Dodaj opinię

Opinie (94) 2 zablokowane

 • czemu w starym dworcu morskim jest muzeum? nie mozna bylo go zaadaptowac do przystani promowej? (2)
  od lat Gdynia rzadzi gromada idiotow. I miastem i portem. Tuz przy centrum robia pod golym niebem przeladunek wegla i mialu weglowego. Zabytkowy budynek Dworca Morskiego przerabiaja na muzeum emigracji. Zaraz obok buduja nowy Dworzec Morski na potrzeby przystani promowej.... Naprawde nie moza bylo tego zabytku wkomponowac w przystan promowa tylko na sile walic tam muzeum emigracji?
  x
  1 rok
  • A jakbyś chciał tam przeprowadzić wyładunek aut z promów? (1)
   Bo chyba z miejscem tam z lekka krucho? Czasem warto się zastanowić zanim się coś napisze.
   1 rok
   • Widać, że pomysł z Muzeum Emigraci
    w obecnej sytuacji to strzał w dziesiątkę. Bo ono pozwoli częściowo przytrzymać i wyedukować cześć turystów zanim nie rusza w polskie szlaki :)
    1 rok
 • "...ułatwi przybywającym na promach pasażerom dostęp do centrum Gdyni" (3)
  Centrum Gdyni będzie miało większe znaczenie dla rozwoju ciekawych destynacji w mieście zwracając uwagę na przestrzeń czasu wolnego. Gdynia na nowo musi zdefiniować swoje plusy pobudować najlepsze muzea, promować sztuki uliczne i zielone skwery. Udostępnić ogromną przestrzeń dla sportu, rekreacji i współczesnym muzykom i artystom. Wyprowadzić całkowicie transport spalinowy z centrum.
  Miasto musi stać się wyznacznikiem stylu i piękna. Może świadczyć o tym fakt, że będzie wpisane na listę światowego dziedzictwa unesco zapierające dech Oryginalnego Modernizmu. Turystom i podróżnikom, aby ich tu przyciągnąć musi zaoferować orientalną kuchnię i prawdziwy miks kultur, stylów życia i trendów oraz religii. Głównie Skandynawowie muszą poczuć coś niesamowitego tak aby nazywać to po prostu czystą magią. Muszą polecać atmosferę miasta, architekturę, dobre jedzenie, ogromne przestrzenie i galerie, na zwiedzanie których warto poświęcić cały dzień. Także galerie handlowe czynne 7 dni w tygodniu przez 24 h , usługowe (także; upiększające, wellness, fitness, ......) i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu: spacery w pięknej nie tylko ul.Abrahama, Starowiejskiej, ale stworzenie nowych scenerii, przejażdżki na rowerach, liczne skanseny kaszubskie, kultury oksywskiej,... i obowiązkowe Ogrody o rożnej tematyce.

  Koniecznie musi powstać Wielkie Centrum Przesiadkowe z prawdziwego zdarzenia połączone z PKP/SKM i z nowoczesnym Dworcem PKS oraz transportem miejskim, ponieważ nasi północni sąsiedzi cenią sobie dobre jedzenie, wygodne odzienie, miłą obsługę i dobrze zorganizowane szlaki dla zwiedzających.
  Flaneur
  1 rok
 • trutka
  Ktoś Szczurowi podał trutkę !
  szczurołap
  1 rok
 • to cena tylko za plany i makietę?
  Radek z Gdyni
  1 rok
 • Po co jest ten miś?
  Co za bzdury!

  Po 1 szanowna redakcjo: było 1 przetarg, wówczas Zamawiający miał na ten cel 160 mln zł brutto i żaden z oferentów nie zmieścił się w budżecie.

  Po 2: nie było żadnego drugiego podejścia a Zamawiający wybrał Doraco jako wykonawcę z najkorzystniejszą ofertą

  Po 3: Zamawiający nie poinformował o podwyższeniu budżetu na ten cel a jest to jego obowiązek, wybrany wykonawca zaoferował o ponad 100 mln wyższą ofertę.

  Coś tu ewidentnie śmierdzi.
  Miś
  1 rok
 • kłamstwa (1)
  Artykuł mówi nieprawdę. Doraco nie podpisało umowy oraz nie było dwóch przetargów. Odbył się tylko jeden.
  zorientowany
  1 rok
 • terminal (1)
  pierw wybudować hotel w którym pasażer będzie oczekiwał na prom kilka dni wcześniej bo przecież ulica polska systematycznie blokowana w weekend przez celebrytów udających sportowców ....brawo wy
  bodybuilding
  1 rok
 • terminale (1)
  pomysł na poziomie polandii,i włodarzy GDYNI. terminale promowe ,i ro/ro, buduje się poza miastem. Pasażerowie i marynarze dobrze o tym wiedzą.LUB,szeroka trzypasmowa droga, do obwodnicy.inne rozwiązania zrobią z Gdyni zakorkowaną D---pę
  judash z gdyni
  1 rok
 • Nowy Terminal
  czy ktoś pomyślał wydając zgodę na nowy terminal że na janka wiśniewskiego pojawią się dodatkowe tysiące !!!!!!! tirów i tysiące samochodów osobowych-d**ilE
  1 rok
 • Totalny paraliż myśleć o drogach tunel pod portem ze śródmieścia na dolne Oksywie a nie budować pomniki
  Lis
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii