Dodaj opinię

Opinie (5)

 • Podobne odczucia
  Mam podobne odczucia jak autor artykułu. Jak dzieci przestała ciągnąć fabuła to myślałem, że choć postacie dadzą radę zaciekawić najmłodszych widzów. Gdy i to się wyczerpało to już szmery zniecierpliwienia stawały się coraz częstsze. Najgorsze było to, że moja córeczka powiedziała że następnym razem pójdziemy do kina bo taki teatr jej się nie podoba. Ja się z jej argumentami zgodziłem, szkoda tylko już straconej okazji na zainteresowanie teatrem.
  1 rok
 • Ale śliczna ta księżniczka.
  Gratuluję urody.
  XXX
  1 rok
 • trochę inne spojrzenie
  A ja nie zgodzę się z autorem. Byłam z dwójką dzieci - 3 i 8 lat. Chłopcom bardzo się podobała bajka i takie niespodziewane przeskoki akcji. Młodszego urzekła Księżniczka. Starszemu podobało się rozwiązanie sytuacji problematycznych. Spektakl niekonwencjonalny, wprowadzający widza w prawdziwy świat Teatru. Mało tego spektakl niosący też przesłanie dla dorosłych. Abyśmy zastanowili się czy faktycznie dotrzymujemy obietnic danych dzieciom. Zdecydowanie polecam.
  Łysa
  1 rok
 • Spektakl który warto obejrzeć
  Trzeba zabrać córkę do Teatru Miejskiego na Śnieżkę i krasnoludków (z humorem, smakiem, dobra muzyka)
  1 rok
 • to żadna stracona okazja, trzeba po prostu zobaczyć inne spektakle! polecam repertuar teartru miniatura, są tam dokładnie oznaczone preferencje wiekowe, albo inne teatry - np. w gdyńskim Konsulacie Kultury?
  8 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii