Dodaj opinię

Opinie (105) ponad 10 zablokowanych

 • sprzeda ?
  to chyba nie os handel tutaj chodzi. Gdybym wiedział to od razu bym podał dane takiej mendy społecznej. Idź sobie zarób, a nie kradnij drugiemu. Kryjąc takie pomiotło spod ogona stajesz się współodpowiedzialny za wójnię która się dziej wokół..
  5 miesięcy
 • A nie prawda. Ostatnio Policja znalazła złodzieja mojej kosiarki. Tez nie wierzyłem jak zadzwonili ze moge odebrać :D ( zdążyłem kupić nową ) ale + dla Policji jednak coś robi :)
  lool
  5 miesięcy
 • Popracujesz jeszcz 10 lat to zrozumiesz.
  Jeżeli chodzi o tej jakości monitoring to sprawa do umorzenia.
  5 miesięcy
 • Podobno w kasie było 736zł
  5 miesięcy
 • "nigdy nie wleze"
  człowieku, pożar i śmierć ludzi w escape roomie to 1 na ... nie wiem na ile, ale takich sytuacji jest bardzo mało, w Polsce to była 1 sytuacja a lokal był w opłakanym stanie, większość placówek ma dużo lepsze warunki, bezpieczne. a jeździsz samochodem? komunikacją, latasz samolotem? chodzisz do restauracji, czy galerii? tam od WIELU lat zdarzają się tragedie, pożary, zalania, zawalenia, ataki terrorystyczne i wypadki - ludzie giną wszędzie, ale te "escape roomy" to nowość a Polacy na nowość reagują właśnie tak, ślepe owce...przestańcie ludzie robić cokolwiek idąc tym tokiem myślenia, bo śmierć czeka wszędzie - żenada...
  inny, niż inni
  5 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii