Dodaj opinię

Opinie (46) 5 zablokowanych

 • Za to Nalepa na każdym zdjęciu. Aż się nie chcę patrzeć na gwiazdora.
  1 rok
  • Mowilem juz,nie pitol bzdur betonie
   Co,Nalepa z dynki ci strzelił w skmce i straciłes szalik? Ze tak go nie lubisz? Ilu betonow gra w betonowie? Odp.Żaden
   1 rok
 • takich zawodnikow
  Trzeba szanowac
  Arka na zawsze
  1 rok
 • Suli Arkowcu Ty nasz , trenuj mocno !
  Tylko Arka Gdynia !
  1 rok
 • Brawo! I to jest prawdziwy piłkarz a nie jakiś najemnik! (1)
  Nie wyparł się Arki choć przez to stracił pracę. Teraz jest z nami i życzę mu powodzenia! Trenuj Robert i strzel bramkę betonom!
  TAG
  1 rok
 • miejsce w składzie zablokuje mu zagraniczny szrot.
  1 rok
 • Nareszcie w Arce ktoś młody i utalentowany
  Może z tą młodością to przesada, ale jak na Arkę, która zatrudnia 30-35 latków to na pewno jest młody zawodnik. Dodatkowy plus - wychowanek, sercem związany z klubem. Trzymam kciuki, niech mu się wiedzie.
  tademo
  1 rok
 • Czy ktoś ze sztabu może mi odpowiedzieć co ćwiczą piłkarze na pierwszym zdjęciu ? (1)
  Dlaczego nie ćwiczą podań ? Dlaczego nie ma sprintów ? Dlaczego nie ma zajęć flexi ? Fajnie że lansują się crossfitem, może kiedyś przerzucą się też na kawę bezglutenową z mlekiem sojowym, ale tak na prawdę braki mają w innych sferach. Jeszcze raz powtarzam,że słabą polską e-klasę można wygrać samymi celnymi podaniami. Przy umiejętnym graniu podaniami nie trzeba się nawet mocno angażować fizycznie. Jest tylko jeden problem. Trzeba podawać skutecznie i jeszcze skutecznie odbierać. W chwili obecnej chyba poza Zarandią nie znam innego zawodnika w Arce który miał by tą czynność opanowaną.
  1 rok
  • Zarandia w szczególności ma problemy z przyjęciem piłki i celnym podaniem, często ma się wrażenie, ze zaraz po przyjęciu piłki się o nią przewróci, w dryblingu bazuje na przyśpieszeniu więc jak jest w gorszej dyspozycji fizycznej to nie ma z niego pożytku, podaje wtedy gdy nie ma już innej możliwości ale miejmy nadzieję, że przy nowym trenerze (bo przy poprzednim na pewno nie) rozwinie się w dobrym kierunku - dla dobra Arki
   obserwator
   1 rok
 • z ostatniej chwili- jest projekt w urzędzie wojewódzkim , by na terenie województwa jako podmiot reprezentujący pomorskie i co za tym idzie, kibiców naczelnym klubem zrobić jedyny klub na to zasługujący czyli Lechię.
  Powody - klub nie ubabrany w korupcji, mający rzesze kibiców w całym województwie, według najnowszych badań zleconych przez wojewodę na terenie całego województwa za Lechią opowiedziało się 75% wszystkich mieszkańców, natomiast za Bałtykiem 20%, natomiast najmniej za arką 2%, 3% to błąd statystyczny. Te 2 % za Arka to rejon półwyspu i wejherowa z pojedyńczymi przypadkami z Gdyni. Co ciekawe w samej Gdyni blisko 70% zagłosowało za Lechią argumentując iż nie będą się utożsamiać z kibolami palącymi stadiony , przeszłością korupcyjną. Zresztą politycy pis oficjalnie już mówią by pomóc Lechii tak by stała się wizytówką pomorskiego i jego reklamą, i nie ma tu nic dziwnego w tym, bo wszyscy politycy od lewa do prawa pomagali zawsze Lechii.
  1 rok
  • To prawda że nie ubabrany w korupcję, bo tym zajmował się Nikoś.
   Poza tym nie sądze żeby PiS bawił się w kontakty z klubem którego głównym założeniem podczas powstania było propagowanie sportu zgodnie z duchem socjalizmu, tak by Gedenie, która była jedynym polskim,przedwojennym klubem w tym rejonie, wymazać ze świadomości Polaków, którzy przetrwali po wojnie. Zresztą ważne było by nowy klub miał części wspólne z ludźmi, którzy do nowego gdańska napływali , czyli polaków z obszarów obecnej Ukrainy i Białorusi. Dlatego też klub przyjął nazwę i barwy po klubie który był dobrze kojarzony w tamtym rejonie, czyli Lechii Lwów.
   1 rok
  • "kolebka Solidarności" ? z piso-komuną i zomo? pięknie:)
   1 rok
  • Co...
   ...zanawiedzony psychol beton.Srebrzyzko masz obok!
   1 rok
 • Bo tylko Lechia moze na trybuny przyciagnąć ponad 20 tys kibiców, arka na wet tylu nigdy nie będzie miała
  1 rok
 • szczęśliwy że będzie grał w 2 zespole.Grubo
  edyta
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii