Opinie (169) ponad 20 zablokowanych

• Frajerzy (1)

Tutaj hejt powinien lać się wiadrami. Żadnego usprawiedliwienia. Po tak dobrym meczu z ŁKS nie spodziewałem się aż takiej padaki. Jak dzieci we mgle. Co chwila strata, podanie w buraki i tak cały mecz. I jeszcze ten strzał Julka z 3 m w słupek. Nie będę już wspominał, ze graliśmy w przewadze, a bramkę padła z karnego. Na piechotę do Gdyni!

• 65 2

• No choć raz mają nie daleko ale przez Gdańsk by było ciężko.

• 12 1

• Marciniak i to jest ten najlepszy zespół w I Lidze? Buhahahahaha.

• 37 2

• Pseudotrener Miernot (3)

Arka jest najbardziej nieoglądalną drużyną w tym kraju. Ostatni raz dałem się nabrać i zmarnowałem na to czas. Jeżeli w Gdyni chcą powalczyć choć o baraże powinni się tego człowieka jak najszybciej pozbyć.
    Jestem

Jestem kibicem Arki od 30 lat i po 3 meczach bez gola dałem mu ostatnią szansę. I dostałem drugą połowę w 11 na 10 bez sytuacji bramkowej. Dopóki ten człowiek będzie trenerem Arki nie zmarnuje minuty życia na to dziadostwo.

• 40 5

• Pseudotrener (1)

Popieram ten wpis. Mamrot preferuję grę w dziada ja do ciebie ty do mnie. Bez jakiegokolwiek zagrożenia dla bramkarza drużyny przeciwnej. Jak długo Arka będzie grała bez napastnika? Jankowski jest beznadziejny i kompletnie nie nadaje się do gry na 9. Reszta drużyny też beznadziejna.

• 8 1

• Same patalachy na czele z purpurowym.

• 7 1

• Bardzo dobra decyzja szprociu.

• 5 1

• Arka to ogorki

Gra na ścianę, zero szybkości, gra na stojąco, rzadne tłumaczenie bo to bo tamto cieniasy, za ten mecz gra zadarmo

• 31 3

• Kibice arki wzięli do serca słowa premiera

I dopingowali z internetu

• 22 6

• LG (1)

Żeby prowadzić do przerwy 1:0 i grać z przewagą i zremisować to trzeba jednak umieć!

• 59 0

• bo grać to trzeba umić

• 19 0

• Stać was na więcej, chyba?!

No Panowie no , zacznijcie grać , góra odjeżdża. Z kim Wy macie zamiar wygrywać? Spiąć d*py i za robotę.