Dodaj opinię

Opinie (77) 1 zablokowana

 • Ktos kto wymyslil objazd nigdy na rowerze nie jezdzil.
  2 lata
 • A jak się dostać z Zaroślaka na Toruńską?
  Niestety nie ma żadnej informacji w artykule, a to popularny kierunek wśród rowerzystów.
  Jan
  2 lata
 • No i (2)
  ped**arze beda plakac
  Ach
  2 lata
 • autobus 118 powinien zmienioną trasą dojeżdżać do centrum!!!
  A czy nie można na czas przebudowy wyznaczyć innej trasy dla autobusów linii 118 takiej, którą dojeżdżały by do centrum, np przez ul Kartuską?! Przecież tramwaj na przystanku Przemyska w godzinach szczytu jest już prawie pełen. Jak mają się jeszcze zabrać mieszkańcy kolejnych dużych osiedli?
  2 lata
 • Mieszkaniec (2)
  Przejazd przez ul spadzista dla rowerzystów to błąd gdzie ludzie z osiedla dzieci mają się poruszac na chodnikach auta bo brak miejsc parkingowych ludzie i dzieci poruszają się po ulicy wewnętrznej osiedla i w śród pieszych pędzą ę jeden za drugim rowery Dzieci nie mają placów więc na hulajnogach rolkach poruszają się po drodze osiedlowej między pedzacymi rowerami tylko czekać na wypadek i to dziecko będzie winne jak Pan rowerzysta je potrącił A gdzie te dzieci mają się bawić plac zabaw w halasie i spalinach bo spółdzielnia pozwoliła żeby plac zabaw znajdował się 100 metrów od placu budowy I jak tu stawiać na ekologię gdy dzieci bawią się w kurzu halasie i spalinach Ciekawi jesteśmy czy urzędnicy i zarząd spółdzielni by chcieli żeby ich dzieci i wnuki bawiły się w takich warunkach trójmiasto prosimy o osobny artykuł
  2 lata
  • idz sie doucz przepisów. siejesz niepotrzebny zament tylko
   2 lata
  • organizacja
   calkiem zawiodla-Spoldzielnia Mieszkaniowa nie zadbala o mieszkańcow-nawet/wg rozmowy telef./nie wiadziano co będzie sie dzialo po 24 lipca!to skandal nad skandal.mieszkancy na wlasna rekę staraja się poprawić swoją sytuację-samodzielnie rozmawiaja z ztm ,um-ale co
   biedny suweren może?skutkow rozmow nie widac-nadal 1500 mieszkańcow są skazani życ w gettcie,ktore im miasto i spoldzielnia stworzyla-i to ma być troska o mieszkańcow Gdanska,a niedlugo wybory i glosy "za' przydaly by się???????
   zawszechętny
   2 lata
 • ja wyjeżdżam z tunelu i traktem normalnie jak człowiek
  szkoda czasu, sprzetu i zdrowia na te objazdy i pseudo trasy.
  2 lata
 • Czały czas nie rozumię czy mostek Zaroślaka przetanie być skrzyżowaniem z Traktem. (1)
  Po cholerę ruszać ul. Zaroślak.
  Przecież most można było zaprojektować w śladzie obecnego mostu. A wychodzi na to że nowy most będzie obszerniejszy.
  Np mogliby pomyśleć o drugim mostku tym bardziej na południe i zrobić z niego wiadukt nad Traktem ze skrętem w kierunku centrum. Plus kładka dla pieszych.
  I tym sposobem zlikwidowaliby światłą na Zaroślaku.
  Ale aby to wymyślić nie wolno być urzędnikiem.
  2 lata
  • Albo
   Puścić budowany wiadukt nad obecnym poziomem skrzyżowania i zrobić prosty przejazd nad torowiskiem z Zaroslaka.i idealnie by wtedy było puścić rowery Góra a potem tunelem tak że wyjeżdżamy bezkolizyjnie przy PKP Gdańsk Główny. A w obecnym układzie inwestycja za sto baniek sprowadza się do wymiany nawierzchni.
   JaCo
   2 lata
 • Kiedy Straż Miejska zacznie dyscyplinować rowerzystów pędzących po Parku Oliwskim mimo zakazu? (1)
  pyton
  2 lata
 • Tpomoc
  Koszmar mieszkańcy Zaroślaka nie mają autobusu kto na to pozwolił aby dojść do tunelu na toruńskiej to konczy się chodnik bo temu kto to robił zabrakło płyt chodnikowych i będziemy brnąć w błocie brawo !;;;;;;;!
  Piechur
  1 rok
 • Koszmar zamknięto druga stronę przejścia dla pieszych muszę chodzić w tym syfie
  1 rok

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat