Dodaj opinię

Opinie (99) ponad 10 zablokowanych

 • Prawdziwych facetów poznaje się jak kończą a nie jak zaczynają!!!!!! (2)
  Poczekajmy....... będzie dobrze
  Stefan nie nierób
  2 lata
 • Czas pokaze
  Moze i druzyna zacznie grac ale wg mnie minie 3 msc zaczym pilkarze zrozumieja taktyke i do tego czasu trzeba sie cueszyc z kazdego punktu niestety kolejny sezon bez napastnika a w ofensywie bieda az piszczy na ta chwile wyglada to tak ze na bramke musimy strzelac z polowy boiska bo w tym miejscu konczy sie nasza ofensyw
  Wejherowo 1929
  2 lata
 • Na tak postawione pytanie odpowiedź powinna być łatwa
  Może zapytajmy czy Arka powinna grać ładnie i spaść do 1 ligi czy grać skutecznie o mistrzostwo ?
  Okok
  2 lata
 • Fachowcy (2)
  Typowo polskie, krytykowanie wszystkiego i wszystkich. Sami eksperci od piłki zwłaszcza ci, którzy nigdy w nią nie grali. Negatywne ocenianie piłkarzy szczególnie nowych lub obcokrajowców, a stronienie od ocen swoich pupilków nawet, gdy grają dno i wodorosty np. Nalepa. Ktokolwiek by nie przyszedł do Arki będzie zawsze winien za porażkę. Jeszcze nie tak dawno źle oceniany był Niciński, a po nim Ojrzyński oraz cała plejada piłkarzy, których już w klubie nie ma. Zarówno trenerzy jak i piłkarze są tylko ludźmi i mają prawo do popełniania błędów. Problem polega na tym czy potrafią niezwłocznie je analizować i wyciągać właściwe wnioski. Każdy krytyk nie najpierw wsadzi głowę pod zimną wodę i zastanowi się jakie błędy popełnia w swojej pracy jak i codziennym życiu . Dajmy trenerowi i zawodnikom spokojnie pracować i wspierajmy ich kulturalnym dopingiem, a otrzymamy w zamian to czego od nich oczekujemy. Spokój gwarancją sukcesu.
  Krzyżak
  2 lata
  • Nic dodać, nic ująć. Tak trzymać.
   2 lata
  • Najwięcej tu jest takich co na mecze nie chodzi
   A uważają się za ekspertów....w ten sposób się dowartościowują sami przed sobą a innych tylko krytykują.Znam to z mojego podwórka
   Bebe
   2 lata
 • Arka będzie grać Ładnie i skutecznie.z (1)
  Nie od razu Kraków zbudowano... Trener Smolka nie idzie na łatwiznę. Dlatego został szefem pilkarzy Arki Gdynia. Piłkarze muszą "zatrybic" nową taktykę, którą zaproponował szkoleniowiec. Mnie początki tej ewolucji w grze Arki napawają optymizmem. Trener po meczu dokonał chłodnej merytorycznej analizy gry. Wskazał dobre i negatywne zachowanie piłkarzy na boisku. Jestem zwolennikiem gry opartej na posiadaniu piłki w raz ze zmianą pozycji poszczególnych piłkarzy w czasie meczu. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że panu Smolce tak szybko uda się wprowadzić tak duże zmiany w grze drużyny. Dobra robota Panie trenerze. Dawno nie widziałem tak z dominowanej na boisku Jagielloni, jaką była w I połowie meczu. U trenera Smolki nie ma gry na poziomie "gimnazjum". Trener ma wizję i proponuje futbol z "wyższym wyksztalceniem". Pilkarze muszą poukładać to w swoich głowach i na boisku. Wszyscy róbmy swoje. Piłkarze niech ciężko trenują.Kibice wspierają głośnym dopingiem swoją drużynę i będzie taki sezon o jakim marzymy.
  koneser
  2 lata
 • Źle poznani
  Za mało czasu na zgranie się za mało czasu na poznanie się ją piernicze co to za gadki.Oni mają grać w piłkę a nie poznawać się.Nalepa wszędzie się pcha ale jest za mały.zupełnie nie daje rady.(obrońca, rozgrywający ,faulujący, atakujący wiecznie dyskutujący)Rozumiem że bez Janoty Arka nie pociągnie(super taktyka).Mieli grać ofensywnie a gorzej się bronią niż za "Leszka Obrońcę.zwanego Laga"
  Wkurzony torowy 67
  2 lata
 • arka wygra derby w roku 2041
  Z Gryfem Wejherowo!
  Jacek-jasnowidz z Człuchowa
  2 lata
 • Arka to bagno (1)
  2 lata
 • Siem chłopak rozchorował na urodziny...
  To barzdzio niedopsze ż yyy....
  Sławek
  2 lata

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat