Dodaj opinię

Opinie (210) 5 zablokowanych

 • A prezes PCr... (6)
  A dyrekcja PCR Sopot nadal przyjmuje pacjentów... Naraża na zdrowie nie tylko kusząc starszych ludzi zabiegami w czasie epidemii ale również pracujących tam ludzi..dziewne jest to że oddział zamknięty,pani prezes nie obecna..(chciałam zgłosić skargę na traktowanie personelu) a biedni rehabilitanci narażają swoje zdrowie..czyzby to zemsta za ich strajk w zeszłym roku......
  Wstrząśnieta pacjentka....
  4 miesiące
 • Oksymoron: sanatorium w Sopocie (2)
  ABC
  4 miesiące
 • Kwarantanna (1)
  A kto będzie pracował przy obsłudze osób poddanych kwarantannie, jeżeli dojdzie do przekształcenia tych obiektów?
  NataliaP.
  4 miesiące
  • Jak dadzą zabezpieczenie, ja mogę bardzo chętnie. Skoro lekarze w szpitalach leczą zakażonych , można to robić w miarę bezpiecznie, pod warunkiem przestrzegania wymogów bezpieczeństwa.
   4 miesiące
 • Rychło w czas. A do tej pory oglądali wiadomości z galaktyki andromedy pewnie.
  4 miesiące
 • a jeśli wirusa nie ma (3)
  to co z Was za lekarze
  4 miesiące
 • To jest chore (7)
  Na rehabilitacji w Baneologicznym nadal chodzą pacjenci na zabiegi.
  Czy ktoś tam myśli?
  Czy osoba kierująca placówką odpowie za roznoszenie ewentualnego wirusa....
  Czy pacjenci mają rozum?
  4 miesiące
 • ha ha ha kurort dobry żart.... (8)
  Największe nad polskim morzem siedlisko patologii, burdelów, klubów nocnych, gdzie w każdy weekend zjeżdża horda pijanego i naćpanego bydła z całego pomorskiego, oraz wszystkie dostępne dajki...
  pełno pijanej gimbazy pod monopolowymi, Monciak wygląda jak Stalingrad w 1942...
  Powietrze też takie sobie, morze brudne, no kurort jak nic!!!
  4 miesiące
  • Czy Ty wiesz co to jest patologia ?
   Czemu obrazasz ludzi mieszkajacych w Sopocie?
   Z zawisci?
   4 miesiące
  • A zyski na walkę z PiS idą ...
   4 miesiące
  • Ta patologia to z zewnątrz, prestańcie do mas przyjeźdżać.
   Ta patologia to nie są Sopocianie, nasi chleją po domach. Monciak tak wygląda, bo się tłumnie zjeżdżacie. Nawet teraz przyjeżdżają pajace na gofra i kawę na wynos. Nie rozumiem tego.
   4 miesiące
  • gdzie jest policja? (2)
   4 miesiące
  • A propo Kurort
   Popieram wpis na miano Kurort i Uzdrowisko my Sopocianie (których coraz mniej) jeżeli zdążymy za naszego życia wszelkimi siłami popieramy wszelkie działania przywracające naszemu Sopotowi dawną świetność- to zbyt liberalne decyzje Sopocie go magistratu ( nieograniczona ilość wypitego alkoholu lokale szemrnej reputacji lokale na short time brak zdecydowanych interwencji Służb a w każdy weekend kilkadziesiąt tysięcy "gości" Co jest naturalne zostawiają w WC prezenty, które i tak trafiają z """ oczyszczalni""" do Zatoki 1 km od molastąd słynny sopocki JOD!!! pachnie!!! szambem!!!!!!!!
   Xeslaw Gdańsk
   4 miesiące
  • potologia
   A gdzie jest Prezydent , teraz chowa głowe w piasek , dlaczego tak pózno zamkniete sanatora ?? Pani Gierak Pilarczyk - tes seniorka i nie umie podjac decyzji ???? patologia w tym Sopocie . Burdele , pijani , takie sa rzady zatwardziałych glow od lat rządzacych Sopotem - czas ich zmienic na czele z patologią - Karnowskim .
   Krzysztof
   4 miesiące
 • PCR nadal zabiegi
  a cały świat trąbi Zostań w domu..
  A najbardziej Seniorzy!

  Bezmyślność
  4 miesiące
 • Pcr Sopot (4)
  Chciałam zapytać co z Pomorskim Centrum Reumatologii? Przecież jest to również uzdrowisko, ale rządząca tam Pani Prezes, upiera sie przy swoim. Byłam świadkiem w poniedziałek jak przychodzili tam pacjenci m.in. 28 rocznik, 34, itd. Przecież te osoby są najbardziej narażone na niebezpieczeństwa, jakie niesie za
  Sobą koronawirus? Byłam świadkiem, jak personel prosił starsze osoby, aby przełożyli zabiegi, a następnie jakaś Pani, przyszła i zaczęła wykrzykiwać, ze zabiegi maja si odbywac. Cały personel i pacjenci są narażeni! Czy osoba rządząca czeka, aż przyjdzie zarażony pacjent i zarazi innych pacjentów oraz cały personel?
  Ale najważniejsze, ze cały zarząd i administracja zapewne siedzi zamknięta na cztery spusty :).
  Sopocianka
  4 miesiące
  • Zabiegi w PCR w Sopocie
   Administracja jest zamknięta dla petentow Tak jest napisane na stronie PCR w Sopocie.... A zabiegi się odbywają....Ciekawe.....
   Rozsądna pacjentka
   4 miesiące
  • PCR nie jest żądnym uzdrowiskiem ani sanatorium, to zwykła placówka medyczna, pacjenci dla których rehabilitacja medyczna jest kluczowa dla ich zdrowia nie wykonają zabiegów przez telefon!
   wstrząśnięta i zmieszana pacjentka
   4 miesiące
   • Co za bzdury!
    Ale ma charakter uzdrowiska. A sam Sopot jest gmina uzdrowiskowa. Przeciez my jako pacjenci mamy bezpośredni kontakt z personelem, reszta pacjentow,
    Plus ludzie dojeżdżają komunikacja! Pani prezes naraża pacjentow Oraz swój personel! Dzis chciałam dodzwonić sie na wizytę lekarska, to jakos lekarze nie przyjmują, tylko teleporady! Ja jako pacjentka zgłoszę sprawę do NFZ!
    Sopocianka
    4 miesiące
   • wstrząśnięta i zmieszana pacjentka - moze Pani przyjść zawsze i skorzystać z zabiegow i zaryzykować własnym zdrowiem i zyciem, a tym samym narazić resztę personelu i swoich osób bliskich na koronawirusa!
    Sopocianka
    4 miesiące
 • Dobra decyzja! (2)
  Może w końcu seniorzy przestaną być kuszeni zabiegami i posłuchają apelu "zostań w domu"
  4 miesiące

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat