Opinie (52) 5 zablokowanych

• Żarko zasługuje na kontrakt (8)

Żarko to bardzo dobry zawodnik z doskonałą wydolnością. Ma świetną lewą nogę, dobre dośrodkowania. Takiego piłka nam trzeba do gry skrzydłami, którą regularnie stosujemy. Życzę liczb i zdrowia panie Żarko.

• 84 7

• Oczywiście że zasługuje (2)

Bardziej niż Gajos czy Makowski (jak już nie jest młodzieżowcem). Niestety jedna niefortunna interwencja na czerwo, bodajże w Pucharze Polski skreśliła go na długo u trenera Piotr S. Z drugiej strony Makowski po czerwonej na Kapustce wrócił od razu do kadry....

• 2 5

• czerwo dostał na inaugurację poprzedniego sezonu z ŁKS w Łodzi i od razu kara 5 meczy

• 5 0

• póżniej kozacko zagrał w Lidze Europy z Broendby, gdzie szaleli na lewej flance razem z Mladenem, wrócił do gry w lidze, bramka w Gliwicach, zagrał ledwie parę meczy i w derbach dostał kolejne czerwo za ,, przepychankę''

póżniej kozacko zagrał w Lidze Europy z Broendby, gdzie szaleli na lewej flance razem z Mladenem, wrócił do gry w lidze, bramka w Gliwicach, zagrał ledwie parę meczy i w derbach dostał kolejne czerwo za ,, przepychankę'' z Myciem przy linii bocznej, tym razem kara 3 miesięcznego zawieszenia, łącznie pauzował jesienią 2019 w ponad 20 meczach, na obozie w Turcji podejrzenie choroby serca, praktycznie nie grał do czerwca, wrócił na ostatnią kolejkę ligową, powrót okrasił asystą w Wrocławiu, w finale Pucharu Polski w Lublinie zagrał w podstawie i dał asystę Haydaremu na 1:0, póżniej znowu zniknął ze względów zdrowotnych, wrócił na mecz z Wisłą Kraków i potrzebował ledwie 10 minut do strzeleni gola na 2:0, chociaż grał po ledwie 10 minut dawał dobre zmiany, z Zagłębiem wyszedł w podstawie, strzelił gola, zagrał dobry mecz, powinien mieć jeszcze asystę, rzucił piłę ,, palce lizać'' do Zwolaka, ten niestety przestrzelił w świetnej sytuacji

• 0 5

• Nie bądźcie naiwni, on szuka nowego klubu dlatego tak gra. Wie, że moze dostać lepszy kontrakt ztaka formą.

• 0 3

• Według mnie na rok można przedłużyć. Przestańmy oddawać piłkarzy za darmo tak jak Mladenovica!

• 54 4

• Danziger (5)

Ten piłkarz robi różnicę. Dać mu dobry kontrakt jak najszybciej bo pójdzie do legii ( tak jak Mladen). Chyba jeszcze trochę kasy zostało w klubie ?

• 43 11

• (2)

Nie zgadzam się. Spodziewałem się po nim więcej.

• 0 7

• Zapomniałem dopisać. (1)

Udovicic przydałby się w naszej arce.

• 4 1

• Gdingener

Tak jest. Dawać Żarko do naszej Arki. To jest dobry piłkarz, a u nas takich brakuje.

• 3 1

• ty hans tu Polska. Wypad stąd za Odrę do osi.

• 4 5

• papiery są, wiadomo, tylko w jakim kolorze?

• 0 3

• (1)

W odwecie pokażemy farelke.

• 6 7

• Mandziara to chyba boiler może pokazać

• 0 3

• Fajnie zagrał.Tylko czy na pewno będzie to częściej powtarzał? Zależy na jak wysoki kontrakt liczy,bo jeśli na taki sam jak teraz to raczej nie przedłużać.Za te pieniądze można kogoś młodszego zatrudnić z perspektywą na przyszły zarobek. Obecna Lechia raczej schodzi z kosztów.

• 21 13

• Jeśli jest taki dobry i pożyteczny to można by zaryzykować na kolejny rok. Kilkuletni kontrakt odpada bo za stary jest jak na sportowca.

• Otwieraj.

Pojedź do Niemiec czy Hiszpanii i otwórz tam stadiony. Jak tam ci się uda, to może nam będzie łatwiej.

• 4 4

• Żarko to kawał piłkarza, kreatywny, inteligentny gracz, pomimo swoich lat ma niespożyte siły i końskie zdrowie, jeżeli będzie regularnie grał czy to w podstawie czy jako joker na 20-30 minut gwarantuje przyzwoite cyfry,

Żarko to kawał piłkarza, kreatywny, inteligentny gracz, pomimo swoich lat ma niespożyte siły i końskie zdrowie, jeżeli będzie regularnie grał czy to w podstawie czy jako joker na 20-30 minut gwarantuje przyzwoite cyfry, bramki, asysty, kluczowe podania, póki co zagrał wiosną w 3 meczach w Ekstraklasie, spędził na boisku 110 minut, strzelił 2 gole, asystę skradł mu Zwolak w meczu z Zagłębiem pudłując w świetnej sytuacji, Żarko świetnie czuje się w Gdańsku, nie zamierza zmieniać Klubu, zaufałbym mu i dał 2 letni kontrakt.