Dodaj opinię

Opinie (443) ponad 50 zablokowanych

 • Do wszystkich tych co myślą że psu wystarczy spacer na smyczy lub siedzenie w ogrówku
  Żadnemu psu nie wystarczy tylko zwykły spacer (no chyba, ze jest już staruszkiem). Niestety taka nieświadomość występuje także u wielu właścicieli psów:( W Gdyni brakuje zabezpieczonych terenów, gdzie można byłoby pobawić się z psem lub poszkolić go we własnym zakresie i rozładować jego energię. Nierozładowana energia u psa prowadzi do wielu zaburzeń np.agresji, nadmiernego szczekania. Tak powstaje błędno koło. Takie miejsca są potrzebne również dla bezpieczeństwa nieuświadomionego społeczeństwa. Kiedy szkolę swojego psa na 10m lince, to nieświadomi rodzice ze swoimi dziećmi pchają się bez pytania z rączkami, aby pogłaskać psa. Nie ma miejsc gdzie można byłoby swobodnie pobiegać na smyczy z psem, bo wszędzie albo rowerzyści, albo niepilnowane dzieci wchodzące pod nogi, albo wózki dziecięce zajmujace cała przestrzeń. Każdy ma do każdego pretensje, spirala nienawiści nakręca się.
  9 lat
 • Czemu? (3)
  Czemu nie opisujemu tutaj kazdego przypadku odstrzelenia sarny i nie rozwodzimy sie nad okrucieństwem tych "bydlaków" mysliwych???Czemu nie opisujemy przypadków każdej sarny potraconej samochodem???Ile małych sarenek dyskretnie zagryzaja te "bydlaki" lisy?
  9 lat
  • temu
   że "bydlaki" lisy mieszkają w lesie i sarny o nich wiedzą. Myśliwych zaś obowiązują przepisy, okresy ochronne, oprócz tego jeśli zabijają, to przez strzał, nie przez rozprucie flaków. Może zastanów się z tą "panią", jak umiera się długo z rozprutym brzuchem i flakami na zewnątrz?
   9 lat
  • nie porównuj sfory psów z jednym lisem,
   który poluje na drobne zwierzęta, sprawnie uśmiercając je chwytem za kark.
   9 lat
  • lis i sarna
   Lis i Sarna to dzikie zwierzęta, żyją razem w symbiozie, Pies jest domowym zwierzęciem który ingeruje w środowisko do którego nie należy.
   9 lat
 • Zagryzanie
  Na Chełmie w Gdańsku przy budowanym zbiorniku retencyjnym, normą jest kilka zagryzionych jeży dziennie, Właściciele patrzą z zadowoleniem na kolejne kupy.
  9 lat
 • Super Putin
  Putnin zrobił by porządek w tych lasach, bo to prawdziwy mąż stanu ,a i także myśliwy, szkoda że nie jest polakiem. Za jego rządów psy mogłyby tylko na smyczy biegać, żeby nie atakować bezbronnych zwierząt leśnych
  Epos
  8 lat
 • ta sarna na zdjeciu wyglada jak dzik :P:P
  Sal
  7 lat
  • Możecie być pewni
   że będziemy puszczać nasze psy luzem. Psy które są bez smyczy są towarzyskie i bawią się razem.
   Wiesław
   6 lat
 • Psy mają prawo też
  mieć swoich kumpli. Żal mi psów które są trzymane na smyczy i mają zakaz kumplowania się z innymi psami
  Wiesław
  6 lat
 • Sarny się trzymają z daleka
  a od dzików lepiej uciekać. Raz taki dzik zabił psa. Gonił go z taką zaciekłością aż dogonił. Tak więc jak się widzi dziki to lepiej wziąć psa na smycz i spokojnie się oddalić
  Wiesław
  6 lat

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat