Opinie (5)

 • Po prostu wyrobiliśmy sobie negatywna reklamę drogiego, przeludnionego i totalnie przereklamowanego miasta z rynkiem pracy i zarobkami nieco lepszym niż w Bydgoszczy, ale za to z cenami życia takimi jak w stolicy:) Po

  Po prostu wyrobiliśmy sobie negatywna reklamę drogiego, przeludnionego i totalnie przereklamowanego miasta z rynkiem pracy i zarobkami nieco lepszym niż w Bydgoszczy, ale za to z cenami życia takimi jak w stolicy:) Po prostu ciężej jest ściągać tutaj nowych naiwniaków którzy będą chcieli dygać jak niewolnicy u polskiego Janusza, z czego 2/3 wypłaty wydadzą na wynajem zdezelowanego mieszkania w satrym zasilanym bloku, a resztę na jedzenie:)

  • 10 1

 • Najwięcej cudzoziemców to licencjonowani partnerzy firm Freenow, Uber, Bolt.

  Nie, nie są pracownikami, są licencjonowanymi partnerami firm zagranicznych Freenow, Bolt, Uber. Niewidoczni dla ZUS, dla US, dla UP. Pracują po 12-16 godzin, śpią na zmiany w jednym łóżku, lub w wynajętym aucie. Tak się robi interesy! - nie widać, a kasa płynie.

  • 5 2

 • Ale tu trzeba się cieszyć, że ktoś będzie pracował.

  A nie za chwilę będzie pełni emerytów i nikt nie będzie robił na nich. Ludzie zrozumcie, że polska się wyludnia i najlepszym rozwiązaniem jest pozyskanie ludzi pracujących z innych państw. Tylko żeby pracowali, a nie na zasiłkach.

  • 1 5

 • Z czego

  Z czego się cieszyć oni nie odprowadzają u nas podatku ani Zusu rozliczają się u siebie bądź pracują na lewo. A u nas kordony emerytów druga połowa to siedzącą w domu i pobierająca cuda obiecane.

  • 2 0

 • Pozwolenie na wjazd pracowników zza granicy najbardziej uderzyło w osoby które te prace wykonywały

  za to najbardziej na tym zyskali właściciele firm budowlanych, Polakom którzy wykonywali te nisko płatne prace zabrano możliwość podniesie sobie stanu życia przez naturalne wymuszenie na pracodawcy podwyżki pensji, de

  za to najbardziej na tym zyskali właściciele firm budowlanych, Polakom którzy wykonywali te nisko płatne prace zabrano możliwość podniesie sobie stanu życia przez naturalne wymuszenie na pracodawcy podwyżki pensji, de facto wpuszczanie pracowników zagranicznych niewykształconych, bez doświadczenia, utrzymuje najniższe pensje (nie mylić z płacą "minimalną") na ciągle tym samym poziomie .

  Nie mam nic do innych narodowości ale najważniejszy jest nasz interes i tym powinniśmy się kierować przy wpuszczaniu pracowników z innych krajów.

  • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.