...Stefan będzie dawał Kolendzie rozgrywać czwartą kwartę, żeby przegrać mecz?

• 17 1

• Wraca brak ostatniej kwarty

• 11 1

• Wpadka na całego

2 mecze i 1 zwycięstwo. Zdumiony jednak jestem obydwoma wynikami. We Włocławku skuteczna 4 kwarta i zwycięstwo nad faworytem - tutaj rywal teoretycznie słabszy i katastrofalna gra w ostatnich 10 minutach. Nasi koszykarze chyba za długo świętowali po tym ostatnim sukcesie. Pytanie: Jakie jest prawdziwe oblicze Trefla?

• 16 1

• Żeby Trefll przez 10 minut rzuciło 9 punktów, to świadczy tylko o słabości naszej ligii i zespołów w niej grających! (1)

W każdej innej lidze 9 pkt. rzuca się w 2 minuty!

• 10 8

• Jakoś nie kojarze wyników s okolicach 190-178, w żadnej lidze świata.

• 3 1

• (1)

to się nazywa piękna konsternacja))) dawałem asseco nie więcej niż 5% szans a rzadko się aż tak mylę
    dopóki asseco tak nieustępliwie będzie walczyć, bez względu na wynik, nie napiszę złego słowa. oby tylko nie spuchli za szybko
    a do Szubiego wypada mówić panie Szubi

• 22 2

• jeszcze Kaszowski - za parę lat będzie o nim głośno. ma chłopak serce do walki a na razie to taki mini-Szubi

• 5 0

• Brawo Asseco (1)

Tylko Dylewicz i Pluta to nieporozumienie. Pierwszy chce skończyć emeryturę i tylko podpisuje listę obecności, nie wnosząc nic do zespołu. Drugi chyba po znajomości od Seniora Andrzeja gra w drużynie. Musi się dużo jeszcze uczyć i ciężko pracować. W Klubie są lepsi juniorzy od niego.

• 9 21

• zakompleksiony tatuś juniora?

nie znasz się na koszykówce to nie komentuj

• 10 4

• Stefański do wymiany (1)

szkoda, że Trefl mimo dobrego składu nie osiągnie nic ponieważ mamy najgorszego trenera w lidze :c

• 15 6

• Nie przesadzaj

Nie przesadzaj , to on zbudował ten zespół !!!

• 0 0

• końcówka ...

... tam gdzie zwykle yt/piohost i Kolenda w końcówce jak zwykle =[

• 10 0

• Już niedługo w sopockich podstawówkach obowiązkowy cykl szkoleń (1)

Jak mając lepszy personalnie zespół przegrać wygrany mecz, jak zostać trenerem zawodowej drużyny koszykówki nie mając o tym pojęcia zaprasza "trener", radny, człowiek instytucja Marcin S.
    Ps. Sponsorem szkoleń jest sopocki UM

• 21 0

• Czy faktycznie Trefl ma taki lepszy personalnie zespół?

Jasne że Asseco gra samymi Polakami, jednak Szubi, Wołek, Hrycaniuk czy Żołnierz to nie są ogórki. Dylu też wygląda jak za najlepszych czasów jak gra-jedyna różnica taka że gra krócej.

• 3 3

• Promocja koszykówki (4)

Bdb organizacja, sprawny wjazd iwyjazd z parkingu, rozłożenie kibiców na widowni.
    Dobry, głośny i bez wulgaryzmów doping gospodarzy i gości.
    Emocje do końca z niespodzianką.
    Brawo dla wszystkich.

• 20 0

• wyczuwam sarkazm (3)

1. sprawny wjazd. Do tej pory w tym sezonie parking był darmowy. Jak rozumiem organizatorzy wraz ze spółką od parkingu wyczuli że będzie więcej kibiców na derbach i wyczuli nosem kasę więc bez uprzedzenia zrobili parking

1. sprawny wjazd. Do tej pory w tym sezonie parking był darmowy. Jak rozumiem organizatorzy wraz ze spółką od parkingu wyczuli że będzie więcej kibiców na derbach i wyczuli nosem kasę więc bez uprzedzenia zrobili parking płatny co powodowało korki przy wjeździe. Tym bardziej że w poprzednim sezonie bywało tak, że przy wjeździe kasowały opłatę 4-6 osób jednocześnie a dzisiaj naliczyłem aż dwie - chciecie zgarnąć te łatwe pieniadze to chociaż bądźcie na tyle w porzadku że zatrudnicie na godzinę dodatkowe osoby do wpuszczania na parking, na tyle chyba was stać.
      2. spod samej hali wyjazd w miare ok ale duże korki do skrzyżowania Grunwaldzkiej z Drogą. Zieloną. Oczywiście z powodu nieswpółmiernie krótkiej fazy zielonego światła wobec skumulowanego ruchu z Drogi Zielonej.
      Wzorem wielu imprez warto by przez 15-30 minut wydłużyć fazę dla wyjeżdząjących z hali. Tym bardziej, że o tej porze sama Grunwaldzka pusta a w mieście jest podobno mega nowoczesny system Tristar podobno umożliwiający takie okresowe zmiany przyciskiem na konsoli w centrum sterowania. Nie pierwszy to raz i zapewne nie ostatni

Dlatego następnym razem z uwagi na pkt 1 i 2 chyba raczej poszukam miejsca na osiedlu. 5 minut drogi na piechotę to i tak szybciej niż sumaryczny czas wjazdu i wyjazdu a te 10 PLN zostanie w kieszeni. ja je mogę zapłącić za parkowanie ale jak postaracie się o załatwienie tych dwóch punktów.