Dodaj opinię

Opinie (18)

 • Ale piach
  7 miesięcy
 • i nie ostatnia
  7 miesięcy
 • Trenera od bab out !!!
  Ten trener to obraza dla wszystkich poprzednich trenerów Wybrzeża. Kompletnie nie nadaje do pracy z facetami. Swoje oderwane od realiów pomysły uskutecznia bez przekonania. Gdyby sędziowie więcej litości mieli to by dostał czerwona i zjazd do szatni. Kalisz przyjechał przygotowany na Wróbla, Janikowskiego i Adamczyka. Orenburg widać nawet się wysilił obejrzeć mecze Kaliszan. To nie zawodnicy przerżnęli mecz, tylko kompletny brak pomysłu i strategi u trenera. Buja gdzieś myślami po skandynawskich Valhalach ... Po tym meczu nawet nie powinien mieć prawa wejść do szatni w roli trenera. Brawo Chmielinski - klasa! Brawo Komarzewski! To był ich mecz, ale 2 to za mało.
  Ania
  7 miesięcy
 • Dzisiejszy występ zespołu Wybrzeża można określić jako kompromitujący. Dziewięć bramek do przerwy z czego dwie z karnego to rozpacz. Mając w zespole w drugiej linii co najmie dwóch snajperów z górnej półki , Wróbla i Adamczyka, a do tego Ramona i Gaika na zmianę, dobre koło i niezłe skrzydła zespól zdobywa do przerwy 7 bramek z gry !!! Czy trener potrafi tak przygotować zespół , żeby wykorzystać ten potencjał ? Jak się okazuje nie. Stawia to pod olbrzymim znakiem zapytania kwalifikacje tego Pana do prowadzenia zespołu męskiego na poziomie Superligi. No może w ataku trzeba mieć trochę lepsze przygotowanie techniczne niż w obronie. W ataku trzeba umieć piłkę złapać , celnie podać, oddać skuteczny rzut, wykonać zwód, zrobi zasłonę i jeszcze kilka drobnych rzeczy. I tu jest rola trenera ,który pod te umiejętności powinien przygotować rozwiązania taktyczne. Jak one wyglądają , świadczy zdobycie 7 bramek z gry. Ale w obronie trzeba po prostu harować , umiejętnie odczytywać zamiary atakujących i z sobą współpracować.. A jak wygląda obrona Wybrzeża ? Durszlak. Zespół z meczu na mecz gra coraz gorzej !!! Do tego zachowanie Pana trenera w strefie zmian. skandal. chyba że takie są zwyczaje w Danii , ale póki co to gramy w Polskiej Superlidze na terenie Polski. Czy Pan tym grubiańskim zachowaniem chce przykryć braki w przygotowaniu trenerskim.? Nie maja "szczęścia"decydenci w klubie obsadzając ważne stanowiska , kształtujące opinię i prestiż klubu. Może nowa Pani Prezes pokaże swoje przywódcze cechy, swoje menadżerskie doświadczenie i wyprowadzi zespół z zapaści. Okazja jest wyśmienita.
  7 miesięcy
 • Tu szkoda jakichkolwiek słów oprócz dziadostwo !!!
  7 miesięcy
 • To nie jest przegrana, to jest prawie... pogrom! i to na własnym boisku
  z drużyną, która nie jest na szczycie tabeli lub zaraz za.
  To drużyna, z którą u siebie, jest obowiązkiem wygrać!
  p.s.
  A może by tak włodarze Wybrzeża, może nie w trakcie, ale po sezonie, przeprosili się
  z.. Panem Danielem Waszkiewiczem, o ile Pan Daniel, nie jest zajęty zawodowo
  (tj. nie prowadzi jakiejś drużyny).
  7 miesięcy
 • Jeszcze trochę, a na hali zamiast kibiców będzie już tylko wiatr.
  6 miesięcy
 • Klub fatalnie zarządzany. Pozorne działania. Interesem kręcą ludzie dla których kasa jest najważniejsza, a nie tam jakieś wyniki sportowe. Może nowe władze skończą z tym marszem. Powodzenia.
  Oddany kibic
  6 miesięcy
  • Zgadzam się ,że na szczeblu Zarządu decyzje są kuriozalne , napędzane prywatą. Na poziomie wykonawczym - organizacyjnym , zespół pracujący można zaliczyć do najlepszych w Superlidze. Wystarczy popatrzeć na organizacje meczów , różnego rodzaju poza sportową aktywność , ogólnie marketing . Robią to wzorowo.
   6 miesięcy
 • Doskonała okazja, żeby
  wykazał się nowy zarząd.
  6 miesięcy
 • jakie play off? Litości
  6 miesięcy
1

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii