Dodaj opinię

Opinie (730) ponad 20 zablokowanych

 • Postawic (1)
  Postawić auto na " cudzym parkingu" i obserwować. Jak koleś coś zrobi z samochodem zrobić mu wjazd na chatę. Kilka razy i się zakończy dewastacji cudzego samochodu
  Fhdh
  10 miesięcy
  • zrób sobie wjazd na mózg, ale i**oto nie można zastawiać wyjazdu mieszkańcom danej posesji !!!
   10 miesięcy
 • Dh
  Nastawiaja go*niane bloki, biurowce i nie robią miejsc parkingowych. Dziwią się że dochodzi do absurdu. Trzeba być debem
  Fhdh
  10 miesięcy
 • Proszę ponastawiajcie więcej biurowców
  Przecież naprawdę nie trudno zauważyć, że wiele osób pracujących w tych korpo wiezowcach to mieszkańcy południowych dzielnic, dla których komunikacja publiczna jest słaba alternatywa.. Nie rozumiem tylko jak można było dopuścić budowę tak ogromnego zagłębia biurowego w jednym miejscu zamiast rozsiać je po całym trojmiescie a nawet innych miastach. Zaraz w samym Gdańsku będzie mieszkało milion osób a ulice, parkingi nie są z gumy. Wstyd mi za to, że ktoś popsuł moje piękne miasto i bezmyślnie wybudowal zagłębie korporacyjne zaraz przy Uniwersytecie Gdańskim robiąc z Przymorza drugi Pekin. Zamiast wybudować biurowce w mniejszych miastach takich jak chociażby Elbląg, Słupsk to wszystko przenosi się do Trójmiasta przez co zatka się cała aglomeracja trojmiejska..
  Ja
  10 miesięcy
 • xyz (1)
  A co dopiero na Zaspie... godzina 15 wjeżdżasz na ul. Pilotów czy Startową i zapomnij, że znajdziesz jakiekolwiek wolne miejsce parkingowe.. ;/
  xyz
  10 miesięcy
  • xyz- tylko że na Pilotów i na Startowej nie ma biurowców. Nie parkują tam "przypadkowe" osoby a mieszkańcy. Stać Cie na auto- płać!
   ccc
   10 miesięcy
 • Poleciał na skargę:)
  Człowieku przestań użalać się tylko zrozum,że mieszkamy w miejskiej dżungli.... Tu przetrwają tylko najsilniejsi:)
  K.K.
  10 miesięcy
 • Wiecej gratow mniej zieleni
  Kazdy musi jechaćccccccc gdzieś jechaćcccc miliony gratow wszedzie i przybywa wiecej wiec ludziska bronią jak mogą kawalki przestrzenia a graciarnia naciska Co zrobić jeden grat w rodzinie za drugi 10 tys podatku drogowego
  Kaczka
  10 miesięcy
 • oblewanie płynem (1)
  Miałam taką samą sytuację co Pan z artykułu. Czasem okoliczności zmuszają Cię do przyjazdu samochodem do pracy. Pracodawcy mają ograniczoną ilość miejsc dla pracowników, więc nie ma dla wszystkich miejsca na parkingach biurowych. Postawiłam na tych ulicach parę razy auto i ktoś oblał je tą ciężko zmywalną substancja. Ciekawa jestem czy Ci mieszkańcy chcieliby się znaleźć w takiej sytuacji jakby podjezdzali pod swoją pracę. Jakby się czuli gdyby ktoś niszczył im auto ? Rysował i oblewał?
  Iwona
  10 miesięcy
  • Parkuj gdzie indziej
   Wynoscie sie stąd
   mieszkam na ulicy Arkonskiej
   Uprzejmie zwróciłem uwage jednej pracownicy z biurowca (posiadala widoczna plakietke na ubraniu) ze za blisko zaparkowala i mam problem z wyjazdem z posesji usmiechnela sie bezczelnie i stwierdzila ze to nie jej problem i poszła.
   mieszkaniec Arkonskiej
   10 miesięcy
 • W dzisiejszych czasach problem z parkowaniem jest wszędzie, nawet na zamkniętych osiedlach gdzie parkują tylko mieszkańcy wiec takie niszczenie komuś pojazdu to jawne skur i powinni surowo karać za takie przestępstwa przeciwko mieniu.
  Patriota
  9 miesięcy
 • podatki od powierzchni biurowych
  Miasto bierze podatki od biur i firm, i zaraz po tym rozszerza strefę, ja tez nie lubię obcych którzy zajmują miejsca bo przyjechali na zakupy, do pizzeri, itd, nie lubie tych co tranzytują się przez dzielnice, przez co stoję w korkach, ale takie mamy otoczenie i jak jeden drugiemu będzie niszczył auto to będą same wraki na ulicy.
  Prac
  9 miesięcy
 • dobrze - na kieroFcóF - działają ziarenka dla ptaszków niechcący sypnięte na te lakierowane elementy płaskie....
  kapitał 5000
  9 miesięcy

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat