Opinie (200) ponad 20 zablokowanych

• A kto gra na boisku....?

Trener powinien zostać, nie jestem jego zagorzalym zwolennikiem ale uwazam ze musi to wszystko poukładać. Kadra musi wyzdrowiec i potrzebne sa jeszcze 2-3 wzmocnienia

• 11 22

• Podziękujcie Mandiarze (3)

to on "rozwalił" Lechię.
    Sezon należy raczej uznać za stracony i oby to nie skończyło się spadkiem :(
    Ale jak już kiedyś napisałem dopóki w piłce będą zarządzać geszefciarze będzie tylko gorzej.
    Szkoda mi Lechii i jej kibiców.

• 50 4

• Kibic (1)

Marku idź do kościoła z wielkim P na koszulce a od Lechii odpier...l się , mamy kryzys w tym momencie sam jestem sfrustrowany tą sytuacja ale umiem czytać i gdy widzę w tabelach że mamy sukcesy największe w historii klubu (mimo braku MP) to ciężko zgodzić się z takim półgłówkiem jak ty !!!

• Co rozwalił?

pamiętasz w ogóle co było przed Mandziarą? 8. miejsce to był maks, a i tak przeważnie na kilka kolejek przed końcem był strach, że trzeba będzie walczyć o utrzymanie. Mandziara tak "rozwalił" ten wspaniały zespół drugiej połowy tabeli, że w ostatnim sezonie zabrakło 1 bramki do mistrzostwa.

• 1 3

• Trener

Obecny trener Lechii nawet z Realem nic by nie ugrał

• 30 7

• Przyjdę na mecz, ale po zwolnieniu Nowaka i zatrudnieniu prawdziwego trenera. (3)

• Mila! (3)

Do Nowaka mam jeden zasadniczy zarzut! Czemu w przypadku braku rozgrywającego Mila siedzi na ławce. W meczu z Górnikiem jego kilka minut stworzyła więcej zagrożeń niż prawie cały mecz Kuświka!!. Nie jestem wielkim fanem

Do Nowaka mam jeden zasadniczy zarzut! Czemu w przypadku braku rozgrywającego Mila siedzi na ławce. W meczu z Górnikiem jego kilka minut stworzyła więcej zagrożeń niż prawie cały mecz Kuświka!!. Nie jestem wielkim fanem Mili i Jego kondycji, ale trzeba mu oddać, że potrafi zagrać ładną piłkę. Porażki się pojawiły, bo nie miał kto rozgrywać, a Lechia niestaty nie jest drużyną która zaangażowaniem i bieganiem wygrywa mecze.

• 56 2

• ale na bytów już mila kontuzjowany :)

• 8 1

• A z kim ma pić na ławce kawę, z Milą.

• 5 1

• Mila

Przecież on ostatnio w 5 minut sie tak zasapał że mało zawału nie dostał .Przecież to widać na pierwszy rzut oka że on już kończy karierę a że ma zapis w kontrakcie o specjalnym traktowaniu wiec dają mu tą ławkę

• 5 1

• Pogon ograla Lecha 3-0

Morale poszły im w górę w przeciwieństwie do Lechii. Ja bym obstawial remis lub skromną wygraną Pogoni..

• 27 4

• Nowak miej honor i sam odejdź.

• 26 8

• Jeszcze nie tak dawno Arka miała problemy a tu taka zmiana. (7)

• 33 5

• kibic (4)

Jaka zmiana przegrali puchary z kelnerami i wygrali ze Śląskiem pucharowy mecz , zauważ że o ten puchar prawie nikt się nie stara. Śledzie i tak będą walczyć o utrzymanie i tego utrzymania im życzę. Miejsce w lidze na koniec sezonu świadczy o potencjale drużyny a nie puchar zobacz tabele zeszłego sezonu.

• 6 11

• Ale bzdury wypisujesz.

• 4 1

• co ty bredzisz PP gwarantuje LE Lechia co ma ??? chyba nie sądzisz że zajmie choćby trzecie miejsce w lidze

• 4 0

• Z jakimi kelnerami?Nie bądź śmieszny,Duńczycy od 11 lat grsją w europejskich pucharach. Jak nikt sie nie bije o ten PUCHAR to znaczy,że sami frajerzy,bo przeżyć przygodę w Europie chciałby przeżyć każdy polski kibic.