Dodaj opinię

Opinie (14) 3 zablokowane

 • Znów podwyżka
  Fajna zabawa, ale patrząc po ciągłych podwyżkach mamy w Polsce chyba hiperinflację. Może przydałaby się wersja mniej płatna dla tych co tam nie śpią ?
  4 miesiące
 • Przynajmniej jedno ze zdjęć jest wyciągnięte z głębokich czeluści archiwum - jeszcze wiązane numery tekstylne - to było wieki temu :-)
  4 miesiące
 • kiedy s to były kultowe imperzy obecnie juz czysta komercja dla korposzczurków (3)
  4 miesiące
  • A niby czemu miałaby to nie być impreza komercyjna. Chcesz to zrób za darmo. Wymyśl, pojeździj, załatw miejscówkę, pozwolenia, służby ratunkowe i całą resztę majdanu. Poświęć swój czas, a potem i tak się znajdą malkontenci. To już wolę, żeby narzekali za pieniądze. Czasy tzw. Pracy u podstaw dawno się skończyły. Pokaż trzydniową imprezę na poziomie europejskim, z taką różnorodnością tras i takim zapleczem na 1500 osób, która byłaby tańsza. Dla przykładu, choć trochę z innej beczki biegi ultra na dystansie 100 km kosztują średnio 150-200 zł, a w górach to nawet do 400 zł dochodzą. Jest dużo imprez mniejszych bardziej kameralnych po 40-50 zł dla "nie korpoludków". Szkoda tylko, że w tych tzw. "kultowych" imprezach czas się zatrzymał, a prym tam wiodą członkowie towarzystw wzajemnej adoracji. Harpagan próbuje się rozwijać. Czy to źle? Kto stoi w miejscu ten się cofa. Dla jasności nie pracuję w korpo i nie widzę też potrzeby uwłaczania ludziom pracującym w takich firmach.
   Konrad
   4 miesiące
   • Impreza
    Rzecz w tym że gdyby organizatorzy pokrywali wszystkie koszty to nikt by nie protestował. Niestety cel tych imprez to naciąganie różnych firm, samorządów , szpitali itd a korzyści finansowe tylko dla grupki organizatorów i co ciekawe nie ponoszących żadnej odpowiedzialności za jakieś wypadki itp.
    4 miesiące
  • Korposzczurki tylko w maseczkach
   1 miesiąc
 • Narzekanie na opłaty 3...2...1.. start...

  Jak cię nie stać, to zaoszczędź... nikt mi nie powie, że 80 zł 2x w roku to dużo..
  olo
  4 miesiące
  • hmm... zależy jak patrzysz
   jak Harpagan to dla Ciebie jedyna impreza to ok - może i nie jest wtedy to dużo.
   Ale jak regularnie startujesz to wpisowe może zaboleć.
   Zgoda - skala imprezy jest inna, ma swoją renomę i klimat.
   Ale to dalej jest 3 x więcej niż wpisowe na innych zawodach, a jak nie korzystasz z całej otoczki to ciężko uniknąć posądzania o komercjalizację.

   PS. jakie 2 x 80 zł - teraz to przecież 119 w pierwszym terminie.
   stały bywalec
   4 miesiące
 • Nie mogę się doczekać
  Lipusz wspominam bardzo miło.
  4 miesiące
 • Zapisany!
  Jeeea!!! TR100 tradycyjnie
  mckoper
  4 miesiące
 • Dobrze ze nie w centrum miasta (1)
  W koncu taka impreza poza Trojmiastem. Miasto nie bedzie zablokowane. Maratony moglyby sie tez odbywać poza. Kto che ich ogladac lub kibicowac jedzie poza miasto. I zdrowiej dla uczestnikow.
  Maria
  4 miesiące
 • Zapisz, zapłać, a my zabronimy, bo wiadomo, korona, asf, wybory za pasem, trzeba tępić dziki i lasy wycimać
  wojtek
  3 miesiące

Twoja opinia

zamknij

Regulamin dodawania opinii

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat