Opinie (147) 8 zablokowanych

  • W Justynie za 5-10 zł? Chyba autor nie wie ci pisze !

    • 0 1

  • Piekarnia Gdańska to Sowa. Gdzie tu autorska cukiernia?

    • 0 1

  • A Cukiernia WZ ? (2)

    Zapomnieliście o tej starej tradycyjnej cukierni ? Wstyd.
    Ja kupiłam rogala w WZtce , był tak duży,że nie ma szans go zjeść na raz. Swoje kosztuje, ale coś za coś.
    Albo dobry wyrób z dobrych składników , albo smaczny wyrób mrożony i rozmrażany jak w Biedrze ( smaczny,bo tyle w nim chemii ulepszającej smak).

    • 25 6

    • W-z (1)

      W-z też robi już same gnioty i wszystko sztuczne ! Ostatnio kupiłem sernik był tak żółty bo dosypali do niego tonę barwnika ! Najlepsze rogale jak zrobisz sam i wiesz z czego !

      • 2 8

      • Sam jesteś gniot

        • 0 1

  • Rogale na Zaspie

    Ostatnio miałem okazję próbować przedpremierowo rogali z Antidotum na Pilotów. Są super, mają dużo nadzienia i są tak duże, ze musiałem połowę zabrać do domu na później Polecam bardzo!

    • 1 2

  • Opinia wyróżniona

    A ja wczoraj (2)

    próbowałam rogala z białym makiem u Szydłowskiego i był bardzo smaczny, podobnie jak latem zasmakowały mi ich jagodzianki i były najlepsze ze wszystkich wypróbowanych w różnych cukierniach. Jadłam je w cukierni w galerii przy Kołobrzeskiej (nie wiem czy lokalizacja ma znaczenie). Są na wagę i jeden rogalik to koszt około 4,50zł.

    • 10 11

    • Mało wiesz, w nogach śpisz...

      Osobiście uważam że są inne cukiernie wyrabiające naprawdę smaczne i dobre składnikowo ciasteczka rózne, rózniste

      • 1 0

    • że wy nawet z tymi kryptoreklamami się nie kryjecie... trochę godności :)

      • 4 6

  • Mnie smakują te z Lidla. (3)

    • 31 12

    • One smakują ciebie? (2)

      Dałeś się im pożreć, czy jak?

      • 5 12

      • to niestety jest poprawnie (1)

        "mi" nie stosuje się na początku zdania

        • 10 0

        • Otóż to.

          Nie "mi" tylko "mnie" na początku zdania.

          • 1 0

  • Oszaleli (2)

    Tylko glupie tyle zaplaci. Autor nie wie ile kosztuje kg masla? Mak tez bie zabija. Za to chciwosc piekarzy tak jak w sieciowce mxxxk paczki po 4,2

    • 3 4

    • Od Święta mnie stać (1)

      Poza tym kg masła to 50zl, mak kg 20zl, do tego full bakalii tez troszku kosztuje :p
      Porównując do godziny parkowania w Gdyni to cena nie zabija

      • 2 2

      • Moze mnie stac bardziej?

        I czy to uzasadnia przeplacanie? Kg tortu ktory ma zdecydowanie wiecej drogich skladnikow kosztuje w przeliczeniu do tego rogalika 75% mniej.

        • 1 0

  • Szydłowski, deker

    Szydłowski prawie 5zl ale nadzienia mało, ogólnie spoko. Deker rok temu pamiętam, dobry i nadziany tylko ta cena odpycha

    • 3 0

  • Najlepsze są w Tortowym Zaścianku

    tylko trzeba zamówić, nie będzie w wolnej sprzedaży.

    • 0 3

  • " ciasto wyrabianie na bazie margaryny" dziękuję (2)

    postoje. Kilogram margaryny można kupić za 3 PLN. Kostka masła 200 gram z dwa razy drożej. Będę unikać celowo rogali z nazwą poznańskie itp. takie praktyki kiepsko mi się kojarzą. Faszerować się olejem palmowym i za to przepłacać paręnaście PLN. Nie jest to najlepszy pomysł.

    • 17 2

    • (1)

      Kg margaryny za 3zł ? chyba 5 lat temu. Szkoda tego błędu bo z treścią komentarza się zgadzam. Na maśle najlepsze, a cena tego z margaryną zawyżona. Tylko No niestety teraz nawet ta margaryna jest droga

      • 2 1

      • Sprawdź te najtańsze w hurcie bo te się używa a nie

        z reklam TV.

        • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.