faktorii.Brawo !
  Kasia
  6 lat
 • OK, ale mam mieszane uczucia ... (3)
  dlaczego w buraczanym Pruszczu, no chyba, że chodzi o to, żeby nieść wyższą kulturę pod strzechy. Szkoda, bo można by np. w Brzeźnie, gdzie kiedyś odbywały się weekendowe koncerty, albo na Pl. Zebrań Ludowych.
  tutejszy
  6 lat
  • żart! (1)
   gdańsk pod względem organizacji imprez i ukłonu w stronę mieszkańców to się może uczyć od Pruszcza. pojedź zobacz to docenisz. Pozdrowienia dla CKiS w Pruszczu dzielnych ludków!
   fan
   6 lat
   • a czy ja neguję czyjkolwiek profesjonalizm?
    zastanawiam się tylko jaki jest sens wystawiania sztuk w Pruszczu jeśli jeżdżą tam na nie specjalnie ludzie z Gdańska.
    tutejszy
    6 lat
  • sam jestes buraczany.
   6 lat
 • oczywiście (1)
  muszą zżynać z Teatru Miejskiego w Gdyni
  6 lat
  • zżynać ?
   śmiechu warte. zastanów się nad tym co piszesz. TM w Gdyni to atrakcja komercyjna za kasę przy okazji atrakcja turystyczna, zresztą której mieszkańcy mają dość. urok to był jak grali wiele lat temu "Anioł stąpił do Babilonu", "niespodziewany koniec lata" "Mewa" - dziś już urok prysł. a w Pruszczu to jest za darmo dla ludzi cel inny i przekaz inny!
   Pruszcz górą !
   6 lat
 • REWELACJA. (2)
  artykuł dość tendencyjny. po pierwsze ani słowa o tym dzięki komu to może się dziać ! a to włodarze Pruszcza tu pięknie zadziałali. byłem w zeszłych latacj na spektaklach, koncertach - wspaniałą sprawa w urokliwym miejscu. Sprawa generalnie jest wspaniała ! nie słyszałem o miejscu gdzie regularnie można obejrzeć spektakle w plenerze Teatru i to za darmo !! nie wspomnę o cyklicznych imprezach organizowanych przez CKiS w Pruszczu. a jednak można trzeba tylko chcieć!. a Gdańsku kicha aż miło.
  gdańszczanin
  6 lat
  • wlodzarze nie organizuja dzieki sobie (1)
   tylko dzieki temu, ze mi zabrali w formie podatkow i rozdaja wszystkim, nawet tym, ktorzy tych podatkow nie placa.. Spektakle nie sa za darmo, tylko ja za to place...w formie zabranych mi podatkow...
   smieszek
   6 lat
   • Rewelacja!
    smeszek..daj spokój z tymi podatkami ,bo śmieszny jesteś !Proponuję żebyś się udał jakąś bezludną wyspę..bo ludzie to Ciebie chyba drażnią..tam będziesz miał spokój,bez imprez kulturalnych..weź tylko ze sobą swoje podatki !Kulturalne lato w Pruszczu to super sprawa..I kto się przeprowadził np z Gdańska..to nachwalić się nie może.:)
    Kasia
    6 lat
 • pracownik budzetowki albo podopieczna MOPS Pruszcz (2)
  ja nie mam nic przeciwko kulturze, mam tylko przeciw niewlasciwym rozdzielaniu srodkow. Wrobel leczac swoj kompleks braku drewnianego domku na drzewie utopil miliony na park rozrywki, zadluzajac tym samym miasto i podnoszac podatki.
  Uwazam, ze kultura owszem, jak najwiecej i sama sie obroni komercyjnie. Jak jest dobra sztuka, muzykal, czy opera - zawsze sa pelne sale, ale tylko gnioty trzeba sponsorowac w ramach dbania o wyborcow...
  Prawdziwa sztuka i kultura obroni sie sama...
  smieszek
  6 lat
  • Cieszymy się,że w Pruszczu mamy taka ofertę kulturalną na lato (1)
   o ile wiem to miasto nie jest zadłużone..i na pewno nie z powodu organizacji przedstawień kulturalnych..(najważniejsze drogi!)Czy burmistrz ma kompleksy czy nie ,to tylko ty to wiesz człowieku..Czy ma kompleksy..i z jakiego powodu..
   Ja chodzę do teatru,opery..płacę za to ciężkie pieniądze i cieszę się,że latem mogę skorzystać z bezpłatnej oferty letniej mojego Miasta..Cieszę się ,że inni też mogą skorzystać i pewnie jest to ich jedyny kontakt z kulturą.Każdy może coś znaleźć dla siebie..np.lekkie przedstawienie teatralne i muzykę tzw.poważną.W końcu jest kanikuła,nikt nie oczekuje "Dziadów".Fajnie ,że tyle osób..dzieciarni przychodzi do tego Parku Rozrywki jak to nazwałeś..widocznie jest to potrzebne.Myślę,że sam może masz kompleksy..i dzięki forum jakoś możesz sobie ulżyć,zaistnieć przez chwilę.Nie zgadzam się z Twoją opinią.Mam nadzieję,ze nigdy nie zostaniesz Burmistrzem..nie wydałbyś ze strachu żadnych pieniędzy i umarlibyśmy w tym mieście z nudów.Daj spokój.. wyluzuj i nie wkurzaj.
   Kasia
   6 lat
   • do smeszka
    ..a w ramach dbania o wyborców..? Co ma jedno do drugiego?..Człowieku zastanów się..tam nikt nikogo nie agituje.Widać,że tam nie chodzisz ..i po co się wymądrzać ?
    Kasia..nie prac budzetówki ani podopieczna Mopsu
    6 lat
 • nic nie zastąpi sceny letniej w orłowie
  6 lat
 • Brawo !
  Bardzo się cieszę, że w Pruszczu można oglądać spektakle Teatru Wybrzeże! Oczywiście, że należy dbać o podstawowe potrzeby mieszkańców, ale nigdy nie można zapominać o kulturze. Dlatego gratuluję wszystkim, którzy organizują imprezę. Warto kontynuować to dzieło.
  anna
  6 lat

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii