Dodaj opinię

Opinie (28) 5 zablokowanych

 • System alarmowy a ubezpieczenie
  Większość z nas, przy ubezpieczeniu mieszkania, domu, korzysta ze zniżki z tytułu zamontowanego systemu alarmowego. Proszę pamiętać, że podanie takiej informacji do umowy ubezpieczenia, zobowiązuje nas do prowadzenia "książki serwisowej systemu sygnalizacji włamania", oraz wpisywania w niej przeglądów wykonanych przez osobę uprawnioną. Brak takich adnotacji, w przypadku wystąpienia szkody, skutkuje odstąpieniem od wypłaty odszkodowania.
  Ubezpieczyciela nie interesuje jakość, wartość oraz technologia naszego systemu. Powinno go interesować poinformowanie nas jako stronę umowy o obowiązku przeglądów. Niestety ten temat umyka agentom ubezpieczeniowym, a my nie zdając sobie sprawy śpimy bezpiecznie.
  WBA
  3 lata
 • sopot (2)
  A jaka agencja ochrony dojedzie na alarm?
  sopot
  3 lata
 • ochrona domu
  Najskuteczniejsze jest porozwieszanie w odpowiednich miejscach taśm obustronnie klejących, lepów na muchy i haczyków na ryby. Albo mieć groźnego kota, np. Puszka.
  gdaadg
  3 lata
 • Trochę uwagi przy wyborze systemu!
  Jestem uż poza branżą, ale parę lat w tym przepracowałem. Jak widzę, co ludzie dają sobie wciskać, to aż skręca. Chcą zabezpieczyć dom i bez zastanowienia dają się naciąć firmie tzw. ochroniarskiej, która zamontuje im alarm prosto z Chin (w jednej paczce i centrala i konsola i sygnalizator), tanio ale i tak za 4x wartość systemu, a potem co miesiąc abonament...Zrozumcie ludziska, że takim firmom nie zależy na bezawaryjności i skuteczności waszego systemu. Oni tylko chcą wysyłać patrole. Często, bo z tego jest kasa. Chcecie mieć zabezpieczony dom, poczytajcie sami, kupcie dobry system, a jeżeli chcecie się czuć pewniej, wtedy dopiero wyprowadzajcie sygnał do agencji ochrony!
  PIRomonter
  3 lata
 • A Panie, a czemu ten mój alarm nie zadziałał?
  - A ile żeś Pan za niego dał?
  - Aaa, okazja była. Wytargowałem za 5 stówek i to już parę lat temu.
  - Ktoś to Panu sprawdzał czy to w ogóle jeszcze działało?
  - No niee. Nawet chcieli, ale jak usłyszałem, że 200 za sprawdzenie i baterię, to za drogo było.
  - No i co? Wynieśli Panu pół hurtowni. To pewnie teraz Pan wreszcie zainwestuje w dobry alarm?
  - A teraz to już po co? Dwa razy piorun w to samo drzewo nie wali, tak mówią...
  (na fakcie)
  PIRomonter po piwku
  3 lata
 • System bezprzewodowe i własny monitoring
  My zastąpiliśmy standardowy system antywłamaniowy systemem inteligentnego domu. Właściwie to bardziej go rozbudowaliśmy o kilka funkcji, które pozwalają nam samodzielnie kontrolować dom. Nie mamy kamer w każdym zakamarku, ale kontaktrony na drzwiach i oknach, plus kilka kamer w zupełności nam wystarczają. Mamy też zestaw głośnomówiący, więc w razie wejścia intruza jesteśmy w stanie poinformować go o tym, że go widzimy, nagrywamy i właśnie jedzie po niego policja. Takie możliwości daje m.in. system F&Home, który przy okazji pozwala sterować elektroniką i ogrzewaniem w domu.
  Sylwia
  2 lata
2

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat