Dodaj opinię

Opinie (159) 7 zablokowanych

 • Kiedyś to do Szwecji spirytus się woziło. (2)
  Miało to same zalety. Kupowało się za 1,05 USD butelkę spirytusu w Pewexie. Sprzedawało w Szwecji za ok 8-10 usd. kupujący bardzo lubili Polaków , bo cena była kilkakrotnie niższa niż oficjalna. Nie było też ograniczeń czasowych sprzedaży. Zawsze można było trochę z nimi , choć czasem na migi porozmawiać. Bardzo im się Polska podobała bo ..... alkohol był tak tani. W Polsce rodzina mogła przeżyć za 2-5 butelek dobrze przez cały miesiąc !!!!!!. Szkoda, że celnicy utrudniali te pozytywne relacje.
  Felek marynarz .
  1 rok
 • a vikingland? czyli statek ro-ro też mażna nim płynąć nie tylko z TIR-em
  cytuję "Trasa łącząca Gdynie ze Szwecją do położonego 70 km od Sztokholmu portu w Nynäshamn zainaugurował prom towarowy „Elisabeth Russ”, w kwietniu 2018 ustępując na kilka miesięcy miejsca statkowi „Bore Bay”, który jednak okazał się za mały.

  Dosłownie kilka dni temu zastąpiono go więc większą jednostką typu ro-ro o nazwie „Vikingland”. Ma on 155 metrów długości, a jego „linia ładunkowa” ma aż 2170 m. Oznacza to – w porównaniu do „Bore Bay” – zwiększenie zdolności przewozowej o 30%.

  Był też Gute
  eahheae
  1 rok
 • bleee (2)
  Promem tylko ze Świnoujścia. Nasze trójmiejskie to beznadzieja.
  Dfg
  1 rok
 • Zabrakło wyobraźni.
  Ja już raz wiele lat temu próbowałem się dostać do Szwecji,ale mnie nie wpuścili.Teraz wpuścili śmieci które ich wymiotą ze swojego kraju.Pan Bóg ich ukarał d**ilami w rządzie.A chciałem tam normalnie pracować.Ale nie ,oni woleli afrykanerów i cyganów na których teraz muszą azpierdzielać.Chory kraj i głupie społeczeństwo.Dobrze im tak.
  robol polski
  1 rok
 • StenaLine jest przereklamowana. Statek stary, wszystko w środku odpada, kabiny masakryczne, jak sledzie w puszce, bród, smród i ubustwo. Masakra jakaś, i te rozpadające się kasetony na suficie, no ludzie.
  1 rok
 • Witamy prom Nova Star na linii z Gdańska do Nynashamn (2)
  Pływajcie szczęśliwie, dużych przewozów, zadowolonych pasażerów. a artykuł no cóż - to po prostu
  kolejna reklamówka Steny.
  Pasażer
  1 rok
  • Nova Star, toż to g... ciągle jest przycumowane na przeciwko przychodni przy Oliwskiej w N. Porcie. (1)
   1 rok
   • najpierw sprawdź a potem wygłaszaj opinie - to g o którym mówisz to chyba zabrudziło ci okulary
    1 rok
 • Brudne kabiny
  Jezeli chodzi o Wawel to brud w kabinach i to te najdrozsze tzw armatorskie kabiny a widok nie ciekawy jak sie tylko wejdzie do srodka. Wykladzina podlogowa syfiasta, obrzydliwa az nie milo po niej chodzic. Wstyd! Jeden pozytyw to ze jest obszerna i wieksze lózka niz w zwyklych kabinach no i tv ale nic wiecej. Jednym slowem nie polecam.
  Bozena
  1 rok
 • PZB (3)
  Niewiele brakowało a nasze Polskie pżb po sprezedało by za bezcen.Dokładnie za 38 mln.zł.chcieli sprzedać Państwową firme krora,miala nie jeden prom a wtedy najnowszy kupiła za 140 mln.zł a w jego remont władowała nastepne 30 mln.Dodam że firma od lat nie przynosiła strat a,a jej dochod netto oscylował miedzy 20-30 mln.zł.Mało tego sprawa ma drugie dno.Obecnie prawie cały tranzyt Skandynawia - południe Europy przejeły Niemcy.Powod prozaiczny ,mają infrastrukture drogową.Jeśli za kilka lat dokończymy,budowe naszych autostrad ,mamy ogromną szanse przejąć sporą cześć tego tranzytu.Wtedy PżB bedzie kurą znoszącą złote jaja.Wiedzą o tym doskonale Niemcy i nie wykluczone że ta cheć sprzedaży to skutek ich naciskow.Podobnie jak z naszymi stoczniami.Kiedy Unia nie zgodziła sie sie na dofinansowanie nie tylko naszych stoczni ale Niemiekich i kilku innych krajow to wszyscy oprocz Polski sie odwołali i dofinansowanie odzyskali.Czy nie odwoływanie sie Polski to przypadek,czy celowe działanie,dla korzyści Niemiec.I jeszcze te oszustwa z Katarskim inwestorem.
  Krzysztof Muszka
  1 rok
  • I co z tego skoro pani redaktor promuje Stene Line
   Ze pisze jak Nova Star nie wyszla I zle jak wyszla. Za to pieknie opisuje szwedzka firme.
   1 rok
  • sięgnij pamięcia
   jeżeli w ogóle masz tyle lat.
   Polski przemysl stał się polem walki o wolność i niepodległość..Ponad 10 lat przemysł przejadał wartość środów produkcji..do stanu. A to ozaczało jedno..W momencie kiedy kraj otworzył sie na rynek konkurencyjny, okazało się że przemysł przez wiele lat nie modernizowany nie jest w stanie konkurować z krajami które nie strajkowały tylko produkowały.
   r.p.1
   1 rok
  • PO-zamiatani
   Za czasów rządów PO-lszewików wielokrotnie wystawiano PŻB na sprzedaż , bo niby po co nam promy pasażerskie jak można korzystać z niemieckich. Teraz jest inaczej ,dlatego PiS będzie rzadził bez względu na skomlenie lemingów i obywateli RP.
   wj
   1 rok
 • super reklama Steny (1)
  Brawo, kilka zdań negatywnych i przedstawienie wszystkich promów Steny Line. Przypadek?
  Anna
  1 rok
  • ale stena jest fajnymi promami, fajna linia
   dluga i nudna linia, ale kazdy przelot pamietam i chetnie bym sie wybral z nimi w rejs.
   zarąbiste promy, fajny klimat po drugiej stronie , blekinge i karlskrona lasy skałki.
   Nie dalego do Skane! Skane najlepszy region.
   mam super wspomnienia i ze steny i z tras do Skane i ze Skane czy Skanii po posku.

   Gorąco pozdrawiem polsko jezyczna załoge!
   1 rok
 • O, super, tylko 3 miesice opóźnienia
  1 rok

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat