Dodaj opinię

Opinie (75) 3 zablokowane

 • Lechia na mistrza (1)
  1 rok
 • Boże ! Jaki to był nudny mecz !
  1 rok
 • la la la l;a la hej ! Arka gol !!!
  żółto-niebiescy kibice
  1 rok
 • jestesmy slabi taka prawda z taka gra jak w krakowie spadek czeka a jeszcze derby przegrane mamy jaj w banku
  1 rok
 • Jak słyszę od kolejnego trenera tekst o szanowaniu punku na wyjeździe, to odnoszę wrażenie, że nic się nie zmieniło.
  Ciągle te same gadki. Tylko na boisku cieniutko. Rozumiem, że zespół jest w przebudowie ale to, co zaprezentował w Krakowie to żenada. Żeby przez cały mecz chociaż raz nie uderzyć celnie na bramkę? Wam strzelać nie kazano? Tak w ogóle to fura szczęścia i Pavels Steinbors zabezpieczyli wynik. Dużo pracy przed drużyną. Nie gadać tylko brać się do roboty. Terminarz ułożony niezbyt korzystnie jak na drużynę po rewolucji - i to nie kuchennej. Drużyna jeśli chce się liczyć w rozgrywkach, musi punktować za 3 na wyjazdach. Bo może się okazać, że za chwilę nie będzie można użyć kultowego tekstu z szanowaniem nawet jednego punktu na wyjeździe.
  Arkowiec
  1 rok
 • Po meczu z wisłą z przerażeniem patrzę w przyszłość (2)
  Stainbors wydaje się jakiś ociężały i niepewny w interwencjach. Zarandia próbuję za dużo. Nie zna granicy gdzie powinien odpuścić drybling. Ogólnie to dobrze, że próbuje, ale w momencie gdy zaczyna taniec z piłką powinien mieć przynajmniej jednego zawodnika wystawionego do asekuracji !! No i szwankują znowu podstawy czyli zwyczajne granie noga do nogi. Boje się aż wspomnieć o długich podaniach, bo przyjęcia takich podań praktycznie nie istnieją, a co dopiero próba takiego przyjęcia w obstawie drużyny przeciwnej na biegu !!! Ale jest potencjał w grajkach. Na pewno są przynajmniej po poziom wyżej od poprzedników w składzie, choć może być to też efekt próby budowania pozytywnego wizerunku. Niech pot się leje na treningach, a w meczach niech nie odpuszczają nóg. Wtedy będą wyniki.
  1 rok
  • Już z przerażeniem? (1)
   Po superpucharze z optymizmem? Uwielbiam jak to 1 mecz decyduje o wyrokach. I jak to pięknie się zmienia. Raz w górę raz w dół
   1 rok
   • Czemu od razu jeden mecz? W superpucharze Arka też miała wiele szczęścia
    tak samo Stainbors nie bronił pewnie. Trochę lepiej zaprezentował się Zarandia ale w drugiej połowie też przygasł. Ale abstrahując od pitolenia jak jest źle. Zastanawia mnie czemu kluby ekstraklasy nie trenują tak prostych i oczywistych rozwiązań jak dalekie podania i przyjęcia tych podań. Przecież takimi prostymi, ale opanowanymi zagraniami można wygrać ekstraklase.....przy takim poziomie jaki prezentują drużyny. Tym czasem jest problem żeby dokładnie podać w obrębie kilku metrów a już nie wspominam o przerzuceniu ciężaru na przeciwne skrzydło, czy dalekie wyprowadzenie kontry. Dobrze opanowane podstawy będą kluczem do sukcesu w ekstraklapie.
    1 rok
 • prawda taka (2)
  że grali gorzej niż betony w tamtym sezonie, taktyka prosta :
  60 minut obrona
  potem 20 minut może coś się uda
  ostatnie 10 minut Siema na boisko i gramy na pałę jak wpadnie będziemy super
  za Ojrzyńskiego byli najlepiej wybiegani i walczący w lidze
  TAG
  1 rok
 • szczęśliwe mecze to takie ...
  których wynik można "odgadnąć" przed … :)
  jasnowidz
  1 rok
 • Początek
  Ludzie to dopiero początek sezonu a już robicie pod siebie jakby to była jego końcówka, a Arka nie miała żadnego zwycięskiego meczu na koncie. To dopiero pierwszy mecz i na dodatek na ciężkim terenie, przypominam że jest to pierwszy punkt wywieziony z Reymonta od 2010, ale i tak dla niektórych to za mało i po dwóch meczach w sezonie już wieszają i podają Smółkę do dymisji. Dobrze, styl nie powalał i różnił się w dużej mierze od tego z SPP, ale pucharu kierują się własnymi zasadami niż liga. A drużyna jest po znacznej przebudowie i potrzebują czasu żeby się zgrać, w końcu są to zawodnicy z różnych drużyn i lig, potrzebują czasu aby zrozumieć się na boisku jak i poza nim. Poczekajcie do pół-metku sezonu wtedy oceniajcie...
  Soczek
  1 rok
 • Znacie powiedzenie: Głupi ma szczęście.
  baca z zakopca
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii