Opinie (84) 3 zablokowane

• (2)

Nie narzekajmy, nie graliśmy z byle kim tylko z zespołem Ekstraklasy - zamiast narzekać, że przegraliśmy 0 -1, cieszmy się, że skończyło się tylko 0-1. Generalnie nie ma wstydu. Czuję, że niebawem Arka znowu zmierzy się z Legią Warszawa.

• 5 18

• spokojnie to tylko były rezerwy Warty

z 2 ligowcami wygramy sparingi. Z Kaliszem i Olimpią Grudziądz będzie ciężko ale jestem dobrej myśli.

• 8 2

• Graliście z juniorami Warty szczegolnie w drugiej polowie

• 4 4

• obserwowałem nowy nabytek Pana Zmorzyńskiego. (1)

Mam mieszane uczucia. Pewnie go trema zjadła. Młodzieżowcy z Warty dali mu pokaz umiejętności.

• 20 3

• Jaka trema? Parę błędów, poza tym kilka dobrych przechwytów przy lepszej grze zespołu na kontrę dla Arki, plus doskok z zamknięciem rywala. Do tego dobra gra ofensywna, zwłaszcza dobre wybory z podaniami do przodu. Przesadzasz z krytyka.

• 6 2

• Haha...tytuł brzmi jak ogłoszenie w pośrednictwie pracy:)

Może juz czas tam zawiesić karteczkę na tablicy korkowej?:) A może czas dołączyć jeszcze wakat na uczciwego włąsciciela?:)

• 14 2

• Tragedii jeszcze nie ma... (1)

...bedzie za moment, jak II ligowcy dobiorą sie Arce do d*pska

• 10 8

• W Twoim przypadku jest tragedia...

Poświąteczna choinka w d**sku i jak ją wyjąć?
      Gorzej niż z parasolką...

• 0 0

• Pierwszy sparing (3)

Też obejrzałem ten sparing, z naciskiem że to pierwszy sparing po zimowej przerwie , przegrali i co z tego można wygrać wszystkie sparingi i zebrać baty na wiosnę w sezonie zassdniczym mozna tez przegrać wszystkie a w

Też obejrzałem ten sparing, z naciskiem że to pierwszy sparing po zimowej przerwie , przegrali i co z tego można wygrać wszystkie sparingi i zebrać baty na wiosnę w sezonie zassdniczym mozna tez przegrać wszystkie a w lidze sobie dobrze poradzić-zobaczymy? A tych co tak krytykują zapraszam na boisko niech pokarzą co potrafią obawiam się do końca meczu by nie wytrzymali więc niech nie smuca bo szkoda czasu na te dyrdymaly Czas okaże " czy z tej mąki będzie chkeb" Ja przynajmniej nie spusuje z góry tego zespołu na niepowodzenie

• 8 16

• hey co do za argument (2)

a ja jestem mechanikiem samochodowym

niezadowolonych z moich usług zapraszam niech pokażą co potrafią i sami sobie naprawia...

widzisz absurd tego co piszesz....

• 5 1

• Burak jesteś

• 1 1

• Gościu, wystarczy że ja zostawiłem u Ciebie samochód. Nikomu nie polecam. Piąta liga wśród mechaników. Nie dość że spieprzy robotę, to jeszcze będzie winił wszystkich tylko nie siebie, dokładnie jak w komentarzach.

• 1 3

• Czyli,jest gorzej niz było! (2)

Osłabiona Arka w zimowej przerwie, może grać tylko o przetrwanie! Tak, przetrwanie, bo utrzymanie to pewnie będzie, ale to nic nie zmieni w sytuacji klubu. Myślę, że za rok, Kolakowscy będą zwijać zabawki. Do tego czasu, sprzedadzą wszystko co się rusza a pieniędzy od Miasta już pewnie nie będzie. Tak, że na wzmocnienia nie liczmy!

• 34 12

• Widząc z Twojego wpisu sporo żalu, niż konstruktywnej krytyki. Nie potrafisz nawet skleić jednego rozsądnego argumentu.

• 4 6

• Chłopie nie popłacz się. Pierwszy sparing na początek okresu przygotowawczego, a Ty już wycierasz smarki.

• 6 2

• Opinia wyróżniona

Dojadą Adamczyk i Aleman i będzie lepiej(O ile dojadą)

Jeszcze Bunoza i będzie git. To tylko sparing. Rozpoznanie nowych i młodych w różnych kompozycjach, wariantach meczowych. Szału nie było, ale walczyli.