Dodaj opinię

Opinie (50) 3 zablokowane

 • Umcia,umcia...bu,bum,bum.
  Córfa jak ja nienawidzę wesel a szczególnie tych z dyskopolo.No córfa tragedia.I te tragiczne cyrki na tych imprezach.
  Złośliwy tetryk
  1 rok
 • Dla mnie tandeta
  Ale takie czasy i ludzie.
  Tandetni
  Co kto lubi
  1 rok
 • Co za bełkot! (1)
  Ślub na niby, a potem miłość na niby i życie też na niby...
  1 rok
 • takie to polskie (1)
  I wylała się fala hejtu, i powypowiadali się krótkowzroczni a może niezadowoleni, a na pewno tacy, którzy nie zauważyli jak przyszło nowe
  Gdyby nie było takiego zapotrzebowania, to nie pojawiłby się taki ktoś, kto tym sie zajmie. Wiele zwyczajów, które teraz uważamy za "normalne", kiedyś też stawiały pierwsze kroki. Jakoś nikt nie oburza się na zwyczaje typu: niebieska podwiązka czy jakiś tam kolor majtek na studniówce, a przecież to wymyślono dla kasy. Jakże chętnie rzucamy ryżem (kiedyś sypało sie groszakami).
  A tutaj powstała nisza, w której ten człowiek sprawdza się . I niewielu odczytało ile poświęca na to czasu, tylko te 15 minut samej uroczystości. A poza tym, dlaczego obrażacie tych ludzi, którzy właśnie w ten sposób zorganizowali swój ślub, może "na raty" i niekonwencjonalnie, ale to ich sprawa.
  Może czasami warto uszanować cudze pomysły, kiedyś inni uszanują twoje jeśli przyjdzie czas na jakąś niecodzienność a nie utartą regułkę
  1 rok
  • dokładnie! takie to polskie
   Panie Przemku, tylko ograniczone umysły wyczytały z tego wywiadu te 15 minut, tylko zazdrośni braku pomysłu na siebie wylali żółć niezadowolenia, tylko wpatrzeni w ołtarze z klapkami na oczach nie przyjmują tego że "idzie nowe"
   powodzenia!
   1 rok
 • Tenu Panu dziekujemy (3)
  Ale ten Pan jest wyjątkowo mało reprezentacyjny!
  Ma być "ozdobą" ceremoni... Jeśli szukałbym kogoś tego pokroju to szukałbym dalej.
  Zadziwiony
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii