• (1)

Rzeczywiście, przy tak słabym zespole niesamowite osiągnięcie, GTK lepiej z VBW grało. Niedługo prawdziwa weryfikacja w Eurolidze. Trochę parodia koszykówki się robi w tym sezonie, za duża przepaść. O klasę słabiej zespoły.

• 4 5

• Amalia pokazała Vetrze że może zrobić różnicę, konkretną różnicę.
        Zeszły sezon Euroligi pokazał że wyniku nie da się zrobić grając tylko 7 zawodniczkami.
        A dzisiejszy wynik Amalii jest fantastyczny, miała dzień gdzie wszystko jej wychodziło.

• 11 0

• Laura przemęczona po kadrze, (1)

Ale znowu dablu dabl.

• 10 0

• Ile one grały meczów, żeby być zmęczone? W ciągu 3 tyg. 2 mecze. I ostatnio jeden. W zeszłym sezonie, to tak, co 3-4 dni mecz.

• 0 0

• Tort Show

I zamiast kibiców torta zje kto inny

• 5 0

• Przewaga VBW Arki nie bierze się z niczego (2)

To efekt zestawienia odpowiedniego zawodniczek z talentem, charakterem i wykonującym świetna prace na treningach. I to owocuje na meczach gdzie każda zawodniczka może być w danym spotkaniu liderem czego najlepszym dowodem jest dzisiejszy show Amali Rembiszewskiej, Brawa dla niej i całego zespołu

• 12 3

• Już niedługo sprawdzian w Eurolidze, wtedy zobaczymy jak tam talenty, treningi itd. Na razie inne zespoły sa tłem. Nie ma drugiego zespołu w naszj lidze z tak silną pierwszą piątką, więc nie ma z kim porównywać.

• 7 3

• Jeżeli jedna rzuca to druga broni

W każdej drużynie zadania są podzielone. Kama zawsze spisuje się w obronie w roli plastra a w ataku swoją trójkę zawsze dorzuci.

• 8 1

• Psychika (2)

Czemu Analia dzis tak dobrze?Bo bez kibicow i nie ma presji.Za to Kamila ma psychike stałą czy są kibice czy nie poprostu jest...słaaaba

• 2 9

• Wie co pisze (1)

Jesteś burak , znasz się na baskecie jak kaczor jna balecie klasycznym . Są przydzielone zadania i Kamila wykonuje swoje w 100 procentach .Czy nie zastanawia ciebie czemu zostaje powoływana do kadry Polski ?

• 5 1

• Kama nie grała w meczu reprezentacji.

• 3 0

• Czekam na sapanie na Amelię (3)

• 5 0

• (2)

Rehabilitacja za reprezentację 2 pkt. w 15 min. No, ale tam chyba lepszy zespół grał, ta Anglia?

• 2 6

• Mylisz się co do meczu reprezentacji (1)

Amalia grała z Brytyjkami 15:22 minut, 7 zbiórek, eval 9, minus 1 gdy była na parkiecie.
        Gdy jej nie było to w 24:38 minus 27.
        Co jak co ale to nie ona zawaliła mecz, można nawet mieć pretensje do trenerów że grała tylko 15 minut.